маска Ілона• Изменено 01 сентября 2025

колектив

якщо насідають підлеглі і колеги іноді?
тон спілкування= підлеглі на приймають критику, виясняють, залишають за собою останнє слово.
колеги не люблять, тільки чекають помилки/неточності - і одразу привселюдно виносять все.
Це виходить проблеми в мені?
Проблеми з кордонами?
Якщо в мене невпевненість, то всі будуть порушувати кордони?
Але навіщо це всім?

P.S. я відчуваю свого керівника. іноді його/її критика - це просто сказати в одну сторону. тоді я кажу ’ок’ - і питання далі не йде. ніби тонко відчуваю, що це було не в мою сторону, а просто так.
Коли помилилась моя колега - я написала йому/їй без інформування керівника.

Тобто щоб зі мною рахувались треба бути злюкою?
тільки з такими рахуються?
і що не можна просто бути нормальним?
якщо я не люблю ’стукати’ і т.п. - то я маю такою стати?
Клевотница• 01 сентября 2025
мне кажется, что у вас есть проблемы с выражением мыслей в целом.
очень сложно понять о чем вы. чтобы с вами считались - четче и увереннее формулируйте то, что у вас в голове.
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляКлевотница
що я написала не зрозуміло?
Этожзвяздаяегообожаю• 01 сентября 2025
Якщо там всі за вами слідкують щоб виявти помилку і потім між собою її обговорити....
То хто крім вас там працює ....
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
То хто крім вас там працює ....
не смішно
Этожзвяздаяегообожаю• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
не смішно
Так то не анікдот був щоб сміятися, а питання...
Володарка мрій• 01 сентября 2025
Підлеглі не приймають критику, чому? Чому останнє слово за ними? З приводу помилок, про деякі я теж говорю керівництву, бо помилки моєї начальниці та попередниці, довжиною в півроку, коштували 5,2 млн долл. Теж, той хто зверху тільки їм казав, а вони забили.
Дівчина Гілмор• 01 сентября 2025
Підлеглі. Під час прирікання показово когось одного звільнить
Колеги. Віддзеркалюйте, робіть як вони
Керівництво. Не приймайте всі слова на власний рахунок, якби ви погано виконували свої обов´язки вам би вже давно знайшли заміну.
Загалом. Думки про роботу залишайте на роботі. Кожен день це новий день.
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Колеги. Віддзеркалюйте, робіть як вони
дякую. просто чому я критику керівника сприймаю нормально і працюю собі далі, роблю роботу.
а підлеглий (наприклад) буде докупуватись до суті, випитувати по одному питанню, щоб потім перевести стрілки на мене. можна ж просто сказати ’ок’ і все
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Колеги. Віддзеркалюйте, робіть як вони
щодо колег, вже почала робити як вони.
але от дві особи дуже агресивні. а я не вмію так чи то відстояти себе, чи то також бути, не вмію ходити навкруги, гарно говорити і т.п.
Тобто їх способом мені їх не подужати.
А в спокої вони мене не залишають.
І я зливаю багато енергії, нервуюсь, потім від тих нервів ще помиляюсь.
Прибираю щодня• 01 сентября 2025
Я подчинённая. Вам, думаю, нужно ещё поработать над границами. Высказываю свое мнение, но всегда помню, в какой я роли. Да, начальник не всегда прав и корректен, но он тоже человек и все люди не идеальны. Говорю ок и про возможности делаю.
Дівчина Гілмор• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
Не дозволяйте собою маніпулювати підлеглим. Якщо це робиться для того, щоб виставити вас дурепою (а скоріше так і думають) то не дозволяйте переводити стрілки. Це хитає їхню віру в вас, бо ви маєте бути прикладом. А який це автритет, що погоджується з чужою провиною. Це як учень який знає більше вчителя і у вчителя авторитету в класі немає.
Якщо ваші зауваження мають зміст то стійте на своєму
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
а як правильно з підлеглими будувати кордони?
я була доброю, всі помилки просто показувала і ніколи не чекала оправдань.
Дівчина Гілмор• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
Сіли на голову
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
от я відносилась добре і до мене прилітало типу: ’Можна чітко поставити задачу?’ з такою ноткою претензії.
І коли я після цього показала реально на помилку (просто одну, яких насправді не одно), то почалось розслідування, що виявляється я таки винна, бо щось не прислала/не сказала, а типу вимагаю
Володарка мрій• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
А ви чітко ставите задачі? Я і підлегла і керівник, задача має бути максимально чіткою, у мене ще вартість помилки висока. Мізки виношу і свому керівнику, якщо не відповідає, іду вище.
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляВолодарка мрій
стараюсь.
але чомусь в мене ніколи не виникнуло б бажання щось таке зарядити своєму керівнику.
Володарка мрій• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
стараюсь.
Люди різні, у вас не виникало, в когось виникає, керувати людьми, будувати команду, розкривати в людях потенціал, розвивати почуття відповідальності за спільний результат, не просто, це час, терпіння та нерви.
Прибираю щодня• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
Здесь что сказать, не знаю, как Вы ставите задачи. Но Вы должны добиться того, чтобы Ваши слова имели вес. Как в стае у животных. К нам пришла новая начальник, старожилы были с коронами на голове, которые сразу ей- а мы так работали и все норм было. Она стала делать замечания при всех презрительным тоном, например, даже за незначительное опоздание, потом пошла дальше- сняла премии. И стали слушать и делать. А хорошей стала, когда добилась авторитета.
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
якщо є влада так можна робити.
але не завжди є влада впливати на фінансові моменти.
Прибираю щодня• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
якщо є влада так можна робити.
Придется креативить))
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Придется креативить))
мені так складно.
може це до психолога чи коуча якогось?
Прибираю щодня• 01 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
мені так складно.
може це до психолога чи коуча якогось?
Тоже вариант, почему нет? Нужно пробовать все доступные средства
автор маска Ілона • 01 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
цікаво який напрям психології більше спеціалізується на взаємодії з людьми, впевненості, відстоюванню кордонів.
Молода і нерозважлива• 02 сентября 2025
А мне жаль ваших подчиненных. Если вы не можете на форуме внятно изложить свои мысли, могу только представить, как «профессионально» вы ставите задачи.
Если бы подчиненные молчали и только соглашались с вами, это бы показало, что они слабые и не способны отстаивать свою точку зрения. Вот как вы со своим руководством. Ведь проще сказать «ок».
Касательно коллектива. А вы пробовали выстроить границы? Аы показали себя слабым звеном, поэтому такое отношение.
Вывод один. Меняйте в первую очередь себя. С подчиненными - пытайтесь выстроить отношения не через кнут, а через пряник.
С коллективом - обозначьте границы. Если у вас одинаковые должности - можно спокойно проговорить то, что вас беспокоит. Все ведь люди. Не услышат - так забейте.
автор маска Ілона • 02 сентября 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
так а якщо вас постійно дьоргають, вишукують, що не так зробили - просто так само діяти?
Молода і нерозважлива• 02 сентября 2025
Ответ длямаска Ілона
Кто вас дергает и выискивает? Ничего не понятно…