миссДавеча• 02 сентября 2025
6 клас, 2 зміна, 7-8 уроків щодня. Як у вас?
Дитина в розпачі і я теж.
Уроки з 12 до 19.
Невже 20 років тому було так багато уроків у нас?
Мені 34 ,я вчилася у київській загальноосвітній школі. Маю щоденник за 7 клас свій, там 1 день 7 уроків, бо факультатив з валеології, 2 дні 6 уроків і у п´ятницю 5 уроків.
Уроки з 12 до 19.
Бесбардак• 02 сентября 2025
А у нас тривога, навіть пів уроку не пройшло сьогодні. І вчора на перше вересня тривога. Отаке навчання
Зайканалужайке• 02 сентября 2025
Я 1978 года рождения, тоже в Киеве училась. У нас было меньше по 6 уроков, но была шестидневка мы в субботу тоже учились.
Идеальная оптимистка• 02 сентября 2025
8 класс, 6-7 уроков в день, с 9 до 14-15. Один нулевой урок.
Но у нас еще с ковидных времен убрали труд, изо, пение и что там еще, осталась только физра.
Стигла полуниця• 02 сентября 2025
Так и надо, меньше будут мне под окнами орать, пусть сидят и учатся.
Бабка-ежика• 02 сентября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Удалено администрацией...
Упругая попка• 02 сентября 2025
8 клас 3 дні по 8, закінчують в 16:30. Майже як робочий день дорослого.
любименькая• 02 сентября 2025
Нет,не было у нас в 6 классе 8 уроков.7 было 2 раза в неделю и один день 5 уроков(по-моему пятница)
Я матуся, мені можно• 02 сентября 2025
Теж так донька вчилася в 6 класі, все нормально було. Англійська додаткова до обіду, танці на 19.00-то йшла з останнього уроку 2 рази на тиждень).
Подмигашка• 02 сентября 2025
Ви зберігаєте щоденники?
Не уявляю де можна стільки спогадів хранить
КучМала• 02 сентября 2025
Уже 3 года подряд 2 смена (
Уроки прстроили так- утром онлайн 1-2 урока ( изо, технологии, география, здоровье), в основное время офлайн 6 уроков
8 класс
Подмигашка• 02 сентября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Йдіть кота поцілуйте
Снідаю авокадо• 02 сентября 2025
Я колись ходила і в суботу до школи, було по 6 уроків, в суботу 5.
Моя дочка теж в 6 класі і теж 2 зміна. Але в нас уроки з 14.00 до 19.00, кожен день по 6 уроків. І в додачу у вівторок зранку один урок онлайн
Стигла полуниця• 02 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Йдіть кота поцілуйте
Нее, пока на площадке тихо, посижу спокойно во дворе, поработаю.
любименькая• 02 сентября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ви зберігаєте щоденники?
6 класс это 22-23 год и провели мы его в Полтаве.4 часа света нет,2 есть.Это незабываемо((
Варена цибуля• 02 сентября 2025
7 класс каждый день по 7 уроков, а в 6 было и по 8. Область.Есть и труды и музыка и физ ра
Тумба-юмба• 02 сентября 2025
Друга зміна це кайф. Мені подобалося в моєму дитинстві, і коли в дочки два роки було. 11:45 до 18:00 скоротили перерви по 6-7 уроків. Це було зручно ніж зараз на 8:00
Нагайна• 02 сентября 2025
9 класс, каждый день 7 уроков.
Мне нравилось, как было организовано в моей школе - были не обычные уроки, а школьные модули - три урока по 30 минут одного предмета. И нужно было готовить домашку не на 7 предметов, а всего на три
Подмигашка• 02 сентября 2025
Ответ дляТумба-юмба
У нас перерви по 5 хв.
Що можна встигнути? Навіть в туалет не сходить. Мовчу поїсти між перебіжками в класи.
Як до 18-19 год уроки, то ніякого спорту дітям
Попельшка• 02 сентября 2025
Ответ дляТумба-юмба
Це не кайф, якщо не все місто вчиться в дві зміни. Бо тоді діти, які займаються в гуртках і секціях просто не попадають на них - бо розклад просто не передбачає 2 зміни. Якщо що, до мова йде про Миколаїв, частина школ цього року 2 зміни і діти з батьками в розпачі, бо пропадають гуртки і тренування.
Автор, шукайте за своєю програмою (НУШ чи Крила, чи Інтелект) навантаження, яке офійційно затверджено. Якщо воно перевищено - то перший офіційний запит до школи. Другий запит - відділ освіти Вашого міста.
В мене дитина в 3 класі, є по 6 уроків. Знайшла навантаження- на жаль, школа взяла по максимуму можливому
А вот недавно• 02 сентября 2025
Ответ дляТумба-юмба
І більше нічого не встигаєш...
НашлаПерепискуМужа• 02 сентября 2025
Не должно быть -8 уроков в шестом классе. Позвоните на горячую линию Министерство образования и выясните это. У нас в первом классе у детей было по шесть уроков оказывается учительница себе накидала дополнительных необязательных предметов чтобы просто больше зарплату получать
Дуболом• 02 сентября 2025
Ответ дляТеща дочки
Я ще й по суботах вчилася
Я теж два роки так навчалась. Це знущання просто над дітьми. При чому було по 5-6 уроків.
Десь так, але...• 02 сентября 2025
Ответ дляБесбардак
Чернігів? Я думаю нас скоро переведуть на дистанційку, тривоги цілими днями. Це не навчання, це жах.
Донька у 8 класі. У них 2 уроки онлайн з 10 до 12, потім йде до школи і з 12.30 до 17 ще 5 уроків. Жахливий розклад, довелося відмовитися від гуртків.
миссДавеча
• 02 сентября 2025
Ответ дляБесбардак
Та в нас теж тривога,ще не встигли піти на жоден