волосатое стекло• 03 сентября в 13:52

До власників нежитлових приміщень. Податок

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, комусь надходив податок на нежитлове приміщення? На скільки я знаю, сплачувати потрібно за «зайві» кв. метри ( від 60 , якщо це стосується квартир).в мене комерція площею 48 кВ м. Тобто, по суті, я не повинна сплачувати, але надійшло повідомлення про заборгованість.
Чи для нежитлових приміщень інші правила?
Пишу з калідору• 03 сентября в 13:53
Я вже 8 років сплачую за кладовку на нашому поверсі
Бавовнятко• 03 сентября в 13:56
Если Вы сдаёте в аренду или ещё как-то используете свое помещение для коммерческой деятельности- налог насчитывается.
Шиворот Навыворот• 03 сентября в 13:58
Для нежитлових приміщень ніяких пільг нема. Сплата раз на квартал.
Леди_на_драндулете• 03 сентября в 14:01
На нежитлове приходить раз на рік податок, як я розумію, на нього ніякі пільги не діють, це вже розкіш)))
автор волосатое стекло • 03 сентября в 14:10
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Також про це думала, але не знаходжу потрібної інфи (
Указка• 03 сентября в 14:11
+++
автор волосатое стекло • 03 сентября в 14:12
Знайшла тільки таке. Тому і виникли питання
Голена блондинка• 03 сентября в 14:20
Ответ дляШиворот Навыворот
Раз на квартал коммерческая недв
Голена блондинка• 03 сентября в 14:21
Ответ дляволосатое стекло
Ставку устанавливает горсовет. У нас в 25 в 2 раза( по сравнению с 24) поднялась ставка
Шиворот Навыворот• 03 сентября в 14:24
Ответ дляГолена блондинка
Раз на квартал коммерческая недв
В мене по документах нежитлове приміщення. Податок сплачується раз на квартал. Податкову не цікавить, комерційне чи благодійне. Є житлове і нежитлове.
автор волосатое стекло • 03 сентября в 14:29
Дякую вам. Ще трохи і будемо сплачувати податок на повітря👌
Файно Замало• 03 сентября в 14:43
У мене у власності є нежитлове 54 м, поки що нічого не нараховують. Але я не маю іншої власності на собі.