Швабристка• 31 августа 2025

У новому колективі я настільки нервую, що забуваю, як говорити.

Як навчитися просто бути собою?
Форточка• 31 августа 2025
Я ось екзамени здавала, то реально букви позабувала😆😆😆
Весела пiсенька• 31 августа 2025
А как вы собеседования прошли? Без сознания?
Дон Пэдро• 31 августа 2025
Я перший час майке нічого і не говорю. Більше концентруюсь на роботі. Якщо робота знайома для мене, то потім мене починають цінувати за професійні якості і пофіг що я говорю.
Ждушечка• 31 августа 2025
Та всі ми однакові Галі і Васі, якщо копнути глибше. Розслабтеся
Я тертий жук• 31 августа 2025
В мене завжди так , а зараз ще німецькою … але колектив адекватний - приймане мене як є )) трохи вже розслабляюсь . Перший час завжди важко
Синди Кроуфорд• 31 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Да, это верно. Не стоит концентрироваться на общении. Со временем, не успеешь оглянуться, а уже и каждую собаку знаешь.
Дон Пэдро• 31 августа 2025
Чи ви не на рідній мові на роботі спілкуєтесь? Тоді це цілком нормально. Я зараз вчуся на іноземній мові. Наче розумію, а коли треба поговорити з викладачем, то відчуття, що я не сповна розуму, всі слова вилітають з голови.
Дон Пэдро• 31 августа 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Поділіться будь ласка секретами,як пройти співбесіду.
Синди Кроуфорд• 31 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Разговаривайте сами с собой на английском. Это помогает отлично ) Я не шучу!
Дон Пэдро• 31 августа 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
В мене німецька. Я наче інколи непогано розмовляю. А останній раз були проблеми з інтернетом,я дуже перестресувала і не могла два слова скласти.
Сама з собою інколи розмовляю. Але про себе. Треба вголос?
Я тертий жук• 31 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Просто , в мене була не складна , просто поговорили , показали роботу , обговорили графік і тд . Я не супер спеціаліст .
Дон Пэдро• 31 августа 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Зрозуміла. Я останній раз проходила співбесіду в мерії-серед присутніх був мер невеличкого містечка і ще 4 людини. Навіть в Україні в мене ніколи не було такого натовпу на співбесідах. Ще й запитали в мене : ви нервуєтесь? Кажу ,що звісно нервуюсь. І хоч вони були привітні,а я йшла на цю співбесіду потренуватись, тому що в мене починалось навчання і я не могла б поєднувати, все одно відчуття було жахливе.
Налогообложу• 31 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Вас взяли на работу туда?
Синди Кроуфорд• 31 августа 2025
Ответ дляДон Пэдро
Можно и про себя, но мне больше помогает в голос, потому что лучше тренеруется устная речь. Когда никто не слышит, то разговариваю так тихо сама с собой)
Дон Пэдро• 31 августа 2025
Ответ дляНалогообложу
Вас взяли на работу туда?
Ні. Але я і не пішла б. В мене навчання починалося за тиждень. Яке вже було проплачене, і воно мені необхідне.