Відморожена• 31 августа в 19:09
Дівчата, вирішила міняти номер, бо це жах
Ви знаете, що зараз по номеру телефона можна знайти дані про людину? Я наприклад знайомлюсь з хлопцем, даю свій номер, він дізнається моє прізвище і адресу. А на куя??? А якщо я схожу з ним один раз на каву, і нащо щоб постороння людина знала мою адресу, мою пошту, прізвище, мої особисті дані? Хто блін зливає ці дані, грьобані банки?
Цветочница• 31 августа в 20:15
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Как кто ?) Банки, магазины, дия и т.д.))) Вы забыли в какой стране живете ?))
В какой стране?
У нас что ,номера по паспортам выдают?