ВсеЧетко• 04 сентября в 10:57
Ці підлітки, немає сил
Накупила своєму одягу, а він як уперся в чорну футболку і одні джинси.
Я йому пояснюю, що треба змінювати одяг, ходити в різному, щоб люди це помічали
Разом вибирали, сині джинси, сірі джинси, чорні джинси, спортивки.
Сьогодні вмовляла спокійно - заміни хоч одну річ, ну всі ж бачать, що ти ходиш в одному і тому ж, наче з бідної сім´ї, дівчата ж звертають особливо на це увагу.
Дістав так, що посварилися і я сказала, що ходи, як бомжара.
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:07
Ответ дляЦікавий писочок
Моя одну футболку і одні штани таскає вже тиждень, я сказала що , якщо прийду вона в ньому спалю все
Ну хоч ви мене розумієте
Ку-кусик• 04 сентября в 11:07
Ответ дляЖелезобетон
Рили?
Для них важно, что модно и общий вайб. Никто не следит сколько у тебя футболок, если на тебе одна с супермодным принтом.
Следят.
Я уже выше об этом написала. Из собственного опыта если что
Фокус-Покус• 04 сентября в 11:08
Ответ дляВсеЧетко
Це ж як клеймо буде. Пам´ятаю у нас однокласник був, у нього один светр на весну, осінь і зиму з 5 по 11 клас. Всі думали, що він його не пре і сім´я бідна
**Всі думали, що він його не пре і сім´я бідна**
От аби вчити дітей не оцінювати інших за зовнішністю🤔
Може вони тоді б не ставили те клеймо...
Бабка_в_кедах• 04 сентября в 11:08
Ответ дляВсеЧетко
Закидала, дістає з балкону полусухе і одягає
А джинсы какого цвета носит из купленных?
Железобетон• 04 сентября в 11:08
Ответ дляВсеЧетко
От ви зараз всі пишете - а що скажуть люди, а самі ж звертаєте увагу в чому одягнена людина, яка зачіска, який манікюр, чи є він взагалі. Не дарма кажуть ’зустрічають по одежі’
Он у вас на собеседования на работу ходит или где его встречают? У меня постоянный узкий круг общения, спроси кто был в чем одет вчера - я точно не скажу. Это не важно!
Стріляний птах• 04 сентября в 11:08
Ответ дляВсеЧетко
А я ні, я два дні підряд одне і те саме не одягаю, чоловік також
Сюрприз сюрприз, всі люди різні
І навіть якщо це ваша дитина, вона не повинна на 100% мати схожі вподобання
Плюсую коменту вище, купити ще схожий чорний одяг як він зараз носить і все (з його узгодженням звісно)
Дитина щаслива, мати спокійна
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:08
Ответ дляФокус-Покус
Діти вони такі...
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:08
Ответ дляБабка_в_кедах
Сірі
Снегопадка• 04 сентября в 11:11
розлабтеся і змиріться. Переросте.
головне шоб чистий, випраний і без запахів.
Фокус-Покус• 04 сентября в 11:11
Ответ дляВсеЧетко
Діти вони такі...
Беруть від батьків їх погляди?
Сусідка зверху• 04 сентября в 11:12
Ответ дляДадосвидания
Закинули в пралку і все. Тож в мокрому не піде. Будьте розумнішою, ви йому нічого не докажете
Ха ха
Мой феном досушивал
Автор отстаньте от ребенка
Мой феном досушивал
Автор отстаньте от ребенка
Nathalie27• 04 сентября в 11:13
Ответ дляВсеЧетко
Якщо у людини охайний вигляд і з гігієною все гаразд, то все одно на її однакові луки. Стів Джобс і Хуанг Дженсен не сильно заморочуються різноманіттям гардеробу, але соціумом сприймаються нормально.
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:13
Ответ дляСусідка зверху
Ха ха
Мой феном досушивал
Автор отстаньте от ребенка
Мой феном досушивал
Автор отстаньте от ребенка
Кмітливий парень
Снегопадка• 04 сентября в 11:13
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А у нас был мальчик из богатой семьи, он носил шорты на физкультуру, с пятого по 9 класс, перестал носить, когда яйца из штанины начали выпадать.
И мы только об этом и думали, ну когда же они выпадут
ві думали про чужі яйця?
Цікавий писочок• 04 сентября в 11:13
Ответ дляВсеЧетко
Ну хоч ви мене розумієте
Звичайно хочеться щоб вони виглядали опрятно, купуєш вже що вони хочуть наче, всяке оце широке, чорне , як к бомжа. Та вони і те не носять(
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:14
Ответ дляNathalie27
Ну тож як бачите, всі це обговорювали і мого однокласника, і однокласника з яйцями і Стіва Джобса. Такі звертають увагу, ще і між собою сміються.
Навіщо таке?
Душка-свекрушка)))• 04 сентября в 11:14
У моего мужа так, одинаковые джинсы и черные футболки, ну такой вкус, ну что ж.
prozerpina123• 04 сентября в 11:15
Ответ дляКу-кусик
Ну в подростковом сообществе это действительно важно
1. Глупости. Не все дети живут чужим представлением о себе.
2. В теме важно это как раз автору, ребенок к мнению других безразличен, вы слепы и не видите это?
ХикориДикори• 04 сентября в 11:15
Очень знакомо😁 Я раньше бесилась по этому поводу, а последний год купила 1 джинсы и 2 кофты и нормально. Экономия какая вышла)
Поддакиваю иногДА• 04 сентября в 11:15
Ответ дляСнегопадка
ві думали про чужі яйця?
Своих же у меня нет)
Вообще мы ещё думали, что эти шорты когда нибудь репнут
Менее Более• 04 сентября в 11:15
Ребёнок чем-то увлекается? Моя дочь лет в 13-ть тоже носила только чёрные футболки, и мне было сложно определить меняла она её или нет, какую брать стирать, но дочь анимешница, попросила её подобрать в интернете картинки, какие бы она хотела видеть на своих футболках, отнесла в печать и стали футболки чёрные, разные и ребёнок рад...может и ваш чем-то интересуется, купите 5 штук одинаковых футболок и накатайте разные принты...
TANYA 0 0 0 0• 04 сентября в 11:15
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Зачем одеваться для людей?
Купите несколько одинаково черных комплектов одежды и пусть переодевается в чистое
Бо в нас в голові застрягло ’ а що люди скажуть’
ВсеЧетко
• 04 сентября в 11:15
Ответ дляХикориДикори
А я не можу заспокоїтись, бішуся
Вкуси мене• 04 сентября в 11:15
’дівчата ж звертають особливо на це увагу’ - виросте, купить якись мицубиси аутлендер і буде більше ніж достатньо уваги, при цьому можна ходити як бомж. А без грошей чоловік може хоч фрак вдягати, особливо цікавим він нікому не буде
TANYA 0 0 0 0• 04 сентября в 11:16
Ответ дляВсеЧетко
Замочіть в тазіку