Аноним с кешбеком• сегодня в 00:34

Слышали заявление? Мира не будет(

Зеленский заявил, что предпочитает воевать, чем подписывать "плохой мир".
Вот и всё. При том что вековая мудрость гласит: лучше худой мир, чем хорошая война.
ПироженкА• сегодня в 00:54
Ответ дляАдляВасЯникто
А вы в Украине сейчас?
Що ти москальська шавка це відмо всьому форуму
lilul990• сегодня в 00:54
Ответ дляАдляВасЯникто
Сам виноват ВК давно такие правила уже много лет
Вк нікого не посадило ще за порушення правил
АдляВасЯникто• сегодня в 00:54
Ответ дляlilul990
ФСБ его просматривает
ПоЗиТиВнАя• сегодня в 00:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому ви так тупо тролите по ночам в якихось дивних розділах під анонімом?
Це по перше. По друге, мир не залежить від Зеленського, миру не буде бо ваш презерватив - гандон і вбивця і ви всі такі ж
Не залежить від президента? А від кого? Він Галі з базару може? То давайте ту Галю вже, якщо наш король тільки дупу гріє на троні і нічого не вирішує)
АдляВасЯникто• сегодня в 00:55
Ответ дляПироженкА
Как там в Польше?
lilul990• сегодня в 00:55
Ответ дляАдляВасЯникто
ФСБ его просматривает
І нікого в Україні не посадить за аватарку з укр прапором. Правда?
ЯНаПэПэ• сегодня в 00:56
Ответ дляФайна пані
Так ви ж Київ мали ’за три дні взять’... Навіть один танк на Оболонь заїхав. Взяли? Запоріжжя природньо розташоване так, що кацапня його сама не візьме ніяк.
Та ми ж мали в безпекі сидіти, а вже в нашій Дніпропетровмькій області евакація повним ходом йде. То ж звісно дійшли до нас не за 3 дні, але то не змінює катастрофічної ситуації. Але ж вам в Німмечині плювати. Ще 10 знищених міст та сотні сел то таке, правда?
ПироженкА• сегодня в 00:55
Ответ дляСорока-ворона
Удалено администрацией...
Та да, кацапська армія вона така
АдляВасЯникто• сегодня в 00:57
Ответ дляlilul990
ЯНаПэПэ• сегодня в 00:56
Ответ дляФайна пані
То зелений допоможе, чи то не він здав південь за 3 дні?
Губки-уточкой• сегодня в 00:56
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
У нее как раз не заберут, эта патриотка предусмотрительно и дальновидно любит Родину издалека)))
lilul990• сегодня в 00:56
Ответ дляЯНаПэПэ
Катастрофічна ситуація у кацапні. Перед розвалом вони будуть розказувать і йти як дурачки на штурм
Файна пані• сегодня в 00:56
Ответ дляА Я Самая Самая
У меня просто рассуждения вслух : вот если у человека деменция или просто спятил, шизофрения и т д его же лечат принудительно ? Изолируют ? А вот если это случилось с президкнтом, есть какие-то международные процедуры ? Вот Путин болен, и?
Пропоную їм виділити одну дружню палату на двох з дональдом фредовичем. Там кукуха синхронно улетіла в обох.
lilul990• сегодня в 00:56
Ответ дляАдляВасЯникто
обіцяєте, товариш майор?
АдляВасЯникто• сегодня в 00:57
Ответ дляlilul990
обіцяєте, товариш майор?
На всё воля божья
lilul990• сегодня в 00:57
Ответ дляАдляВасЯникто
На всё воля божья
Амінь. Дякуємо за службу
АдляВасЯникто• сегодня в 00:57
Ответ дляlilul990
Амінь. Дякуємо за службу
Вольно.
Видящие_помогите• сегодня в 00:59
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
А Вы были в оккупации ?Именно так!Убивали,насиловали и выбивали магазины ,потом на танках везли технику домой.Все эти видео есть из Херсона .Люди с окон снимали .
АдляВасЯникто• сегодня в 00:59
Ответ дляВидящие_помогите
А я тут при чем
Видящие_помогите• сегодня в 01:00
Ответ дляАдляВасЯникто
А я тут при чем
Ну вы же не верите .
lilul990• сегодня в 01:01
Якшо ми упадем, то раша упаде разом з нами

Яка вже різниця, вони майже все нам розбили і вбили тисячі хлопів. Хай ідуть накуй зі своїм миром
АдляВасЯникто• сегодня в 01:05
Ответ дляВидящие_помогите
Ну вы же не верите .
ясно
ПироженкА• сегодня в 01:01
Ответ дляАдляВасЯникто
Как там в Польше?
Мабуть точно краще ніж на ваших болотах
Борисфенка• сегодня в 01:01
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
«Щоб вибити у жінок і дівчат потрібні слідчому свідчення (окрім допиту третього ступеня — тортур), їх поміщали в камери до криміналу, де вони зазнавали жорстоких знущань і групових зґвалтувань. Після цього жертви згодом часто накладали на себе руки»

Зґвалтування та інші типи сексуального насилля — це те, що роблять росіяни з українськими вʼязнями в тюрмах зараз. Але саме ці свідчення — розповідь наглядача ГУЛАГу.

«Взяли мене знов до кімнати до слідчого, скинули з мене сорочку і дротом пустили електричний струм по тілі».

«На допиті хапали за волосся, товкли головою об стіни, вбивали під нігті грамофонні голки, електризували…».

’Раз перейшла я тортуру електричного струму, про що не буду говорити…».

Катування електричним струмом — це те, що роблять росіяни з українськими вʼязнями в тюрмах зараз. Але самі ці свідчення — катування НКВД у Львові у 1939-1941 роках.

«Годували в основному солоною рибою, після якої страшення пити хотілося. Та води давали обмаль».

«Часом наш ешелон заганяли в тупик, де кидали у вагон хліб і оселедці. Через два-три дні, знову ж таки в тупику, давали воду. Було літо, і ми, наївшись соленої риби, мучились від спраги, хворіли».

Катування голодом або спрагою — це те, що щодня роблять росіяни з українськими вʼязнями в тюрмах зараз. Але ці свідчення — 40-х років з Львівщини.

Вже завтра наша команда презентує нових фільм «Тортури по нотах». Danylo Mokryk та Myroslava Chaiun досліджували, якими методами росіяни намагаються ламати людей в полоні. І як ці методи -- тортури — фактично передаються від покоління до покоління російських спецслужб та тюремників.

Це — важкий фільм. Це — сміливий фільм. Це фільм, під час роботи над яким ми багато дискутували. І ми хочемо подивитися його вперше на великому екрані разом з вами.

13 лютого. Кінотеатр Жовтень. 18.00

Але вхід вільний, але за реєстрацією.

https://forms.gle/3YqEUAsDifwxT2fW8
Файна пані• сегодня в 01:02
Ответ дляСорока-ворона
А Путин чего не сдох? У него же советчицы асцит еще в 22 разглядели, а с этим так долго не живут
Думаєте, Буданов Порадницю читає? На запитання чи живий хуйло, він відмовився відповідати, сказавши, що війну почав справжній хуйло, а далі він прокоментує після війни (у частині коли хуйло здохло).
АдляВасЯникто• сегодня в 01:02
Ответ дляБорисфенка

13 лютого. Кінотеатр Жовтень. 18.00

Але вхід вільний, але за реєстрацією.

https://forms.gle/3YqEUAsDifwxT2fW8
Какой диагноз?
Гигиенишвили• сегодня в 01:02
Это и так было понятно, что мира не будет.
Борисфенка• сегодня в 01:02
Ответ дляАдляВасЯникто
Какой диагноз?
У вас? Тварі, окупанти, виродки.
АдляВасЯникто• сегодня в 01:03
Ответ дляБорисфенка
У вас? Тварі, окупанти, виродки.
Ну зачем вы так про нас украинцев?
ПироженкА• сегодня в 01:03
Ответ дляАдляВасЯникто
Какой диагноз?
У вас? Кацапська шавка