Непонятно• 01 сентября в 21:22
Містичні історії
Розкажіть про містичні історії, що траплялись з Вами або вашими близькими. Розпочну з себе: якось ходили збирати гриби з мамою та молодшим братом (я народилась та жила в Карпатах) це вже була пізня осінь. І тут я вилізла на гору подивитись чи є там опеньки, дивлюсь стоїть чоловік, поставив ногу на колоду і дивиться, я обернулась щоб помахати мамі, що опеньків тут немає, а чоловік зник. Він нікуди піти не міг, там було рідколісся і я б побачила. Ще на наступний ранок я прокинулась від того, що хтось стояв біля грубки, я подумала, що це тато. Така кажу: тату ти чому стоїш, не сідаєш. Встаю з просоння, а там нікого немає. Другий випадок теж був у Карпатах. В 10 класі я пішла гуляти зі своїм знайомим до водоспаду, теж була пізня осінь. І тут ми дивимось як їде чоловік на велосипеді. Ми обоє бачили це, в мене з собою був ліхтарик, що далеко світить. Я помітила, а там нікого немає. Там пряма дорога, і ніхто не міг непомітно проїхати. А що у Вас було?
Непонятно
• 01 сентября в 21:27
Ответ дляДівчина Гілмор
Тепер я боюсь спати
Та ну) але це справді було. Я до тепер не можу пояснити
Дівчина Гілмор• 01 сентября в 21:33
Ответ дляНепонятно
Я в Криму в 2012 сфотографувала море при заході сонця на фотоапарат зі спалахом. Там було дуже багато білих шарів, хлопець мені тоді сказав, що то душі потоплених.
НашлаПерепискуМужа• 01 сентября в 21:46
Та ничо такого) Я в детстве одно время все высматривала НЛО, вдохновилась кометой, и почему-то была в полной уверенности что оно прилетит)
Так никто и не перелетел, потом искала клад, даже нашла подходящую каменюку, но кроме большой ракушки в которой судя по всему разводили мальков ничего не нашла)
Единственный такой момент могу вспомнить, мы на даче были, мне лет 7-8, помню что сказала бабушке приснилось, что наша соседка умерла, приезжаем и как раз на похороны.
Больше вроде такого ничего вспомнить не могу)
ВсеПроВсехЗнаю• 01 сентября в 21:55
Мне как то приснилось что я ночью встаю с кроватки иду в туалет и писаю, проснулась обосанной
Крихітка на всі• 01 сентября в 22:05
Бабуся жила в селі, мнні було 20 років, більше року не була у неї, і мені почали снитись погані сни про неї. Десь півроку, то один то інший, ну прямо дуже якісь погані. Мама поїзала в гості, бабуся з температурою, думали вірус, а виявився рак, остання стадія.
Мама у день своєї смерті, сказала, що їй приснився дуже поганий сон і ’це вже все’. Я побоялась почути той сон... але невідворотне сталось в той самий вечір.
В ніч смерті маминого брата, мого хрещеного дуже страшний сон снився мені. Батько своїм дзвінкос фактично перервав цей сон, але з поганою новиною. Брат не хворів, все сталось раптово і неочікувано.
Про ті сни з бабусею майже не пам´ятала, аж допоки цього року не трапились ці два сни...