Зубная фея• 28 июля в 00:05
Чи норм коли про незначні помилки на роботі розповідають керівнику?
Просто цікава думка, це норма чи ні? Про серйозні косяки керівник має знати, а от дрібні? Просто я не розумію логіки деяких колег, які фотографують і скидають це все в спільний чат або керівнику одразу телефонують. Чому не можна просто сказати це в очі, а робити через когось.
Сарафанное радио• 28 июля в 00:08
выжить вас пытаются, коллектив хреновый. все это начальством поощряется, эти склоки. ищите другое место
Зубная фея
• 28 июля в 00:11
Ответ дляСарафанное радио
Я думала що це так скрізь. От вчора ти з колегою мило спілкувався, а наступного дня вона фоткає що в тебе не так папочка десь лежить і пише це всі бачать
Снежнакомка• 28 июля в 00:13
Это для вас мелкий косяк. А для окружающих возможно нет. Делайте точно так же
Сарафанное радио• 28 июля в 00:14
Ответ дляЗубная фея
вы не в Украине ?
Муркошечка• 28 июля в 00:16
Ответ дляЗубная фея
Співчуваю
Це не норма
Муркошечка• 28 июля в 00:17
Ответ дляЗубная фея
Це стукачі. В Європі це всюди. Будьте обережні
Зубная фея
• 28 июля в 00:18
Ответ дляСнежнакомка
Просто коли я помічаю чийсь косяк, я мовчки виправляю це, або кажу особисто тій людині, я не фотографую і не принижую
Муркошечка• 28 июля в 00:20
Ответ дляЗубная фея
А наступного разу зробіть так само
Фото докази
Зубная фея
• 28 июля в 00:20
Ответ дляМуркошечка
А наступного разу зробіть так само
Фото докази
Як до мене так і я буду
Сарафанное радио• 28 июля в 00:21
Ответ дляЗубная фея
Україна
обычно в Европе такое часто встречается. Если в Украине значит просто коллектив плохой, или вы чье-то место заняли и вас хотят выжить, вот и тыкают в общий чат и начальству ваши грехи
Муркошечка• 28 июля в 00:22
Ответ дляЗубная фея
Як до мене так і я буду
А взагалі вам тут правильно написали. Паралельно шукайте іншу роботу. Вам життя тут не дадуть.
Задираю носа• 28 июля в 00:25
Ответ дляЗубная фея
Ваші косяки фоткають? Запитайте, навіщо вона/він це робить?
По факту вас виживають, а от чи дурачок ваш начальник і цього не розуміє це питання.
Можливо вас перевіряють на конфліктність
Муркошечка• 28 июля в 00:29
Ответ дляЗадираю носа
Начальнику може бути байдуже на це…
Задираю носа• 28 июля в 00:32
Ответ дляМуркошечка
Начальнику може бути байдуже на це…
Вони начальнику спамлять всяку хуїту про автора, нахіба? По чиєму наказу?
Муркошечка• 28 июля в 00:33
Ответ дляЗадираю носа
По наказу начальника?😉😅
Задираю носа• 28 июля в 00:33
Ответ дляМуркошечка
По наказу начальника?😉😅
Хз, шо у них за контора і ким працює автор.
Муркошечка• 28 июля в 00:37
Ответ дляЗадираю носа
Не дай Бог таку роботу…( Виживають
МЧСница• 28 июля в 03:14
Ответ дляЗубная фея
Ну и зря вы это делаете. Повышение вы увидите последней, если увидите вообще.
ЧорноброваЯ• 28 июля в 06:49
Ответ дляСарафанное радио
А для Европы типа норм? Люди гавно нигде не нормально как по мне
Гірчинка• 28 июля в 06:55
Ответ дляЗубная фея
я також ходжу і за колегами то там косяк, то сам косяк, то сама швидше виправлю, то їм скажу виправляти. але за постійною такою лажею все піддостало. у нас однакова посада, однакові обов´язки, однакова зп. тільки мене поставили ’’нянькою’’ над ними. а це гребать як вштирює і також є бажання виносити кожний ляп на колектив, щоб хоча б від сорому трішки стали уважнішими, а не привикли робити як дитячий садочок з нянею.
загалом, я все можу - за гроші. і якби було заохочення грошима, то ладно. а так подяку на бумажці вручили на день конституції, а краще б премію.
хочу змінювати цю роботу, шукаю.
загалом, я про те, що і ваші дрібні косяки виносять, бо вже задовбалися їх підчищати.
хочу змінювати цю роботу, шукаю.
Цигарний шланг• 28 июля в 07:56
Ответ дляГірчинка
хочу змінювати цю роботу, шукаю.
+++
Таке може бути або коли дійсно намагаються вижити людину, або коли ця людина вже так дістала своїми ’дрібними’ косяками, що вже нічого не залишається, крім як тикати носом і виносити на загал цю масу косяків. Не до всіх доходять особисті зауваження, іноді треба отак винести на загал, і то ж бачите (не знаю, як у автора і не намагаюсь образити), все одно людина може не розуміти і думає, що то всі сволочі навколо, придираються до неї
Показушница• 28 июля в 10:48
Ответ дляЗубная фея
Всюди, де працювала, такого не було. Ні в бізнесі, ні в держорганах, ні в науковій установі. То у вас колектив такий