оксюморон• 01 сентября в 16:07
Віктор Павлік знявся в рекламі OLX
ПешитеБесАшипок• 01 сентября в 16:28
Український бізнес живе в паралельній реальності.
спочатку ОЛХ влупив комісії з покупця і продавця, після чого він стрімко почав вмирати. І замість того щоб переглянути це ’нововведення’, вони витрачають ці комісії на гонорари усіляким павлікам. Але це вже не допоможе.
Очевидно ж, що люди в наших реаліях просто будуть шукати дешевші або безкоштовні платформи для продажу
А що таке?• 01 сентября в 17:51
Я заметила, что у них уже почти все категории платные, не смотря на заявленные лимиты. И дорожают.
Катятся с такой политикой в бездну....
Есть другие норм. площадки без навязчивых оплат.
Аукро вытеснили, теперь их черёд.
Катятся с такой политикой в бездну....
Аукро вытеснили, теперь их черёд.
Амира Насралла• 01 сентября в 18:45
Ответ дляПешитеБесАшипок
манагеры без мозгов
им платят деньги, они генерят тупые решения, другие эти тупые решения внедряют.
все при деле, но ЛОХ почему-то умирает ))
Крем для арбуза• 01 сентября в 22:21
Ну з таким підходом, як у них, їх і Леді ГАГа не врятує , про Вітю промовчу