Ну що ви, мамо!• 02 сентября 2025
Сорокарічні жіночки, скільки маєте онуків?
Жіночки 40 плюс-мінус пару років, чи маєте ви вже онуків і скільки? Ви радієте, що ви вже бабусі?
Мені онуків ще рано чекати, тому що я доволі пізно народила, аж у 30. То ж мій ще маленький. Цікаво почути про досвід інших, як це - бути бабусею у цьому віці)
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
Видимо беременность в 30 сильно по психике автора ударила
Как говорят у нас в Одессе, ей сделали беременную голову.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Які подробиці вам потрібні? Вони закладені ще до народження і тільки старішають.
Хто?? Яйцеклітини???
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ризик народити дитину з вадами до 30 років - 0,025%, а до 45 років - 0,037%. Так що нічого там не накопичується, невидумуйте
Чому тоді так багато хворих дітей у вікових матерів?
Я вже мовчу про те, що завагітніти і пізньому віці набагато складніше, ніж до 25, скажімо.
Амира Насралла• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чому, все ж краще народжувати до 25.
До 35 с учетом улучшения условий быта
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Хто?? Яйцеклітини???
Уявляєте, так.
Злюсь до кипіння• 02 сентября 2025
Та які онуки, правнуків вже підкинули няньчити. А си, жіночка, шо ж так затягли з дитинкою. Треба було раніше, чи неліквідні, ніхто не брав?
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Якась пасивна агресія до 40карічних жінок
Наверно мужа у автора увела.))
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Фигню не пишіть. Первинні ооцити перебувають стані спокою. Вони не старішають, а кожен цикл розвивається лише одна яйцеклітина
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Уявляєте, так.
Тобто у 40 річних жінок старі пошкодженні клітини які не оновлюються?????
Амира Насралла• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ого, а чого так пізно? Не боїтеся?
Ну Вы же не боитесь внуков после того, как Вам стукнет 40. А дите ртднее...
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляПлакулька
соседка стала бабушкой в 32. сейчас ей 50. нянькает правнучку.
Вони в 16 родили?
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
В моему оточені дітки з вадами, нажаль, у молодих матерів. Жодної немає вікової, в якої в дітей проблеми
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Да, все в трещинах и морщинах
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ого, це ви самі таке вигадали? Нічого, що в яєчниках постійно відбувається процес апоптозу - тобто старі, пошкоджені яйцеклітини відмирають? І це саме первинні ооцити, так.
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Так.
Злюсь до кипіння• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якщо чесно, то на таких вагітних всі дивляться з нерозумінням і подивом. Звісно, що у вічі не кажуть, але ж... Це дуже пізно і нерозумно.
Із нерозумного тут поки що виключно ваша тема
Рву и мечу• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А можна більше подробиць про оновлення пошкоджених яйцеклітин????
С возрастом вероятность рождения детей с хромосомными аномалиями, такими как синдром Дауна, возрастает, в основном из-за старения яйцеклеток матери и увеличивающегося риска неправильного деления хромосом во время их созревания. Эта ошибка, называемая нерасхождением хромосом, приводит к появлению лишней хромосомы, что может произойти как в яйцеклетке матери, так и реже в сперматозоиде отца.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Автор, ну що ви тут робите? вам треба в інститут генетики або пранування сім´ї.
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так апаптоз відбувається в усьому організмі людини. Це абсолютно нормальний процес
КаРаКаТиЦа• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Просто цікаво, от і все)
Моїй донці 6 років, мені 47. Які внуки?
Кusalochka• 02 сентября 2025
Думаю нормально. Наличие внуков женщину в бабку не превращает. Если бы были внуки то ок, любила бы их
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
І що? До чого апоптоз у всьому організмі до яйцеклітин вікової жінки?
І взагалі, тема щось пішла не в те русло.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Дійсно так, на мою думку мати які планують вагітність в старшому віці, просто, більш обдумано і відповідно до цього ставляться.
Сегодня не целуюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Мне 48, сыну 10. До бабушки мне далеко во всех смыслах этого слова
Почти также)) мне 48 , сыну -12))
Кusalochka• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Навіть якщо цього всього не робити, вы старішаєте. Тому народжувати краще раніше.
Некоторым вообще не стоит.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну добре, тема пішла не в ту сторону. Давайте поговоримо про нащо родити коли не має свого житла, коли сама не можеш забезпечити дітей? Коли не має освіти, роботи, чоловіка. На що тоді розраховувати? На молоді не пошкоджені яйцеклітини?