Ну що ви, мамо!• 02 сентября 2025
Сорокарічні жіночки, скільки маєте онуків?
Жіночки 40 плюс-мінус пару років, чи маєте ви вже онуків і скільки? Ви радієте, що ви вже бабусі?
Мені онуків ще рано чекати, тому що я доволі пізно народила, аж у 30. То ж мій ще маленький. Цікаво почути про досвід інших, як це - бути бабусею у цьому віці)
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Насправді мені пофігу на ваші проблеми
Тогда зачем спрашиваете, интересуетесь, если на самом деле вам пофиг?
Карусель-весель• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якщо чесно, то на таких вагітних всі дивляться з нерозумінням і подивом. Звісно, що у вічі не кажуть, але ж... Це дуже пізно і нерозумно.
А что, в совке интернет провели? Такое впечатление что Вы пишете из 1961 года. На таких беременных смотрят с радостью, ух ты! Это же чудо - ребенок, в любом возрасте. А нерозумно это рожать когда ты не готова и потому что какая-то малограмотная Маня в интернетиках определила когда надо рожать.
Летчица• 02 сентября 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Ахаха, коли мені було 40, до мене звертались : дєвушка!
До нашої завлаб, якій на той момент було 56, теж звертались дєвушка. Думаєте, вона виглядала дєвушкою? Тому не обольщайтесь
Мрію про пончик• 02 сентября 2025
Ще не маю,дітям 21 і 23 роки,мені 47.Все буде,поки вчаться і працюють,будують своє життя.
Аноним_1857• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чому, все ж краще народжувати до 25.
Кому краше?Что у Вас есть к 25 годам?
Секс-Бомба• 02 сентября 2025
Ответ дляБулькаю
Маю сина другокласника😁
У меня в 40 были дети 14 и 3
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Серед моїх знайомих, а в мене їх багато, -+ 40 бабусів ще не має. Знаю, тільки , одиничні , виняткові такі випадки. А от коли -+40 з маленькими своїми дітьми - таких багато.
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Не нужно обобщать,ВЫ-это далеко не ВСЕ !
Так вважають усі. Жінок, вагітних у 35 і тим паче 40, всім шкода.
Чеширская кошечка• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Похоже в ЕС одни дураки, там много рожают после 40. Да ?)
Летчица• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
Та нікому ви нецікава. Питання було адресовано автору.
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Навіть якщо цього всього не робити, вы старішаєте. Тому народжувати краще раніше.
Я старишаю с первого года жизни, это естественный процесс и никак не мешает деторождению.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Народжувати краще коли кому як виходить
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А можно конкретизировать, кто все? Вот мне 32 и я не смотрю на беременных 35+ с непониманием и удивлением, мой муж тоже так не смотрит. Моя сестра так не смотрит, подруги не смотрят, 20-летняя двоюродная сестра так не смотрит…
Или у вас мания величия и «все» - это вы?
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Кому всім? От мені не шкода, значить точно не всім.
ГонУрова дівка• 02 сентября 2025
А правнуки вас не цікавлять? Якщо всі в (до) 16 будуть народжувати, то є шанс і на правнуків
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви розумієте, що яйцеклітини не оновлюються і з віком у них накопичується чимало пошкоджень?
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор, коротше, вам треба лікування
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Кому именно?
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ничего в них не накапливается, они такие же, как и были. Особенно если смогли оплодотвориться.))
Аноним_1857• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
Именно))
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Автор, коротше, вам треба лікування
Видимо беременность в 30 сильно по психике автора ударила
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А можна більше подробиць про оновлення пошкоджених яйцеклітин????
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ризик народити дитину з вадами до 30 років - 0,025%, а до 45 років - 0,037%. Так що нічого там не накопичується, невидумуйте
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
Я второго родила в 36, познакомилась в роддоме с женщиной, родили в один день, общались, я была уверена, что моя ровесница. И только на выписке узнала, что ей 44. Никогда бы не дала.))
Ну що ви, мамо!
• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Які подробиці вам потрібні? Вони закладені ще до народження і тільки старішають.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
І як ще зрозуміти вагітній 25 чи 35??