Мальчун-задирун• 03 сентября в 20:04

Дівчатка, що взяти ж їжі в автобус на півтори доби

Дивлюся, не можна ні молочки, ні мʼясного. Снеків трохи візьму, але я таке не люблю, бо потім дує живіт. Взагалі, не розумію, що брать
Сільський ансамбль• 03 сентября в 20:23
Ответ дляМальчун-задирун
Я тіста багато не можу їсти. Потім живіт дує і болі. Якось не хочеться пукати в автобусі🤪
А мне вся готовая еда на заправках не вкусная ( не могу такое есть
Печенюшка• 03 сентября в 20:23
Ответ дляМальчун-задирун
Вибачте) Тоді, може, просто якісь горіхи, фрукти і напої, сир можна, якщо Вам заходить.
Ну ниче се• 03 сентября в 20:23
Ответ дляМальчун-задирун
Молдова
Через цю все можна.) робіть собі бутерброди і не партеся. Можна пиріжки, чіпси, горіхи, фрукти, овочі. Я ще йогурт завжди беру на перший прийом їжі. На заправці можна буде купити хот-дог чи ще щось. Немає проблем.
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 20:25
Ответ дляПеченюшка
Я мʼяса візьму з овочами і мінімум хліба. Ще сиру, трохи фруктів. І мені вистачить. Головне мене заспокоїли, що можна нормальну їжу. Це було головне питання
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 20:26
Ответ дляНу ниче се
Йогурт або кефір обовʼязково треба взяти
Дякую за поради
Бодіпозітівна• 03 сентября в 20:26
Ответ дляМальчун-задирун
Ковбасу можна? Через кордон
якщо візьмете нарізану запаяну ковбасу, нічого не буде, відкриєте до кордону, зробите бутерброд, так само сир. Ми їхали, ще брали йогурти питні, нічого страшного, ніхто питань не задавав
Творю чудеса• 03 сентября в 20:27
Ответ дляМальчун-задирун
Можна купить, але питання чи встигну. Бо як черга за тими хот-догами, то фіг купиш
Нещодавно їздила в автобусний тур. Розраховувати на те що зможете купити їжу в кафетерії на заправці не варто, бо будуть черги усюди, краще за тих 20 хвилин сан зупинки сходити до туалету і походити, поприсідати. Дівчата з якими їздила брали бутерброди, круасани, банани, яблука, різну випічку по типу роліні, слойки, кефір, йогурт. В автобусі на верхній полиці над вами прохолодно має бути, бо звідти кондєй дує, так що нічого не зіпсується. Це якщо ви нормальним більш менш сучасним автобусом їдете.
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 20:28
Ответ дляТворю чудеса
Дякую!
Як перенесли поїздку?
Красавица писяная• 03 сентября в 20:31
Ответ дляМальчун-задирун
Буду мабуть голодна. Від такої їжі тільки живіт ріже. На кордоні поїм, потім воду питиму
зупиняєтесь на заправках, і купляєте їжу на свій смак
Творю чудеса• 03 сентября в 20:32
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую!
Як перенесли поїздку?
Туди ще норм, а звідти щось так важко мені їхалось. Я ще й захворіла на третій день відпочинку, то поверталась додому з температурою, кашлем, і дуже поганим самопочуттям.
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 20:34
Ответ дляТворю чудеса
Хріново звісно😩 ну головне, вдома
Valentina shop2020• 03 сентября в 20:34
Ответ дляМальчун-задирун
В сенсі? Голодать
Голодать полезно ,можно сутки быть на водичке
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 20:37
Ответ дляValentina shop2020
Можна, але для чого?
ЦібаФу• 03 сентября в 20:39
Скумбрію копчену, консерви якісь, яєць варених десяток, ковбаски нарізної
Valentina shop2020• 03 сентября в 20:39
Ответ дляМальчун-задирун
Можна, але для чого?
Полезно,организм отдыхает от переваривания пищи,очищается от шлаков
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 20:40
Ответ дляЦібаФу
Ну то ви беріть😜 я утримаюсь
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 20:44
Ответ дляValentina shop2020
Я й так мало їм. Тому голодать нема бажання
Метелики на душі• 03 сентября в 20:47
Ответ дляМальчун-задирун
Ковбасу можна? Через кордон
Никто Ваши бутеры забирать не будет. Всегда берем в дорогу бутеры, фрукты, печенье. На заправках такие очереди выстраиваются (сначала в туалет выстоять, потом что-то купить....), что не все ждут. Пару раз ехали, что реально можно было что-то купить. Обычно хоть бы в туалет достояться в очереди, чтоб автобус не уехал
Ну ниче се• 03 сентября в 20:48
Ответ дляМальчун-задирун
Мʼясо - це супер, але все ж таки швидко псується. Як і шинка. Маю досвід. Якщо одразу зʼїсте, то ок, а на потім краще сировʼялену коабасу.
Я пані прохана...• 03 сентября в 20:53
Вода, печиво, банан, сухофрукти. Автобуси зупиняються на заправках, вийшли , купили , що завгодно і поїли.
Не пириживай• 03 сентября в 20:58
Ответ дляМальчун-задирун
Ковбасу можна? Через кордон
Я їхала через польський кордон. Мала запечене куряче філе. Пропустили. Алебільше зайшли кабаноси та крекери
маминаБубочка• 03 сентября в 21:35
Орехи, сухое куриное мясо,протеиновые батончики,печеньки. Тут советуют бананы, но мне в дороге они не заходят совсем, как любые фрукты,мне уж лучше чипсы фруктовые.
автор Мальчун-задирун • 03 сентября в 21:44
Ответ дляМетелики на душі
Так я знаю про черги. Тому краще перестрахуюся
Lizavel• 04 сентября в 07:51
Ответ дляЦібаФу
Всегда в тему такую или про еду в поезд зайдет типа ’смешная’ и напишет этот бред,уже не смешно никому, успокойтесь.
Шутка,сказанная дважды не считается шуткой.