Простоваля• 03 сентября в 11:48
Як ви очищаєте пральну машину від цвілі на гумовій манжеті?
Бо у мене не виходить шось.
Кто крайний?• 03 сентября в 11:51
Парогенератор. Но возможно, плесень уже въелась в манжету. Если рукой провели, рука грязная, значит за брызгать моющим (любым) потереть губкой, хорошо смыть. Запустить стиралку на полоскание.
Дівчина Гілмор• 03 сентября в 11:53
Після кожного прання протираю тряпочкою забираючи воду що лишилася. Раз на півроку використовую засіб для чищення барабану і темпу від +60
Надежда-8877• 03 сентября в 11:54
Ответ дляКапитанша
Цвілі нема, але для профілактики лимонка+90 градусів цикл.
В мене після цього тхне на всю хату, як зі смітника. Потім ще із хлоркою цикл роблю
Українська Мрія• 03 сентября в 11:54
у мене немає цвілі. але я тримаю дверцята відкритими, між праннями.
протирайте після кожного використання, мабуть.
Заліковий троль• 03 сентября в 11:57
Ответ дляНадежда-8877
У меня тоже воняет если постирать на 60+
Научительница• 03 сентября в 11:58
Так цікаво читати коментарі. Але люди не знають, що грибок вбиває тільки хлор.
Капитанша• 03 сентября в 11:58
Ответ дляНадежда-8877
У вас щось не те з машинкою, можливо треба перевірити підключення до зливу (засор, згустки слизу від миючого засобу, якими ’заріс’ шланг або труба або очистити фільтр) бо це найпростіша порада, яку дають майстри з пральних машин. Ніколи ніякого запаху не було ні в мене, ні в кого з чисельних знайомих.
Капитанша• 03 сентября в 12:00
Ответ дляНаучительница
Ви емммм.... не зовсім праві
В моїй хаті моя правда• 03 сентября в 12:00
Ответ дляНаучительница
Не только
Полюю на дрони• 03 сентября в 12:01
Не допускаю цвілі. Для цього псля кожного прання прибираю воду всередині резинки на дверях та ніколи не тримаю дверцята повністю закритими між пряннями.
Якщо вже у вас там виросли гриби, купуйте будь-який спрей від цвілі та добре вимивайте.
Коко Шанель• 03 сентября в 12:14
Прання на температурах 60 градусів і вище. Після прання лишайте відкритими дверцята.
Лагшмивара• 03 сентября в 12:15
Никогда не было плесени, вытираю всегда после стирки и просушиваю машину
Нульовий сантиметр• 03 сентября в 12:18
Просто не закриваю її, коли стоїть порожня. Навіть резинку не завжди витираю. Цвілі нема.
Успокойся_Успокойся• 03 сентября в 13:02
ніколи не закриваю її (правда і не витираю ніколи), після прання виймаю поличку з дозаторами, 1-2 рази на місяць прання на 90°, раз на рік прання зі спец розчином також на 90°
Трільчиха• 03 сентября в 14:07
Есть спец средство для машинок. Им или протираю или ставлю стирку с ним