Ща как дам• Изменено 01 сентября 2025

Ціни в Україні це просто якийсь жах! Що будемо робити?

Якщо чесно, уперше створюю тему стосовно цін. До цього року вважала, що вони ринкові, адже усі країни світу живуть за ними. Тому не жалілася, бо це світовий ринок і ось так він регулює ціни. Але зараз вважаю, що ціни в нас стали вперше вищче, аніж у Польщі чи Німеччині. Дуже часто виїжджяю до ціх країн, та порівнюю їх ціни, та наші. Вони в них нижче за наші. Це ненормально. Чому в країні с зарплатнею у 300-400 долларів, ціни вищче аніж у країнах із зарплатнею набагато більшою за нашу? Намагаюся ввезти в Україну як можно більше продуктів харчування, щоб не скупати їх тут по більшим цінам.
ingaryta• 01 сентября 2025
Ответ дляКомиссия50%
і--- це тільки початок.(закон іннерції- він такий. до війни- їхали на спадку від проклятого бариги, аж 21 молоді дарування її ляпнули . Як там говорив З.- ’економіка бігла,бігла і спіткнулася.’ То тоді ще й ковіда навіть ще не було.
армия вира мова главный патриот страны
Неначасі• 01 сентября 2025
Ответ дляМеня много
А що за мʼясо по 0,69?
Свинина 0,69 центов за 100 грамм. 6.90 за кг.
ingaryta• 01 сентября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
А зп в Німеччині і перерахунку на грн??
а аренда в германии а медицина а бьюти а налоги а цены на квартиру?
ingaryta• 01 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Тема о том, что в Польше цены ниже чем в Украине. Об этом и говорим, а не о соотношении цена-доход
езжайте в польшу.горбатьтесь на пана.зп 1200 аренда штука.удачки вам!
Плету интриги• 01 сентября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ого это где такие цены? У нас картошка по 20-25 грн. За кг
Київська область. По 15 в основному.
Залізна пані• 01 сентября 2025
Ответ дляingaryta
Зачем Вы так . Главное в жизни пузо набить . А жить можно и в коробке картонной )
ingaryta• 01 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Кастрюлька• 01 сентября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Германия, литр молока 3.8% 1,19 евро.( Тут нет 2.5%, только 1.5 и 3.8).Масло подсолнечное 1 литр-1.48. Масло сливочное 82% 250 грамм- цены разные,всегда есть акции, Я беру примерно по 2 евро за пачку.
Ще додам за Німеччину, в них не практикують оці дебільні (вибачте) ігри з пакуванням продуктів +-50 грамів чи -+100-200 мл як у нас (олія 800мл, олія 900 мл і т.д.) Там в основному є 1 літр і 0.5 літра, якщо сипучі 0.5 кг та 1 кг. І ще немає цієї дурні, коли 10 видів цукру на полиці лежить, фасованих по 0.8, 0.9, 1.0 кг. В основному бачила один бренд цукру звичайного (з цукрового буряка).

Наші ’боги маркетингу’ на ідіотів розраховують + ’продають’ місце на полицях торгових мереж то одним, то іншим, + відкати за полицю, куди ж без них. Ми як Покупець в програші.
Окремий ’біль’ це шоколад. В Німеччині в основному плитка якісного шоколаду важить 100 (сто) грамів. Не 75, не 85, в рівно 100 грамів! І коштує від 1 до 1.7 євро. Там не спостерігала як акцій -50% на шоколад, тому що х2 ціни як у нас вони не гатять на їжу.
А у нас бізнес по-українськи: помножуємо на 2 або 3 собівартість, в якщо менше то не комільфо.
Вже тут писала: ще один ’біль’ України - бази зберігання продуктів. Через низьке оснащення сучасними системами зберігання дуже багато продуктів псується і великий % потім утилізується, навіть не доходить до торгової полиці. Зрозуміло, що все це оплачує наш Покупець.
На паровозе• 01 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Это не дешевле чем в Украине
так может надо и доходы сравнивать, например пенсии в 3-5 тыс, минимальную зп, да даже среднюю зп с Германией? Тогда оно как то понаглядней будет. И да, выше указанные цены може и не дешевле наших, но точно не дороже, а на фоне их зарпалат это вообще копейки, а не так как в Украине выискивать акции, потому что по нормальной цене еду уже не купить простому смертному
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляingaryta
порошенко цены поднял в 3 р и народ гребет конфеты значит не все так плохо
Коли мінусове IQ, то в голові тільки одна фраза? Порошенко кАнХвети?
ingaryta• 01 сентября 2025
опять обломалась с методичкой петросянской шоколадо мертветчуковская ботня
Комиссия50%• 01 сентября 2025
Ответ длясою не люблю
А тепер покажіть ціни в Німеччині у війну і розруху 50 років, після II світової
можемо згадати не так далеко, 90 роки ,Польшу. Що вони побудували і що наші генії.
Меня много• 01 сентября 2025
Ответ дляНеначасі
Вище написали -теляча вирізка. Навіть, якщо свинина, це ніфіга собі дешево! А якщо телятина, то взагалі. У нас таких цін давно нема.
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2025
Ответ дляКров з молоком
не берите Щедрий дар, есть олия пощедрее)
І їхати за тридев ять земель?
Все і одразу• 01 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
Зачем вы на сок такое берете? Зимой из домашних помидоров сок 60 гривен полторашка
Цена на сегодняшний день сока не из разведенной томатной пасты 209 грн. Какие 60 грн.? Не надейтесь, таких цен не будет.
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не треба їхати. Купуйте в Хмельницькому по 5))помідори рай))
Так, навіть тижневі закупи їдемо на столичну. Ціни кращі і асортимент.
Я перестала їздити на столичку, бо ціни вищі, якість дуже сумнівна, брешуть і обманюють на кожному кроці.
Я такая - жду трамвая• 01 сентября 2025
Ответ дляKROX@
А у зелених все Порошенко винуватий.
Навіть в тому, що народ його цукерки ’гребе’)))
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так а який сенс порівнювати непорівнюване.
Зараз вам напишуть що і те і те сало. Так як вище порівнювали помідори.
Пишна молодиця• 01 сентября 2025
Ответ дляНа паровозе
Это к автору, она затеяла тему. Но вопрос цен на продукты так и остался нераскрытым. Что по чем она нам не рассказала.
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Бензин порахували?
Млинці зі смайликом• 01 сентября 2025
Ответ длясою не люблю
Ви зрозуміли, про що я? Ні я не хочу, як у ту війну, але я живу у війні, і тому розумію стан економіки і порівняння з розвинутими країнами без війни недоречне.
Недоречно рівняти з Німеччиною, навіть з Румунією і Молдовою. Хоча і там інфляція, а через війну у нас рекошетить більше
Тут согласна, что сравнивать сейчас не стоит. Но вы не можете отвергать тот факт, что многие реально пытаются нажиться на этом положении сейчас. И многие действительно выживают. Если бы люди так явно не видели как ворует власть, если бы не было столько беззакония в стране, то и тем таких было бы меньше.
Анонім Завгосп• 01 сентября 2025
Ответ дляingaryta
Разница в том, что если ты бедный в Германии( с маленькой зп, одинокая мама, пенсионер,инвалид) то государство тебя в беде не оставит, доплатят до минималки, оплатят аренду, страховку, надбавки всякие. Человек всегда получит не меньше минимального дохода. А на минималка тут можно прожить, на питание и одежду точно хватит
Госпожа Белладонна• 01 сентября 2025
Обожаю такие темы, где все ноют! Не было бы автора тролля сама б создавала, что иногда и делаю
Аленький носочек• 01 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
Какие именно продукты дешевле и что именно вы везете?
Я вижу только на растительное молоко в Европе цена ниже чем в Украине, 0.90€ за литр овсяное, у нас оно минимум по акции 52 грн. Остальные цены гораздо выше украинских
Комиссия50%• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
А ви порівняйте круглі рожеві чи жовті помідори за 60 грн і сливки дубові по 25. Тьотя це ви?
Є ще такі .(на смак- оці відпочивають.) Сорт як називається не знаю, в народі просто-салатні... але смачнющі, що капець. І салати бомба, і сок-казка.
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Бензин порахували?
То ви загнули, ще й бензин рахувати. Пані сядуть в машину, обов´язково на переднє сидіння (бо то її місце і щоб не дай бог свекруха зі своїми милицями не претендувала), її відвезуть-пальчиком покаже що купити. Де в цьому ланцюзі треба включити мозок для підрахунку витрат на гсм, амортизацію і в´їзд на базар?
Не вмію заміряти• 01 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
так речь же не о доходах, а ценах на продукты
Ну так это ж все взаимосвязано.
Как можно говорить все у нас норм с ценами, потому что в Германии такие же, если в Германии каждый встречный поперечный получает минималку 1500 евро. А у нас люди выживают с 400 евро в лучшем случае. Ну как бы потому и вой и по 5 тем каждый день про цены. Они выше покупательской способности населения.
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Так, смачні.
Я такі у бабусі в селі у сусідки купую, іноді так вгощає. Але мені туди -назад дорога більше 5000 тисяч (((
Неначасі• 01 сентября 2025
Ответ дляingaryta
А пенсия минимальная а Германии от 500 евро - это если ты вообще не работал много. А средняя от 1000 евро. А если у тебя минимальная пенсия, то пенсионерам оплачивают жилье.
А у нас есть такое? Что ваш любимо-обожаемый Зе сделал для пенсионеров? Хоть построил один дом социального жилья для ВПО?
сою не люблю• 01 сентября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Несправедливість всюди.