ПоЗиТиВнАя• Изменено 31 августа 2025

Вас теж дратує культ дітей?

Я маю дитину і для мене вона, звісно, сама дорога людина. Але я розумію, що моя дитина найважливіша для мене, чоловіка, бабусі, але не для інших. Так само як і для мене, наприклад, мій чоловік важливіший за чужу дитину. Я не хочу ніколи бути перед таким вибором, але у випадку небезпеки я би рятувала свого чоловіка, а не чужу дитину. І мене дратує, коли ото кажуть, що діти понад усе, що там хтось пройшов повз. Я не пройду повз, якщо можу допомогти. Але якщо це не загрожує моєму життю. У такому випадку я би викликала поліцію. І я не розумію, коли проводять експерименти і засуджують, якщо хтось не зайшов в темний закоулок, коли побачив, що хтось схопив дитину і побіг туди. Я би покликала на допомогу, пішла би з кимось натовпом. А сама ні. Я доволі слабка. Все одно фізично не допоможу. То який сенс? Все, що я можу, то привернути увагу.
Дівчина Гілмор• 31 августа 2025
Мені цікаво, чому ви так боїтеся осуду сторонніх людей
автор ПоЗиТиВнАя • 31 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
То, что вы приводите в пример, это обычная гражданская позиция, если вы потеряете сознание на улице или к вам прицепится пьяный, вы тоже с пониманием отнесётесь, если никто не вызовет полицию или скорую?
Вы не умеете понимать прочитанное? Я как раз написала, что полицию вызову. Это разве как-то угрожает моей жизни?
ТаЕщеОптимистка• 31 августа 2025
Мой друг как то ехал ночью домой, на улице мужик ногами избивал женщину, он вступился, мужик полез в драку с ним, тетка подняла и каблуком начала бить его по голове и лицу, разбила голову, бровь, глаз, глаз еле спасли. Он сказал, больше никогда ни за кого не вступится
ТаЕщеОптимистка• 31 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А при чем здесь культ детей? Какая связь?
автор ПоЗиТиВнАя • 31 августа 2025
Ответ дляАнтиТроль
Тварини краще. Мого кота два дні, тому мало не вбили сусіди. Лише тому що він зайшов на їх територію.
Треба було в них спитати, чи можна бити їх дитину, якщо на вашу зайде
ТаЕщеОптимистка• 31 августа 2025
Ответ дляАнтиТроль
Ваш кот интересен только вам, смотрите за ним
ТаЕщеОптимистка• 31 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Можно конечно, но можно и сесть за такое, тут как бы личное дело каждого
автор ПоЗиТиВнАя • 31 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А кота бить можно, да? И не сесть за это. Мда.
ТаЕщеОптимистка• 31 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Можете попробовать
автор ПоЗиТиВнАя • 31 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Тоді і за своїми дітьми треба дивитись, дивіться самі, бо вони цікаві лише вам. А то якщо кожного вбивати, якщо просто зайде на чужу територію. Тут правду написали, тварини краще людей
ТаЕщеОптимистка• 31 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Естественно все нормальные родители смотрят за своими детьми. Я бы никогда не разрешила своему ребенку ходить в чужой двор, может там педофил живёт
Баба Йога• 31 августа 2025
Тем не менее вы предлагаете порассуждать над таким выбором? ))
ГонУрова дівка• 31 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Та однозначно. И вообще, кому нужны те дети, если бог создал котиков
Ждите тему «Вас тоже раздражает культ котов?»))
Тану на сонці• 31 августа 2025
Тема про куль собак - чек!
Тема про культ детей - чек!
Что следующее по контент-плану?
Привіт з ботойбіччя• 31 августа 2025
Не раздражает. Я не вижу культа детей. Большинство живут своей жизнью и им пофиг на чужих детей.