Поліпривіт всім• 02 сентября 2025
Чому я міряю 75B і 75С і сидять вони однаково?
Майже завжди так. Зараз міряла прозорий бюстгалетр, типу як на фото? Чому так ?
Поліпривіт всім
• 02 сентября 2025
Ответ дляПокорительная
тканина розтягується.
Мало б висіти не по розміру, або тиснути. Але обидві моделі сидять ідеально
Ковбой Хагис• 02 сентября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Без фото нічого не скажемо
Маю натхнення• 02 сентября 2025
Можливо, у Вас розмір має, тоді, справді, один трохи розтягується, а другий просто лежить, там не аж така різниця. Можливо, різні марки міряєте, чи різну форму чашечок, воно теж може сідати по-різному
Маю натхнення• 02 сентября 2025
Ще варіант, якщо груди висять, то просто в меншій чашечці Ви їх щільніше складаєте, різниця помітна в профіль по лінії над чашечкою