Голена блондинка• 03 сентября в 09:13
Менструальні трусики підкажіть
Розкажіть будь ласка, як вони діють? Прокладку в них треба класти? А якщо без прокладки, то я не дуже розумію, як воно працює - куди кров дівається, впитується в нижні слої? А як зверху? Чи є відчуття вологості? Як потім те відстірати?
Голена блондинка
• 03 сентября в 09:16
Ответ дляПампушОК
Так вони ж одноразові.
Та ну, дивлюсь моделі за 700-800 грн, навряд чи одноразові
Херсон це Україна• 03 сентября в 09:16
Я купила в инсте. Использую с прокладкой. Но если прокладка протекла, то они нет. Постель чистая.
Голена блондинка
• 03 сентября в 09:16
Ответ дляХерсон це Україна
Оце мені таке потрібно на 2 ночі в місяць, бо протікаю часто
Цвірінь• 03 сентября в 09:16
Ответ дляПампушОК
Так вони ж одноразові.
Существуют и многоразовые, которые надо стирать. Как по мне это фу, какой-то откат в тяжелые времена наших бабушек, которые использовали всякую ветошь, которую стирали, поскольку советская промышленность изделий женкой гигиены производить не пожелала
Херсон це Україна• 03 сентября в 09:16
Ответ дляГолена блондинка
Да вы шо??! 115 грн купила в инсте.
Грамотний хвіст• 03 сентября в 09:18
Ответ дляХерсон це Україна
Протікання дуже часто відбувається через крильця прокладки. А вони виходять назовні трісів
Херсон це Україна• 03 сентября в 09:19
Ответ дляГрамотний хвіст
Да вы шо??! А есть ещё вариант протекания сзади, хоть прокладка и длинная. Если у вас течет через крылья прокладки, это не значит, что у других так же.
Голена блондинка
• 03 сентября в 09:20
Ответ дляХерсон це Україна
В мене найчастіше вперед протікає, бо сплю на животі (((
Грамотний хвіст• 03 сентября в 09:21
Ответ дляГолена блондинка
Автор, з´явились такі за 50 грн. Якраз упаковки на 2 ночі вистачить. Купила в Єві
Пишу_граммотно!• 03 сентября в 09:22
Они от протекания, а не в качестве замены гигиенических средств
Мудрецыха мира• 03 сентября в 09:24
Ответ дляГолена блондинка
Навіщо такі дорогі? Он на Тему можна взяти 3 пари за 330 грн. В них тканина не пропускає вологу плюс бавовняний шар, через який виділення проходять і залишаються в прошарку. Такі трусики норм самостійно в 1 чи останній день, а так використовуються разом з прокладкою, просто не допускають протікань.
Ось такі мені зараз їдуть (вже маю подібні, але вирішила оновити).
Кидаю курити• 03 сентября в 09:35
Ответ дляГрамотний хвіст
Тоже люблю их. Они периодически бывают по акции за 29,99грн - вот тогда я их и покупаю.
Забобонний фрукт• 03 сентября в 09:39
Купила дитині, бо досить часто протікає. З ними не треба прати простинь і наматрасник. Але у неї ззаду протікає. Якщо у вас спереду, то звертайте увагу щоб той захисний шар був достатній спереду. У малої такі, що спереду як звичайні труси,а уже ззаду до верху трусів захист
Безлім на все• 03 сентября в 09:41
Покупала дочке с Тему, пользуется естественно с прокладкой, зато не переживает что-то где то протечет ночью или в школе.
Голена блондинка
• 03 сентября в 09:48
Ответ дляН@Диете
просто прокладкой пользуетесь или плюс тампон на ночь?
Тільки прокладка, тампон треба що 3 години змінювати, а я просинатись не хочу )
Голена блондинка
• 03 сентября в 09:48
Ответ дляЗабобонний фрукт
І прокладку класти, так?
Забобонний фрукт• 03 сентября в 09:52
Ответ дляГолена блондинка
І прокладку класти, так?
Якщо такі виділення як у мене, то мені не треба навіть прокладку, достатньо тих трусів було б. Але ж прати((
У малої максимальна кількість крапель, нічна прокладка не справляється. То вона кладе прокладку в ці труси і тоді немає сюрпризів зранку.
Буває, що і в школу в них їде, якщо переживає, але загалом тільки вночі з покладкою
Щепотка_совести• 03 сентября в 09:59
Ответ дляГолена блондинка
Так, для цього вони гарно підходять. Ось, подивіться. Тут гарний огляд, порівняння різних брендів і плюси та мінуси
язззззь!!!• 03 сентября в 10:10
У меня многоразовые которые можно стирать. Использую только в первые два дня на ночь, так как протекает. Поскольку протечь может и через крылышки и сзади, надеваю их поверх обычных. Постельное спасают отлично.
маска Ілона• 03 сентября в 10:11
mamyko пошукайте на розетці, у мене двоє таких трусів використовую в перший день на ніч і іноді вдень. дуже добре поглинають, не парять. буду купляти ще, але вони доволі коштовні
Голена блондинка
• 03 сентября в 10:24
Ответ длямаска Ілона
З прокладкою використовуєте, так?
Голена блондинка
• 03 сентября в 10:27
Ответ дляязззззь!!!
Тобто у вас прокладка, труси і ще менструальні труси? Не спекотно спати?
Ответ дляЗабобонний фрукт
Стирает стиральная машина
Бокс-орун• 03 сентября в 10:32
Я собі купила з багаторазовими прокладками, але ще не використовувала. Планую на ніч одягати чи в останні дні, або для підстраховки, коли от от мають початися кд, а я не вдома.
Усміхайлик• 03 сентября в 10:33
Ответ дляМудрецыха мира
Ви вже брали цю модель?
Відповідає розміру?
Усміхайлик• 03 сентября в 10:38
Ответ длямаска Ілона
Відповідають розміру?
Крижана бурулька• 03 сентября в 10:48
Перепробувала різні. Але найкращі Вікі Сікртет. Не парять, не влазять в жир і не роблять складки(вибачте на слові)-повність не відчуваються на тілі_не пережимають.
Мудрецыха мира• 03 сентября в 10:50
Ответ дляУсміхайлик
Ви вже брали цю модель?
Відповідає розміру?
Конкретно ці вперше, але вони вже в Україні, будуть через 1-2 дня у мене, можу відписатися коли отримаю.