дожену і ощасливлю• 26 июля в 21:22
Гриби Яремче
Приїхали на пару днів, сьогодні гуляли - знайшли підберезники. Місцеві кажуть, що це взагалі не гриби, так ліс почистили. Хто знає в якому напрямку йти, щоб хоч декілька боровичків знайти? Може якось гора називається. Ми сьогодні біля водоспаду півкулька назбирали й прям загорілися
ДеньгиНеСдаю• 26 июля в 21:28
Просто, якщо ви вже зібрали не ті гриби і в них не розбираєтеся, чи варто воно того, щоб лежати в реанімації?
Морожена_курка• 26 июля в 21:30
чем вам подберезовик не гриб? а боровичок это вообще сыроежка, если что. гриб, сортом пониже подберезовика
Морожена_курка• 26 июля в 21:30
Ответ дляДеньгиНеСдаю
нормальные грибы они собрали, это просто местные выкобениваются
КротоТо• 26 июля в 21:43
Ответ дляМорожена_курка
Местные признают только белые и лисички
Пацаааааааан• 26 июля в 21:44
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Так підберезовіки, чого реанімація.
ПростоБелка• 26 июля в 21:46
Ответ дляМорожена_курка
В Карпатах переважно білі беруть, місцеві
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 21:48
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Як це не розбираємося, я знаюся на грибах
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 21:49
Ответ дляМорожена_курка
Мені саме гриб, і сироїжки трохи зібрали. А місцевий каже, то хіба гриби, треба лише білі. В куди йти не вказав((
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 21:51
Ответ дляКротоТо
Местные признают только белые и лисички
Ну в них напевно білих багато, то є вибір
А тут мені всі ці гриби подобаються. Навіть сироїжка найбільше, вона солоденька)
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 21:52
Ответ дляКротоТо
Знаю, что за белыми в горы идут
Так, в гори. Але наприклад ми зупинилися на межі Яремче і Микуличина, то в яку сторону? Куди не повернись, одні гори
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 21:53
Ответ дляПростоБелка
Білі зараз в Закарпатті пішли
Ми далеко, спецом вже не поїдемо,та так по місцю розбирала би, але хоч би направлення знати
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 21:55
Ответ дляПростоБелка
Так, але я взагалі задоволення отримую від того, що знайшла гриб. Тобто нам не стільки щоб назбирати грибів, а отримати кайф
ПростоБелка• 26 июля в 21:56
Ответ длядожену і ощасливлю
Розумію. Але навряд чи місцеві скажуть місця, вони на цьому заробляють
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 22:02
Ответ дляПростоБелка
Та місця, то зрозуміло не скажуть. Хоч би напрямок, в якому є хоч маленька вірогідність...
ПростоБелка• 26 июля в 22:03
Ответ длядожену і ощасливлю
Ви там обережно, якщо ліс не відомий можна заблукати
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 22:06
Ответ дляПростоБелка
Ліс нам точно невідомий(( але далеко не ходимо. Не маємо мети багато назбирати. Так кайфануть хочеться
Пушкининиана• 26 июля в 22:07
Ответ длядожену і ощасливлю
Та ніхто не скаже.
Я тут 29 років живу і тільки самостійно вивчаємо місця
ПростоБелка• 26 июля в 22:10
Ответ длядожену і ощасливлю
Можливо я помиляюсь але минулого року був вродайний на гриби. Можливо цього року не врожай. Ми тільки в Славське їздимо, маємо там друга він нас воде лісами, але з білими там біда то він їздить в Закарпаття
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 22:15
Ответ дляПушкининиана
Та ніхто не скаже.
Ми би може й вивчали, аби не тур на декілька днів. Сьогодні ще й не думала про гриби, поки раптово не натрапила на полянку
дожену і ощасливлю
• 26 июля в 22:16
Ответ дляПростоБелка
Тут кажуть якісь літні білі, в траві ростуть
Пушкининиана• 27 июля в 10:45
Ответ длядожену і ощасливлю
Ото йдіть,куди зручно.
Як маєте найти,то найдете.
Ми йшли на Говерлу якось,а на обочинах стежки,де сотні людей пройшли,збирали гриба
Як маєте найти,то найдете.