Мона Лиза• Изменено 02 сентября 2025

Проблема -мокра голова

Дівчата,підскажіть,якщо я заходжу в приміщення де багато людей, це може бути і транспорт.То мені одразу стає погано,некомфортно,душно , з голови піт тече градом,волосся одразу мокре .Всі люди сухі,а мене як відром води облили.Що це може бути,соціофобія чи хвороба якась?
Снідаю авокадо• 02 сентября 2025
Вам надо ездить в авто
Нетутешня• 02 сентября 2025
Это может быть из-за духоты в транспорте.
В магазине тоже такое состояние?
Или в других общественных местах, где много людей.
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляНетутешня
В магазине тоже такое состояние?
Так,якщо там температура вище 25
Нетутешня• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Так,якщо там температура вище 25
У вас довге волосся? Чи збираєте в пучок? Є зайва вага?
Перевіряли цукор, щитовидну залозу?
Гормони жіночі.
Це може бути як соматична проблема, так і психологічна. Потрібно дослідити.
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляНетутешня
Перевіряли цукор, щитовидну залозу?
Гормони жіночі.
Заколюю волосся .Вага 76 при зрості 167 .Але до війни була менша вага і проблема ця теж була
Нетутешня• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Якщо цього раніше не було і ось раптом, варто звернутись до лікаря.
Якщо давно не здавали аналізи, вам, ймовірно, порадять здати як мімімум загальний аналіз крові і якісь ендокринологічні дослідження.
Якщо вік ближче до менопаузи, то також може бути вплив. Типу ’приливів’.
Якщо із соматикою все ок, можливо, так проявляється тривожний або панічний розлад.
Зам. зав. Анонима• 02 сентября 2025
В мами таке.
Проблем із судинами.
Апофиозная• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
многовато...и это уже пременопауза скорее всего
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляНетутешня
Ще почалось таке ,як панічні атаки чи що.Коои лежу в майстра по нарощенню вій ,в мене з´являється відчуття тривоги,мене починає трясти,якась паніка находить.Я мушу починати рахувати хвилини,бо невідомість скільки ще лежати з закритими очима лякає.
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В мами таке.
Проблем із судинами.
І як мама з цим бореться?
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляАпофиозная
Місячні пропали від початку війни,раз в 2,3 місяці появляються і то на два дні
Магиня• 02 сентября 2025
Як панічні атаки у вас. Так страх проявляється.
Алина-1240• 02 сентября 2025
Меня тоже обливает всю потом, но у меня андрогены шкалят, а эстрогенов мало, и яичнику одному кабздык. Скорее что то более банальное, чем онкология у вас
Алина-1240• 02 сентября 2025
Кстати от потливости не помогает ничего, только ботокс мне
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
Не лякайте так... На узд показало,що теж один яєчник вже без фолікулів
Алина-1240• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
В смысле? Я не пугаю. Говорят предклимакс может за 10 -15 лет ощущаться
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
Можна колоти ботокс в шкіру голови? Я це зробила,бо замучилась мити волосся щодня
Алина-1240• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
У меня мама с лет 40 стала жутко потеть всем телом, даже после климакса не прошло. Просто чаще моется и стирает вещи
Алина-1240• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Не знаю.в кожу головы вряд ли, да и стремно ботулотоксин вблизи от мозгуль
Алина-1240• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Я пах и подмышки колола
автор Мона Лиза • 02 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
Ви про онко писали
Алина-1240• 02 сентября 2025
Ответ дляМона Лиза
Ви про онко писали
Онко маловероятно, да и оно не всегда потливостью проявляется. Так что можете забыть
Моська-слон• 02 сентября 2025
Панічка? У мене схоже щось ,коли багато людей , якщо напівпусто то все ок. Як тільки , на пів дорозі заходять все більше і більше людей я виходжу, і йду пішки.
Черговий по кухні• 02 сентября 2025
У меня длительное время были проблемы с нервами. После начало трясти когда кололась у косметолога и поднималось либо сильно падало давление,бросало в пот.
маринабаранова• 02 сентября 2025
Так - це порушення, підвищена пітливість. Проконсультуйтесь з лікарем.
В мене начальниця колись така була - влітку постійно з мокрою головою. Хоч і їздила на власному авто і з дуже короткою стрижкою.
Знаю бакси• 02 сентября 2025
Нічого не зробите. Носіть звичайну тканеву хустинку, протирайтесь. Гормональні зміни.
ХуАнита• 02 сентября 2025
у меня всю жизнь также, от веса не зависит, от возраста тоже. просто сразу вся потею. ничего не сделаешь, так и живу
автор Мона Лиза • 03 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
В мене так само.Ненавиджу маршрутки та автобуси.