Ну що ви, мамо!• 02 сентября в 14:10
Сорокарічні жіночки, скільки маєте онуків?
Жіночки 40 плюс-мінус пару років, чи маєте ви вже онуків і скільки? Ви радієте, що ви вже бабусі?
Мені онуків ще рано чекати, тому що я доволі пізно народила, аж у 30. То ж мій ще маленький. Цікаво почути про досвід інших, як це - бути бабусею у цьому віці)
Отчебучкина• 02 сентября в 14:21
Ответ дляЛетчица
А мені цікаво, як живеться 40-річній жіночці у якої така мала дитина. Не важко?
А почему должно быть сложно?
Сложно, если есть проблемы со здоровьем, либо физические ограничения, но если они есть, в любом возрасте сложно, что в 40, что в 18
Куратор дебошей• 02 сентября в 14:22
Ответ дляНу що ви, мамо!
Усім, організм ще молодий і здоровий.
Смешная вы
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября в 14:22
Ответ длябювет_в_обед
🤣🤣я тут забеременеть пытаюсь в 41
Ого, а чого так пізно? Не боїтеся?
Отчебучкина• 02 сентября в 14:22
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чому, все ж краще народжувати до 25.
Кому краще тот и рожает до 25
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября в 14:22
Мне 42, старшей 20, младшему 7 лет. Внуков не предвидится, слава богу.)) Не жду их.
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября в 14:23
Ответ дляНалитое яблочко
А в 30 вже на кладовище пора? Що ж Ви його за 5 років так зносили
Не пора, але вже важче.
Секретница• 02 сентября в 14:23
53, народила в 20, ще не бабуся. Сусідка на два роки старша, вже прабабуся. 16+18+21
Куратор дебошей• 02 сентября в 14:23
Ответ дляНалитое яблочко
Страшно представить,что автор думает про беременных в 35 +
Про 40- летних я вообще молчу
бювет_в_обед• 02 сентября в 14:23
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ого, а чого так пізно? Не боїтеся?
Дети уже подростки, а мамой люблю быть)
Рву и мечу• 02 сентября в 14:23
В мене немає, проте є знайома народила у 20, зараз їй 46 і в неї - 3 річна донька та 1 річний онук.
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября в 14:24
Ответ дляОтчебучкина
А почему должно быть сложно?
Важко, тому що це вже немалий вік, організм зношений, хвороби, немає сили на дитину.
Отчебучкина• 02 сентября в 14:24
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ого, а чого так пізно? Не боїтеся?
Боимся, конечно. Но не рожать боимся, а таких, как вы
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября в 14:25
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не пора, але вже важче.
Поясніть чим важче в 30????
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября в 14:25
Ответ дляКуратор дебошей
Про 40- летних я вообще молчу
Якщо чесно, то на таких вагітних всі дивляться з нерозумінням і подивом. Звісно, що у вічі не кажуть, але ж... Це дуже пізно і нерозумно.
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября в 14:26
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну так у кого поизносился организм к 40ка годам, сил нет, те и не рожают. Рожают молодые, сильные и здоровые 40-летние, кто берег свое здоровье и молодость.
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября в 14:26
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Поясніть чим важче в 30????
Організм старіє і зношується з кожним роком.
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября в 14:27
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не бухайте, не курите, не жрите всякую дрянь, дольше будете молодой и красивой.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября в 14:28
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор , вам або 16 років або ви троляка. В мене, наприклад , здоров´я більше було в 30 ніж в 20.
Летчица• 02 сентября в 14:28
Ответ дляНалитое яблочко
Шикарно живется.
Та мені пофігу
Це була іронія
жижифреймут• 02 сентября в 14:28
Мне 40, старшему 20, пока не планируют. Сказал пока деньги лопатой грести не будет детей не хочет
Летчица• 02 сентября в 14:28
Ответ дляОтчебучкина
А почему должно быть сложно?
Насправді мені пофігу на ваші проблеми
Чеширская кошечка• 02 сентября в 14:28
Ответ дляРассказница
Слава Богу, и детей нет
Счастливица 😁
Куратор дебошей• 02 сентября в 14:29
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не нужно обобщать,ВЫ-это далеко не ВСЕ !
Шкварочка• 02 сентября в 14:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Яйцеклітини старіють, вони в дівчинки ще внутрішньоутробного закладаються.Звісно і в 18 можна народити з вадами дитя, та в 40++ ризик вищий
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября в 14:29
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Навіть якщо цього всього не робити, вы старішаєте. Тому народжувати краще раніше.
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября в 14:29
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це неможливо.