Ну що ви, мамо!• 02 сентября 2025

Сорокарічні жіночки, скільки маєте онуків?

Жіночки 40 плюс-мінус пару років, чи маєте ви вже онуків і скільки? Ви радієте, що ви вже бабусі?
Мені онуків ще рано чекати, тому що я доволі пізно народила, аж у 30. То ж мій ще маленький. Цікаво почути про досвід інших, як це - бути бабусею у цьому віці)
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Насправді мені пофігу на ваші проблеми
Тогда зачем спрашиваете, интересуетесь, если на самом деле вам пофиг?
Карусель-весель• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якщо чесно, то на таких вагітних всі дивляться з нерозумінням і подивом. Звісно, що у вічі не кажуть, але ж... Це дуже пізно і нерозумно.
А что, в совке интернет провели? Такое впечатление что Вы пишете из 1961 года. На таких беременных смотрят с радостью, ух ты! Это же чудо - ребенок, в любом возрасте. А нерозумно это рожать когда ты не готова и потому что какая-то малограмотная Маня в интернетиках определила когда надо рожать.
Летчица• 02 сентября 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Ахаха, коли мені було 40, до мене звертались : дєвушка!
До нашої завлаб, якій на той момент було 56, теж звертались дєвушка. Думаєте, вона виглядала дєвушкою? Тому не обольщайтесь
Мрію про пончик• 02 сентября 2025
Ще не маю,дітям 21 і 23 роки,мені 47.Все буде,поки вчаться і працюють,будують своє життя.
Аноним_1857• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Чому, все ж краще народжувати до 25.
Кому краше?Что у Вас есть к 25 годам?
Секс-Бомба• 02 сентября 2025
Ответ дляБулькаю
Маю сина другокласника😁
У меня в 40 были дети 14 и 3
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Серед моїх знайомих, а в мене їх багато, -+ 40 бабусів ще не має. Знаю, тільки , одиничні , виняткові такі випадки. А от коли -+40 з маленькими своїми дітьми - таких багато.
автор Ну що ви, мамо! • 02 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Не нужно обобщать,ВЫ-это далеко не ВСЕ !
Так вважають усі. Жінок, вагітних у 35 і тим паче 40, всім шкода.
Чеширская кошечка• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Похоже в ЕС одни дураки, там много рожают после 40. Да ?)
Летчица• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
Та нікому ви нецікава. Питання було адресовано автору.
Сиамская сороконожка• 02 сентября 2025
48 лет,2 внуков 12 и 10 лет,дочке 31
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Це неможливо.
Не можливо, що ви троль?
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Навіть якщо цього всього не робити, вы старішаєте. Тому народжувати краще раніше.
Я старишаю с первого года жизни, это естественный процесс и никак не мешает деторождению.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Народжувати краще коли кому як виходить
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А можно конкретизировать, кто все? Вот мне 32 и я не смотрю на беременных 35+ с непониманием и удивлением, мой муж тоже так не смотрит. Моя сестра так не смотрит, подруги не смотрят, 20-летняя двоюродная сестра так не смотрит…
Или у вас мания величия и «все» - это вы?
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Кому всім? От мені не шкода, значить точно не всім.
ГонУрова дівка• 02 сентября 2025
А правнуки вас не цікавлять? Якщо всі в (до) 16 будуть народжувати, то є шанс і на правнуків
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви розумієте, що яйцеклітини не оновлюються і з віком у них накопичується чимало пошкоджень?
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор, коротше, вам треба лікування
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Кому именно?
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ничего в них не накапливается, они такие же, как и были. Особенно если смогли оплодотвориться.))
Аноним_1857• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
Именно))
Отчебучкина• 02 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Автор, коротше, вам треба лікування
Видимо беременность в 30 сильно по психике автора ударила
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
А можна більше подробиць про оновлення пошкоджених яйцеклітин????
Налитое яблочко• 02 сентября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ризик народити дитину з вадами до 30 років - 0,025%, а до 45 років - 0,037%. Так що нічого там не накопичується, невидумуйте
БЦАшка• 02 сентября 2025
Мені через два місяці 43, маю трирічну донечку . Які нафіг онуки?
Я_канеша_извиняюсь• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
Я второго родила в 36, познакомилась в роддоме с женщиной, родили в один день, общались, я была уверена, что моя ровесница. И только на выписке узнала, что ей 44. Никогда бы не дала.))
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Які подробиці вам потрібні? Вони закладені ще до народження і тільки старішають.
TANYA 0 0 0 0• 02 сентября 2025
Ответ дляОтчебучкина
І як ще зрозуміти вагітній 25 чи 35??
Мадам Тю-лю-лю• 02 сентября 2025
Якась пасивна агресія до 40карічних жінок