Пффф 100%• Изменено 04 сентября в 09:55
Гусінь на фіалках
В квартирі. Фіалкам кілька років. Звідки взялась ця гусінь? Залетіла через вікно метеликом? Як з нею боротися?
Пффф 100%
• 04 сентября в 10:01
Ответ дляМарафетчица
Актара 1.5 гр на 1 л воды
Полить как обычно
Опіків не буде?
На упаковці вказано на 10 л
Марафетчица• 04 сентября в 10:03
Ответ дляПффф 100%
Опіків не буде?
На упаковці вказано на 10 л
Не буде. 10 л це ні про що. Це для плодових обприскування. Фіалки не можна оприскувати. Через полив буде системна дія і гусінь здохне.
Ну або вручну щодня збирати
Всіх підсаджую• 04 сентября в 10:08
Ніколи такого не бачила на домашніх квітах. А просто позбирати не вийде.
Зі актарою так поливала як пост 1, все ок з квітами
ИМХОля• 04 сентября в 10:16
Просто розбирайте, та й усе. Це ж не дрібнесенький тріпс чи попелиця. Плюс доросла особина - метелик, то 100 % нових яєць немає. Хіба що у вас метелики і досі літають. Вдягніть рукавички чи пінцетом, то не довго (мені чомусь саме гусінь противна з усіх видів комах)