КохайтесьЧорнобровi• 03 сентября 2025
Доставка продуктов Сильпо. У вас бывают пересорты или подсовывают
что-то некачественное?
Админко• 03 сентября 2025
Жодного разу. А замовляю дуже давно. А от з фозі було пару таких приколів. Замовляла мідії, а привезли салаку😁
КохайтесьЧорнобровi
• 03 сентября 2025
Ответ дляАдминко
Значит мне так везет
Админко• 03 сентября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Значит мне так везет
Так в них чудова комунікація, звертались до менеджера?
КохайтесьЧорнобровi
• 03 сентября 2025
Ответ дляАдминко
да, сказали будут разбираться
Админко• 03 сентября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Значит мне так везет
В мене з ними був єдиний конфлікт по пакуванню матіаса. Як не привезуть замовлення, так весь пакет в юшці з оселедця( я просто сильно його люблю і постійно замовляю) тому нарікала на це, то вони почали всі пакування огортати ще й харчовою плівкою)
КохайтесьЧорнобровi
• 03 сентября 2025
Ответ для_Helenn_
За 3 роки тільки раз переплутали скумбрію з оседедцем. Написала в чат і одразу проблему вирішили,гроші повернули. Овочі,фрукти завджи якісні кладуть . А от з АТБ овочі і фрукти перестала брати,завжди неякісне кладуть.
мне именно овощи подсунули совсем другие
часть другой сорт, который в 3 раза дешевле и даром не нужен
а часть у них на картинке один сорт, приехал другой
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я завжди в коментарях уточнюю і про розмір,і про сорт,і про кількість,тому проблем не мала. Іноді передзвонювали і разом шукали заміну,якщо за моїми запитами чогось не було .
Админко• 03 сентября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А це дивно. Думаю, це пакувальник якийсь не досвідчений
Най хоч раз• 03 сентября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Значит мне так везет
Все проверяйте, если что, возвращайте, звоните на горлинии, они достаточно быстро реагируют
SnowMaiden• 03 сентября 2025
Заказываю с мобильным терминалом курьера, все товары вместе проверили, не подходящее отминусовали и прекрасно. У нас очень удобно в подъезде все устроено, есть место для таких манипуляций. Хотя именно к Сильпо у меня меньше всего нареканий в отличие от Фоззи, а особенно от Варуса
Носки на подтяжках• 03 сентября 2025
В мене останні 4 кавуна від Сільпо були гнилі.
Яйца через раз привозять биті, вони їх перестали кутати плівкою і клеють тепер стікерами. А ті стікери відклеюються і в мене потім яєшня на весь пакет.
Поки повертаюсь на Новус, бо дуже впала якість доставок.
Агент Пинкертона• 04 сентября 2025
Ответ для_Helenn_
А у мене до атб жодних претензій,навпаки, подобається як вони підбирають все.