Кривая спроса• Изменено 03 сентября 2025
У вас було таке, що закохалась у тіло чоловіка?
Воно ідеальне, начебто у Аполлона. Чи було у вас таке? Що ідеальне все тіло!
Я думала таке буваю тільки у чоловіків, що люблять очима і тіло )
Налогообложу• 03 сентября 2025
Не буває ідеальних. Або характер лайно, або тупий, ще варіант член під лупою доведеться розглядати. Тому перше, голова і її наповнення.
Кривая спроса
• 03 сентября 2025
Ответ дляНалогообложу
Я мала на увазі, ідеальне тіло, і все у ньому)
Налогообложу• 03 сентября 2025
Ответ дляКривая спроса
Ви з ним давно знайомі?
Кудлата хмаринка• 03 сентября 2025
Ні. Мені може візуально сподобатись тіло, привабити. Але далі все залежить від того, що у нього в мізках, з вихованням, з сексом)
Налогообложу• 03 сентября 2025
Ответ дляКривая спроса
Ні
Як можна кохати те, про що нічого не знаєш?
Кривая спроса
• 03 сентября 2025
Ответ дляНалогообложу
А як чоловіки, закохуються у цицьки? Я на ній одружився бо цицьки. І не кажіть, що так не буває!
Налогообложу• 03 сентября 2025
Ответ дляКривая спроса
Ні, вони хочуть груди, для секса але кохають за інше. Вони не на стільки примітивні, як вам здається.
Налогообложу• 03 сентября 2025
Він може відкрити рота і через пів години прийде розчарування. Тому відповідь ні. Лише обгортка, не інформативно.
булоТАЙминуло• 03 сентября 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Аж интересно, где вы нашли прям тело))? На пляже или шо)?
Та ладно, видно же хорошую фигуру)
Колупалочка• 03 сентября 2025
Ну закохатися не закохувалася, але слина текла. І стосунки були з володарем ідеального тіла.
Марафетчица• 03 сентября 2025
Закохалась - нет, но нравилось и хотелось как мужчину - было.
Но засада... в трех случаях из 3, они оказались геями...
Ну точнее два гея и один би...
ВсеПроВсехЗнаю• 03 сентября 2025
Ответ дляКривая спроса
Да, был такой. Я любовалась когда он голый. Еще и рост высокий. Когда мы ходили вместе, я прям гордилась и распрямляла плечи что рядом со мной такой мужчина - высокий с классной фигурой. У меня таких не было до него. Правда, кроме внешности, он еще и во всем остальном был очень хороший. А я не красавица с лишним весом
Ищу Аленя• 03 сентября 2025
Нє, я за все життя лише одного хлопця знала, що і тіло гарне і мозок, всі інші качки тупі і ще тупіші, а тупих я не люблю.
Перша леді колгоспу• 04 сентября 2025
Ответ дляКривая спроса
Т е:’ не сцыЦЦа и ладно. Зато Апполон’
Перша леді колгоспу• 04 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Мне нравится мужские фигуры, мужские плечи и руки
Вам не хватает ласки,как утверждают психологи( руки)
Доставучая• 04 сентября 2025
Було. Пузаті для мене існують тільки якщо їх гаманець пропорційний пузу. А взагалі, зовнішність партнера мені важлива.
Куратор дебошей• 04 сентября 2025
Лет в 18 было олин раз только такое ) Но его внешность, правда, красивее, чем модели, что я видела в журналах. Он фотограф и дизайнер, творческий. Я с ним работала на своей первой работе и каждый раз, подходя к нему, забывала, что хотела сказать, и выглядела полной дурой в его глазах )))
Вся така шо куди там• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У меня сейчас так
Маю сечі• 04 сентября 2025
Нет, я сначала влюбляюсь в душу в отношение к себе, но понятно, что и внешне должен быть не страшный, но чтоб красивое тело, а в душе чмо чмом - то нет конечно
Творческий типаж• 04 сентября 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Точно