Дадосвидания• 02 сентября в 11:18
У вас тоже проблемы с формой?
У нас школа формы не требует, но требует дресс код чтобы это была одежда спокойных тонов без всяких надписей и ТД. Хотя на это не имеет права, а как у вас?
Ниф_ниф• 02 сентября в 11:34
Якщо правилами школи передбачена форма з чітко прописаними правилами, то зобов´язані носити
Електрохарчування• 02 сентября в 11:34
Частная школа, есть форма - белые поло с нашивкой школы, синие штаны. Заказала в нексте пять поло на каждый день недели, потом на выходных стираю и глажу все вместе и готово
Бабуся мороз• 02 сентября в 11:34
Ответ дляШкала Радощів
В чому проблема обирати спокійні кольори?
Вчора учні однієї школи були всі виключно в чорно-білих кольорах. Інші- різнокольорові. Навіть око починає сіпатися. Уявіть, як вчителю дивитися на це цілий день
В тому, що якщо у дитини вже є яскрава футболка, то я не маю бажання купувати ще одну в спокійних кольорах. Розумне споживання. Не чули?
Тихомандражная• 02 сентября в 11:34
В школі дитини нема питань до форми. В класі є кілька готів. Вони точно не порушують вимоги до кольору дрескода.
Люблю_смаколики• 02 сентября в 11:34
Ответ дляДадосвидания
Немає ніяких дресс кодів у школі бо на це не прописано законодавством, законодавством прописано. Що речі повинні бути по сезону на це все що їх має коли хати.
Так, але може ще бути устав школи і там можна прописати навіть форму, однакову доч всіх.
Дадосвидания
• 02 сентября в 11:34
Ответ дляШкала Радощів
Проблема в том что это не законно.
Бабуся мороз• 02 сентября в 11:35
Ответ дляНиф_ниф
Ні. Якщо правила школи суперечать закону, то правила школи можна не виконувати.
Губной рояль• 02 сентября в 11:35
Ответ дляПетриківна
Наша классуха пришла сегодня в рваных джинсах и футболке, и ещё, о ужас у нее тату на всю руку и на шее. Вообще не видела в нашей школе учителей без тату, даже у возрастных есть, представляете ужас какой. Наша тоже математику ведёт)
Наши учителя считают себя какой-то неземной кастой. Знаете как люди религиозные считают себя лучше других так и учителя наши считают что им должны прям поклоняться и только они знают как лучше жить. Я бы для обмена опытом отправила в Польшу на год или в Германию и быстро они узнают что оказывается зарплату просто так не платят
Дадосвидания
• 02 сентября в 11:35
Ответ дляЕлектрохарчування
У нас гос. Школа.
Шкала Радощів• 02 сентября в 11:36
Ответ дляБабуся мороз
У вас одна футболка чи є інші, які можна спокійно вдягати в школу, а в яскравій гуляти з друзями?
Не гавкаю- но охраняю• 02 сентября в 11:36
Ответ дляШкала Радощів
Так як і вихователі в садочку дивляться і всі інші люди інших професій . У нормальної людини від цього нічого сіпатися не буде. Цю казочку ще у нас в школі вчителі розповідали
После шести ни-ни• 02 сентября в 11:36
Ответ дляВесела пiсенька
Жесть
Ноль уважения к людям
Ваш подростгк хоть моется?
Ноль уважения к людям
Ваш подростгк хоть моется?
А який зв´язок між відсутністю форми і гігієною?
Бабуся мороз• 02 сентября в 11:36
Ответ дляСоветчица Года
Правильно требует. Школа это не развлекательный центр
А школа це в´язниця? Чи може концтабір?
Губной рояль• 02 сентября в 11:36
Ответ дляШкала Радощів
Боже как учитель выживает когда ходит в АТБ? Как учитель выживает когда смотрит сериалы дома? У него чёрно-белый телевизор чи шо? Так это психиатрия уже если человек не может спокойно воспринимать цвета
Дадосвидания
• 02 сентября в 11:36
Ответ дляСоветчица Года
То что они требуют, противоречит законодательству Украины. А то есть они нарушают его
Ниф_ниф• 02 сентября в 11:36
Ответ дляБабуся мороз
А як правила школи можуть суперечити закону? В Україні немає закону, що дозволяє носити все підряд в будь-якій ситуації. Прохання не вдягати скейтерське рвання, підбори і міні-спідниці точно не суперечитиме закону
Губной рояль• 02 сентября в 11:37
Ответ дляНиф_ниф
Школа подчиняется законам Украины в законе Украины написано что школьная форма отменена
Шкала Радощів• 02 сентября в 11:37
Ответ дляГубной рояль
Чому на більшості робот є дрес код? Не задумувались ніколи?
Бабуся мороз• 02 сентября в 11:38
Ответ дляШкала Радощів
Навіщо мати спеціальний одяг для школи?
я не розумію
вам хочеться мати спеціальні футболки для школи, ок, майте. Мені не хочеться. Я не буду купувати зайві.
я не розумію
Бабуся мороз• 02 сентября в 11:38
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Тим більше, що вчителі здорові, вони медогляд кожен рік проходять.
Шкала Радощів• 02 сентября в 11:38
Ответ дляБабуся мороз
Навіщо мати спеціальний одяг для школи?
я не розумію
Який «спеціальний»? Футболки не кислотних кольорів? Чи футболка таки одна?
Ниф_ниф• 02 сентября в 11:38
Ответ дляГубной рояль
У школи можуть існувати власні правила. Я навчалася в СШ з англійським уклоном ще до Майдану. У нас був суворий регламент, і тільки спробуй вдягати рубашку не білого кольору. Ніхто не помер
Дадосвидания
• 02 сентября в 11:38
Ответ дляНиф_ниф
Э закон про заборону шкільної форми та дресс кодів у школі, я навіть фото прикріпила до теми😊
Тихомандражная• 02 сентября в 11:38
Мене не чіпають питання форми і одягу до тих пір, поки вчителі не приходять на уроки в платтячках з малюнком зорової ілюзії. Оце треш. В минулому році ходила до директора сваритись. Бо на вчительку фізично боляче очам дитивись. В результаті ніхто нічого не побачив що вона писала на дошці, і не почув що вона казала.
Губной рояль• 02 сентября в 11:39
Ответ дляСоветчица Года
О ещё одна. Какой Педагогический стаж? 30? 40? Школа - это обучающий центр. А для обучения одежда не важна важны навыки учителя
Тихомандражная• 02 сентября в 11:40
Ответ дляЛюблю_смаколики
В державних не мають права. Тільки в приватних та альтернативних школах.
Бабуся мороз• 02 сентября в 11:40
Ответ дляНиф_ниф
Закон про обов´язкову шкільну форму скасований у 2019 році. Все.
Дадосвидания
• 02 сентября в 11:40
Ответ дляНиф_ниф
З 2019 року відмінили шкільну форму, а з початком війни усі дресс коди по ній 😊
Бабуся мороз• 02 сентября в 11:40
Ответ дляШкала Радощів
На якій це більшості?