Бавовна• 01 сентября 2025
Фасади на кухню kronospan який колір
Не можу вибрати колір фасадів на кухню. Kronospan кашемір чи глиняно сірий. Я зараз у відпустці, вживу не можу подивитися, а треба вирішити вже. Можливо хтось робив кухню з тих матеріалів і може поділитися фото?
Вишня на торті• 01 сентября 2025
Я би обирала кашемір, мені дуже подобається. Але в мене квартира вся в бежевих тонах. Тобто підбирала би з загального тону квартири. Якщо теплий, то кашемір. Якщо холодний, то сірий. Хоча.., глиняно- сірий? Він теплий? Але може здаватися брудним мені здається
Бавовна
• 01 сентября 2025
Ответ дляВишня на торті
І головне вам вже хтось вліпив фіолетову бабу)))) от за шо?
І не кажіть🤣 Самій цікаво
Бавовна
• 01 сентября 2025
Ответ дляВишня на торті
Кашемір я бачила, мені також він дуже подобається, але вже шафа такого кольору. Просто не хотіла , щоб однакові були і мені як варіант запропонували цей як альтернативу яку часто обирають , але я його не можу подивитись в живу😩
Вишня на торті• 01 сентября 2025
Ответ дляБавовна
Ну тоді нічого не можу порадити. Я просто зараз робила собі ремонт і кругом домагалася так, щоб все було монохром.
Бавовна
• 01 сентября 2025
Ответ дляВишня на торті
Можливо ви і праві і однаковий колір це плюс. Дякую
Вишня на торті• 01 сентября 2025
Ответ дляБавовна
Спеціально зайшла подивилася, мені глиняно сірий більше сподобався))) такий, скажімо більш насичений колір, смачний. Але, просто всі люди індивідуальні, мені здається монохром виглядає стильніше якось, як єдине ціле.
Зайканалужайке• 01 сентября 2025
Ответ дляВишня на торті
Може натякають на фіолетові фасади?))
Біток чи ефір?• 01 сентября 2025
Ответ дляБавовна
А навіщо різнобій?
Домашня Зюзя• 01 сентября 2025
Автор, а є хоч приблизно фото для порівняння кольорів? Просто ще один і той же колір відрізняється в залежності від матеріалу фасадів
осень харашо• 01 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Мы сейчас мебель в дом заказываем, вот делала фото для себя.Кашемир есть
Но все равно цвета искажены, в реале другие оттенки
Домашня Зюзя• 01 сентября 2025
Ответ дляосень харашо
Ваш кашемір більше сірий наче. В тому і справа, бачила відео блогера, кашемір різний по відтінках в різних фасадах. Ось фото При денному світлі та при електриці.
Мій чоловік взагалі від кольору не в захваті. Не розуміє його
осень харашо• 01 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Мой тоже больше бежево-лиловый с серым. в жизни, а на фото просто серый получился)
Домашня Зюзя• 01 сентября 2025
Ответ дляосень харашо
Ось по опису мені подобається він. Глиняно сірий важкуватим здається
Домашня Зюзя• 01 сентября 2025
Ответ дляосень харашо
А підкажіть, раз маєте такий колір вже, він більш до теплого чи холодного інтер´єру? Більше сірий чи беж пасує? Бо фіолетовий підтон наче до сірого йде, беж жовтуватий буде випадати
Біток чи ефір?• 01 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Залежить від стін, освітлення, штор, в моєму інтерʼєрі більше бежевий
осень харашо• 01 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
У меня нет в таком цвете ничего
Это я просто сфоткала. У нас весь интерьер в серых тонах. На фото возле кашемира справа плита серая - такие у нас стены кое-где будут, так вот он в реале светлый серый, не такой как на фото)
Поэтому не подскажу)
Бавовна
• 01 сентября 2025
На першому малюнку як виглядає шафа з кашеміру, друге кухня з глиняно сірого. Але це з інтернету, освітлення може змінити вигляд
Люблю Украину• 01 сентября 2025
У мене верх однотон, низ під дерево. Верх постійно халапаний бризки не відмиваються. Краще б зробила під бетон верх. Ніякого кашеміру, то драїти щодня.
Перша леді колгоспу• 02 сентября 2025
Кашемір гарно виглядає, особливо поки новий, але самі маnеріали від kronospan не якісні. Не залежно від кольору і фінішу покриття вони погані в догляді (видно найменші відбитки, плями і т.д.), легко дряпаються та мають низький показник зносостійкості.Це бюджетний виробник, тому і якість відповідна.
Виготовити кухню - це велика витрата в любому випадку, але ж ви ставите її на довго і регулярно будете користуватись. Ви не розглядаєте варіант обрати фасади іншого виробника? Я б точно не брала собі кроношпан. При обмеженому бюджеті хоча б egger.
Домашня Зюзя• 02 сентября 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
А в Еггер немає хіба такого кольору? Чи в інших виробниках. Бо навіть в салоні стоїть кухня з дешевого дсп кольору кашемір, геть якість не сподобалася теж.
Чумачечая Весна• 02 сентября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
В мене кухня кашемір+сірий+білий, холодні тони. Тут на порадниці фото висталяли де кашемір поєднаний з теплим деревом, теж дуже гарно дивиться.