Сорока-ворона• 14 августа 2025

Чим займається ваша мама у віці 62 роки і старше?

Моя все згадує молоді роки і вважає себе "списаною, нікому не потрібною". Мені цікаво, а що роблять інші жінки в такому ж віці, як проходить їх день.
Дівчина Гілмор• 14 августа 2025
Город, квіти
Дівчина Гілмор• 14 августа 2025
Ютуб забула
Ні грама• 14 августа 2025
В 62 у мами був будинок, кури, город, онука старшого забирала з садочка і гуляла з ним.
Кукарикуууууу• 14 августа 2025
Сейчас отдыхает третью неделю в Италии. С иностранцем
Просто болталка• 14 августа 2025
Моя мама вже майже не ходить, важкий остеопороз, я втомилась вже збирати її на залізні штирі та скоби їсть, тік ток, розмовляє з сестрами.... їй зараз 64
Розумна Губка• 14 августа 2025
Огород, малина, персики, то там подмести, то там забор подлатать, то там виноградную арку подварить, цветы полить, после прилетов посмотреть не сильно ли побило крышу, если сильно, то вызвать мужика чтобы шифер поменял. Нас обзвонить, с внуками поговорить. Дела за весь день не переделать, на завтра ещё остаётся.
НеВРотик• 14 августа 2025
В 60 би вийти на пенсію. А потім шукати роботу щоб вижити на тій пенсії. Реалії 2025 року в Україні
ЧорноброваЯ• 14 августа 2025
У мене у відділі три співробітниці 60+. Одна здала на права сіла за кермо у 62. Одна робить уколи молодості, стильна, навіть мене переплюнула...третій 67- працює, освоїла нову програму швидше за нас
На циголках• 14 августа 2025
Працює
Чучало яблуні• 14 августа 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Класні бабульки
ЧорноброваЯ• 14 августа 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Класні бабульки
Їх важко назвати бабульками
Чучало яблуні• 14 августа 2025
Моїй 61. Працює вахтером. Вдома перероблює купу роботи. З баььком 65 річним ще бізнес на землі роблять, торгують. Крутяться
автор Сорока-ворона • 14 августа 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ого, буває ж таке!
Оцененная• 14 августа 2025
Работает с 8 до 17 и так 5 дней в неделю. Вечером гуляют с папой. Дача, дом.
Розумна Губка• 14 августа 2025
Вот это все требует заботы. Некогда почувствовать себя никому не нужною. Моей маме 65.
Цибулька зла• 14 августа 2025
не уходила с работы/ продолжает работать начальником
играет в телефоне в игры в свободное время :)
ходит по кафешкам-ресторанам с подругами
скучает за внуками.
Клевотница• 14 августа 2025
Моя на шейпинг ходит или что-то такое, девичники постоянно, винко, пивко, по магазинам ходит вечно, ну и сериалы то святое. Папа говорит я встаю на работу она только ложиться спать
Ластовиння• 14 августа 2025
Батьку 72 (він ще працює), мамі 74. Дача, прогулянки парком, приготування їжі. На канікули онук у них (йому 12). молодшій 2.8, то з нею їм важко без мене
Оцененная• 14 августа 2025
Ответ дляНеВРотик
Почему искать, а не остаться на той же? Моей 65, работу не меняла
Хлопаю ресницами• 14 августа 2025
Моїй 70 цієї осені, має невеличкий бізнес, 2 рази на тиждень працює, в інші дні проводить час щ онуком, син моєї сестри, опановує якісь курси та проходить тренінги постійно
Вона самодостатня і самозайнята, мотивована людина. Батько здався в 55-60, його вже 3 роки як немає. Людина повинна мати інтереси та заняття, це прям критично необхідно в старості.
Морковку дай• 14 августа 2025
Моїй 68, город, квіти, подружки.
Я_з_Франека• 14 августа 2025
Працює щодня, басейн щодня, купа справ, немає хвилинки вільної, 65
Чай не пью, только кофе• 14 августа 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Класні бабульки
Головне щоб та бабулька на 7- му десятку вперше за кермом мала реакцію, увагу,зір
Пуки-куки• 14 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
Шикарна лавнда - назву знаєте ? Здоров´я вашій мамі - краса!
Чтооооооооооо?• 14 августа 2025
Моя работала до 70 лет, до 72 -х ходила в спортзал. При этом у неё куча болячек- от хпн 3 степени, до артроза, миалгии, гипертонии, глаукомы и прочая. И сейчас, в 82 года на месте не сидит- хоть час в день проводит в саду. Вчера виноград обрезала, стоя на костылях. Мне б такой мотор в одно место , как у неё....
Залізний занавіс• 14 августа 2025
працює архіваріусом, їй 72
Электричка• 14 августа 2025
Моя абсолютно активная и социальная, как и в её 30-40-50-60
В шоколаде• 14 августа 2025
Дача + квітники вдома. Курей їй прикупила - тепер за ними теж доглядає. Плюс дві такси і кіт. По магазинам ’полює’ на знижки всілякі. Цьогоріч вже 70.
На пів ставки• 14 августа 2025
Мені 49 і я почуваюся як ваша мама
Valentina shop2020• 14 августа 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чем вы хорошим хвастайтесь,стоя на костылях обрезала виноград ,наверное не от хорошей жизни