ВерСаСе• 01 сентября в 09:22
Допомога мамі
Свою маму дуже люблю, вона мені багато що дала. Живемо разом в будинку, чим можу допомагаю, робота по дому, купую продукти, за комунальні, дохід в нас невеликий, часто багато на чому доводиться економити, і от в неї вже з´являються ідеї, то треба генератора нового купити, старий погано працює, чи то сонячні батареї встановити, ремонт почати робити, а такої кількості грошей немає, і я не знаю як правильно вчинити, відкладати більшу частину зп(отримую 25к в місяць)...
ВерСаСе
• 01 сентября в 09:46
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Почему нет выбора? У нас аренда жилья не проблема. Но в мамкином же доме удобнее, верно?
Не проблема, проблема в фінансах( в мене зараз з ними туго
Котики-муркотики• 01 сентября в 09:46
Ответ дляВерСаСе
В мене вибору немає, бо живемо вдвох, про кредити не в курсі, а про не закриті питання знає(стоматолог, приодягтись треба)
Пора сказати про кредити. І скажіть, що генератор полагодимо, а на батареї немаємо коштів. Вибір є завжди. Навіть, якщо доведеться з´їхати від мами. Нарешті.
ВерСаСе
• 01 сентября в 09:47
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А кредит был на что?
На ноутбук
Невидимка Майя• 01 сентября в 09:48
Ответ дляВерСаСе
Ні, київська обл, генератор користувались не часто, бо купили, і мама боялась його експлуатувати, тепер він взагалі працює 50/50, а хтось на роботі їй сказав, що встановили батареї ці і тепер такі такі раді
А я слышала о трех случаях загорания от солнечных панелей. Дома сгорели дотла
Млинець Мій• 01 сентября в 09:48
В мене така ж..
Особливо любить починати теми про ремонт після того як подивиться ролики про те як люди роблять ремонт своїми руками. Їй здається що то все легко і недорого.
Я зазвичай намагаюся пропускати повз вуха ці ідеї. Слухаю, але не заохочую і вона з часом переключається.
Або напряму кажу, що грошей немає, кредит не братиму. Якщо хоче то може зі своїх збережень робити. І тоді до неї доходить.
Котики-муркотики• 01 сентября в 09:50
Ответ дляВерСаСе
На ноутбук
Нормальна потреба. Маєте корисну річ. Чому приховали від мами Цей кредит?
ВерСаСе
• 01 сентября в 09:51
Ответ дляКотики-муркотики
Щоб не було нотацій навіщо ти його брала, будеш тепер %%% переплачувати
Ума Палата• 01 сентября в 09:52
Съезжайте. У вас должна быть своя жизнь и свои хотелки и покупки, а не только для маман
Ума Палата• 01 сентября в 09:53
Ответ дляВерСаСе
Это не её дело
Пиу!Пиу!• 01 сентября в 09:55
Ответ дляВерСаСе
Сказали, там пристойна сума вийшла, це або в кредити влазити, або на всьому економити копійка до копійки відкладати
Вам 26, а ви вже як старушка шапокляк- економити, копійка до копійки, кредити.
Краще он зуби лікуйте, ніж влазити в кредит на новий генератор
А поговорить?• 01 сентября в 10:01
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Звісно зручніше. Причому обом.
Allein74999• 01 сентября в 10:03
Спросите у мамы - у нее появился левый источник дохода, что она кидает такие дорогостоящие идеи или печатный станок появился. Дайте понять, что денег сверх нормы нет
Korsika999• 01 сентября в 10:05
Ответ дляВерСаСе
Автор, зубы, это очень, очень, важно!
Нет ничего важнее. И уж тем более не генератор. Поверьте моему печальному опыту. Мама пусть уймет свои бредовые желания, и живет по своим средствам
Котики-муркотики• 01 сентября в 10:07
Ответ дляВерСаСе
От і даремно. Треба було відразу казати, до ноутбук вам потрібен і взагалі це ваша справа, в кредит чи хай би мама допомогла вам з коштами. За батареї в кредит також буде переплата. Коротше, автор, Ви дійсно відчуваєте, шо тепер винні матері до кінця своїх днів. Я б з´їхала.
А поговорить?• 01 сентября в 10:08
Ответ дляУма Палата
Господи, перед такими порадами хоч на калькуляторі прикинути не пробували? 25 тисяч. 10-15 оренда з комуналкою (які зараз ідуть на їжу і комуналку вдома) і які такі ’покупки і життя’ будуть на залишок??? Дотягнути до зарплати? А у матері буде стояти хата, яку топити що на одну, що не десятьох - однаково. Зате всі, мать йому, ’сепаровані’.
Ума Палата• 01 сентября в 10:10
Ответ дляА поговорить?
Может комнату снимать максимум за 5т. И никто не будет трахать мозг
Котики-муркотики• 01 сентября в 10:12
Ответ дляА поговорить?
А так буде ті ж гроші за кредит за батареї виплачувати. А там мама ше щось вигадає До речі, ми не знаємо локацію автора, можливо там оренда дешевша.
А поговорить?• 01 сентября в 10:14
Ответ дляУма Палата
Ви, цікаво мені, давно і часто орендуєте? Чи просто забули, що це таке особливо ’кімната’ ? Ні, цікавий досвід, безперечно. Але і без нього прекрасно жити можна, тим більше є такий варіант. Якби все було нестерпно автор давно б уже на оренді була. А то, що в них з матір´ю трохи погляди не збігаються, як на мене, не привід (п´ять тисяч, п´яту частину?) тратитись на фіг зна що
А поговорить?• 01 сентября в 10:16
Ответ дляКотики-муркотики
Навіть якщо за батареї, то все прибуток, а не витрати. Вони дві злидні. Разом явно ще хоч якось
Ума Палата• 01 сентября в 10:16
Ответ дляА поговорить?
В свое время снимала. Все ок было. Получше, чем с родителями во взрослом возрасте
А поговорить?• 01 сентября в 10:19
Ответ дляУма Палата
І тепер радите цей безцінний досвід? Дивно. Бо я не стала б. Тим більше, повторюсь, грошей на оренду у автора немає. В поточній ситуації у неї хоч щось залишається, в запропонованому вами варіанті - це чисті трати.
Котики-муркотики• 01 сентября в 10:21
Ответ дляА поговорить?
Ну так, нехай автор все житья сидить на опі рівно з мамою, виконує її забаганки і забуде про особисте життя. Мама манипулятор звичайний.
Котики-муркотики• 01 сентября в 10:23
Ответ дляА поговорить?
Звісно, до нема грошей. Автор маму забезпечує, прошу відмітити, не стару і працюючу.
А поговорить?• 01 сентября в 10:24
Ответ дляКотики-муркотики
Мама людина звичайна. Якщо мовити - можна домовитись. На жопі рівно...А, я забула, тут всі в 17 років пів Києва квартир купити (виключно самі), а в 25 приватними бортами літали на майямі, це одна авториця має 25:і можливість трохи підекономити, живучи у батьків))) унікальний же випадок)))
А поговорить?• 01 сентября в 10:27
Ответ дляКотики-муркотики
Автор може спокійно кидати в спільний бюджет те, що витрачала б на оренду і ще мати лишку. Причому за ці гроші буде їсти і в теплі спати і вона, і мама. А профиркати все на благо чужого бюджету це, звісно, варіант. Ні, ну у орендоваців теж родини є, не сперечаюсь
Котики-муркотики• 01 сентября в 10:30
Ответ дляА поговорить?
Мама манипулятор. Не була б манипулятором, можна було б домовитися. Ви чомусь зрозуміли, що у автора немає грошей, а мама автора того не розуміє. Чого так, не скажете?
А поговорить?• 01 сентября в 10:34
Ответ дляКотики-муркотики
Бо автор їй не каже, ні? І, зверніть увагу, у автора зараз грошей немає, а треба ще на оренду... Всі ми маніпулятори, це нормально. І то, що мама щось там собі хоче. - нехай хоче. У мене теж часто різні ’ідеї’ бувають, як і у багатьох інших людей, це ж не означає, що треба бігом підірватись і все це робити.
Как_б_не_так• 01 сентября в 10:42
У мамы нет мужа? Тоже часто наблюдаю как дееспособные мамы, особенно сыновей, перекладывают свое содержания и хотелки на своих детей. Финансовый инцест.
Ума Палата• 01 сентября в 10:45
Ответ дляА поговорить?
Ок. Пусть до 40 с ней живёт))
Ума Палата• 01 сентября в 10:46
Ответ дляКотики-муркотики
Сто процентов!