ВсеЧетко• 04 сентября 2025
Ці підлітки, немає сил
Накупила своєму одягу, а він як уперся в чорну футболку і одні джинси.
Я йому пояснюю, що треба змінювати одяг, ходити в різному, щоб люди це помічали
Разом вибирали, сині джинси, сірі джинси, чорні джинси, спортивки.
Сьогодні вмовляла спокійно - заміни хоч одну річ, ну всі ж бачать, що ти ходиш в одному і тому ж, наче з бідної сім´ї, дівчата ж звертають особливо на це увагу.
Дістав так, що посварилися і я сказала, що ходи, як бомжара.
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
Снегопадка• 04 сентября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Моя одну футболку і одні штани таскає вже тиждень, я сказала що , якщо прийду вона в ньому спалю все
ви не думали що цей одяг надає їм душевний комфорт, безпеку, впевненність. Якщо ви зробите те що пишете, знищите частину дитини і вона вам ніколи це не пробачить.
вам не подобається, вас дратує - це ж ваші проблеми , а не дитини.
Все питаю зарання• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
А я не можу заспокоїтись, бішуся
Ну так ведите себя к психологу, а не вешайте свои проблемы на ребенка)
ВсеЧетко
• 04 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Ні, я думаю, що це навпаки якісь комплекси. Свого роду кокон.
До речі, таким він став тільки в цьому році
Кнопкотиць• 04 сентября 2025
13 лет
На 1 вересня пошел в шортах и футболке, хорошо хоть в светлой
Сейчас шорты и черные футболки.
Ну комфортно ему так, ок
Сейчас шорты и черные футболки.
Ну комфортно ему так, ок
Продавчиня кіз• 04 сентября 2025
1- не навʼязуйте дитині «що скажуть люди», не треба щоб він залежав від того «а що подумають інші»
2- запропонуйте купити йому декілька футболок, хай вони будуть чорні і хай замінює їх, хоче носити таке, ну нехай але щоб це було охайно і не віддавало неприємним запахом))
Просто підлітковий вік такий важки, ви хоч головою об стінку бийтесь, а він буде стояти на своєму. Чим більший натиск тим більший супротив- це про підлітковий вік
Перловая Кашка• 04 сентября 2025
’ходити в різному, щоб люди це помічали’ - ппц так жити, це ж катівня - все на показ для людей, жах
ВсеЧетко
• 04 сентября 2025
Ответ дляКнопкотиць
13 лет
Сейчас шорты и черные футболки.
Ну комфортно ему так, ок
Сейчас шорты и черные футболки.
Ну комфортно ему так, ок
Мій також, біла футболка, сірі шорти, ледь вмовила білі носки одягти, якось більш святково виглядає в повній картині🤣
Гарнюнька• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Та воно чисте, просто одне і те ж
У вас какие то комплексы, зачем вы поживаете их ребенку. Прекратите навязывать свое мнение ему, ваша задача- купить то, что он выберет и вовремя стирать и гладить или научить его стирать и гладить, все.
Як ухурделю• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Закидала, дістає з балкону полусухе і одягає
Во-первых странная мотивация-что люди скажут. Подростку все равно обычно.
Следовало бы сказать что это не гигиенично ходить в одной и той же футболке несколько дней подряд.
Ну и второе. Купите ему семь чёрных футболок. Пусть носит. Вы видели Стива Джобса?
Кнопкотиць• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Ну и прекрасно
Главное, чтоб здоровы были и учились
Забейте, пусть носит что хочет
Главное, чтоб здоровы были и учились
Забейте, пусть носит что хочет
prozerpina123• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
А я не можу заспокоїтись, бішуся
Потому что у вас в голове насрано тем, а шо ж скажут людЫ
Продавчиня кіз• 04 сентября 2025
Ответ дляДадосвидания
Знаєте таке слово, як гігієна?
То треба вчити гігієні, а не залежати від думки інших. Подача цього має бути інша, не що скажуть люди, а ти маєш бути охайним і чистим в першу чергу для себе.
ВсеЧетко
• 04 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Ну я вже зрозуміла, що у Стіва Джобса клеймо. І не кажіть тепер мені нічого
ЦібаФу• 04 сентября 2025
Поэтому перестала покупать столько шмоток. Не трогаю, ходит в одних и тех же джинса, иногда футболку меняет:(
Сказала, когда что то понадобиться, просто скажи мне.
Фокус-Покус• 04 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Запам´ятає так точно.
Дуже чітко пам´ятаю той день коли мама змусила мене вдягнути спідницю замість штанів. Бо ж літо. Всі полуголі ходять і ти мусиш бути як усі.
Причому спідниця була чорна, від шкільної форми, а ноги бліді. Ото видовище було😥
Продавчиня кіз• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Це ж як клеймо буде. Пам´ятаю у нас однокласник був, у нього один светр на весну, осінь і зиму з 5 по 11 клас. Всі думали, що він його не пре і сім´я бідна
У мене був однокласник у якого до того ж всього той светр був прокурений і це йому не завадило зараз стати успішною людиною
Снегопадка• 04 сентября 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Своих же у меня нет)
Вообще мы ещё думали, что эти шорты когда нибудь репнут
регіт однокласників точно відбив б охоту носити 1 шорти поки не репнуть
ВсеЧетко
• 04 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну мій також став успішним, але як згадаю той светр....вже не можу інакше на нього дивитись
Снегопадка• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
так, саме кокон, захист. І ви цей кокон руйнуєте, виходить.
Щас ухожу• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Марк Цукерберг постійно ходить в сірій,футболці.
Мабуть, бідна сім´я
Потринділиця• 04 сентября 2025
Ответ дляЯниЯ
купите ему 5 черных футболок, пусть в них ходит по кругу
я так і зробила. 6 чорних футболок. носить по кругу. В шафі лежать біла, молочна і червона. Новенькі. Не вдягнув ні разу
ВсеЧетко
• 04 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Треба вчитись виходити з зони комфорту
Стопясят раз обсуждала• 04 сентября 2025
Не покупаю. Не уговариваю. Надо, пойдет сама что-то купит.
ВсеЧетко
• 04 сентября 2025
Ответ дляМальовнича даль
Какая разница, что люди подумают?
В принципі ніякої різниці, аби тільки не сприймали як бомжару, або вонючку якусь
Домашка• 04 сентября 2025
Ответ дляВсеЧетко
Класс) и Вы решили свои комплексы навязать ребенку. Я думала таких как Вы уже не осталось
Ответ дляВсеЧетко
Моя ходит в недешевую частную школу як бомжара. Еще и в сэконды захаживает. Это ее выбор.
Это у вас в голове, не у вашего ребенка. Ему норм.