ВсеЧетко• 04 сентября в 10:57
Ці підлітки, немає сил
Накупила своєму одягу, а він як уперся в чорну футболку і одні джинси.
Я йому пояснюю, що треба змінювати одяг, ходити в різному, щоб люди це помічали
Разом вибирали, сині джинси, сірі джинси, чорні джинси, спортивки.
Сьогодні вмовляла спокійно - заміни хоч одну річ, ну всі ж бачать, що ти ходиш в одному і тому ж, наче з бідної сім´ї, дівчата ж звертають особливо на це увагу.
Дістав так, що посварилися і я сказала, що ходи, як бомжара.
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
АБВГДэшница• 04 сентября в 12:14
Мне 23, а в подростковом возрасте идентично, мне купили гору красивой одежды, но мой максимум был 2-3 футболки и 2 шортов, на этом всё, бабуля тоже со мной воевала когда я к ней на каникулы приезжала в Италию, столько вещей до моего приезда красочных покупала, как раз под мои вкусы, а я одежду коллекционировала, теперь сейчас их ношу ибо фигура не изменилась😁 Да ну его, это базовые настройки, Вы его никак не переубедите, только отношения подпортите, ну нравится так ему, может появится девушка и тогда будет пытаться красоваться, по крайней мере у меня так было, становилась модницей на свиданиях. Проблем никаких, а для Вас наоборот экономия личных средств или лучше отдайте вместо одежды деньги ему, это намного полезнее и + в Вашу карму😄
Тётя Хрюша• 04 сентября в 12:14
Ответ дляВсеЧетко
А я не можу заспокоїтись, бішуся
Комплекс ніщеброда не дає ? Так ідіть до спеціаліста, позбавляйтесь від нього
Тётя Хрюша• 04 сентября в 12:19
Ответ дляВсеЧетко
Ну мій також став успішним, але як згадаю той светр....вже не можу інакше на нього дивитись
Мда.... от недарма кажуть, що ніщеброд - це про внутрішнє наповнення, а не про вміст гаманця. Дякую авторе, що своїми постами так наочно це проілюстрували
Глубоководная селедка• 04 сентября в 12:23
У меня такая же девочка)) Готова в одних удобных штанах и черной толстовке на флисе ходить зимой и летом. Говорила, что о нашей семье в школе подумают, другие девочки выпендрежничают, все время что-то новое надевают, а эту в магазин не затащить.
Трахтибидох• 04 сентября в 12:25
У мами якесь сміття в голові. Щоб всі помічали,звертали увагу. Більше ваша дитина нічим не виділяється? Одяг має бути чистий і охайний,зручний,подобатися дитині. Купіть 7 чорних футболок і нехай носить.
IQ 80• 04 сентября в 12:30
Ответ дляВсеЧетко
Це ж як клеймо буде. Пам´ятаю у нас однокласник був, у нього один светр на весну, осінь і зиму з 5 по 11 клас. Всі думали, що він його не пре і сім´я бідна
У вас в голові клеймо.. мі старший ходить в двох однакових шортах і 2 футболках чорній і?білій . . 10 у шафі просто лежять . Йому 20 і похєр , що про нього думають. .. ..
Товари з Європи• 04 сентября в 12:30
Так і зробила,купила кілька чорних.футболок,штанів(тільки чорні мають бути !) і толстовок чорних на зиму (обов´язково з капішоном).Замахалась з тим одягом,бо накуповувала дітям завжди купу одягу,а вони носять тільки пару речей.От тепер ще й економія буде,їм не треба,то й не треба .Питання тільки ,куди діти той новий одяг який не носили а виросли з нього.
IQ 80• 04 сентября в 12:32
Ответ дляВсеЧетко
А я ні, я два дні підряд одне і те саме не одягаю, чоловік також
Та всіх пофіг , що ви одягаєте, повірте
Мелочунь• 04 сентября в 12:39
Ответ дляДадосвидания
Закинули в пралку і все. Тож в мокрому не піде. Будьте розумнішою, ви йому нічого не докажете
А навіщо Доказувати що носити людині? Це можна так всім доказати як він не так одягається, стрижеться, фарбується. Дитині Комфортно і ок
Ручки-Крючки• 04 сентября в 12:46
Ответ дляВсеЧетко
Ні, я думаю, що це навпаки якісь комплекси. Свого роду кокон.
До речі, таким він став тільки в цьому році
Це протест проти вашої політики що до одягу і проти диктатури. Буде воювати навіть якщо це буде йому шкодить.
Не боюся осуду• 04 сентября в 12:47
Авторе, мій такий же. Були за кордоном, накупили всякого спортивного, що він любить, а по факту носить одні оверсайз футболки з резервд)) приходиться сваритися з ним )))
Не боюся осуду• 04 сентября в 12:49
Ответ дляТовари з Європи
Продайте по недорогим цінам. Можливо, пакетом. Я віддаю часто, бо немає місця де тримати, поки куплять (а часто то несезон)
Ручки-Крючки• 04 сентября в 12:52
Ответ дляВсеЧетко
Мій також, біла футболка, сірі шорти, ледь вмовила білі носки одягти, якось більш святково виглядає в повній картині🤣
Я з свого ледве встигла зняти діряву улюблнену футболку. Новий клас. Сьогодні 3 день. Питаю: Чи готов ти відстоювати честь своєї улюбленої дірявої футболки перед всім кламсом? Відповідає Так готов. Кажу Так я не готова. Давай хоч через місяць, чи шо.
Треба буде більше дірок доробити, бо не симетрично і тільки позаду. Бо відчуваю що він її в школі вигуляє. )))
Чу Ча• 04 сентября в 13:10
Ответ дляКу-кусик
Ну в подростковом сообществе это действительно важно
Як би підлітку це було б важливо - він носив би різні речі. А тут важливо його матері.
Кумедна• 04 сентября в 13:34
Блін, ото маму Стіва Джобса шкода. Мабуть доводив її своїми чорними водолазками. Поки не помер, всі думали що він бідний.
ПушАпница• 04 сентября в 13:47
Я так і зробила, як радять дівчата:
Придбали кілька ОДНАКОВИХ штанів, оце таких типу заляпаних, наче в них бомж півроку жив, купила ОДНАКОВІ чорні футболки, і ті речі шо вже одягав з кімнати тишком викрадаю, а чисті з сушилки він сам забирає
Рожева юбка• 04 сентября в 13:48
Какого цвета другая одежда, которую не хочет надевать? Покупая ему сама вы могли выбирать разных цветов, руководствуясь логикой, что имея черные джинсы, покупать вторые надо синие или вообще не джинсы, а брючки, они ж такие милые. и футболочки ж тоже должны быть всех цветов радуги на все случаи жизни. У моей много одежды, но много одного тона, потому что он ей нравится. Даже если она сама купила что-то может так и не надеть, ну не пошло, что поделать, у меня тоже часто такое бывает, куплено в порыве шопоголизма.
Баба на горошині• 04 сентября в 13:48
У меня такой товарищ, ему все равно, лишь бы удобно. Но меняет.
БолеИменее• 04 сентября в 14:08
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у моєї навпаки , шафи повні одягу і їй мало
Моя такая.Вечно нечего одеть , шкафы не закрываются.Мало того то лаком засрет новок,то дырку сделает и все ,надо выкидывать
’дівчата ж звертають особливо на це увагу’ - моя не звертає. Більше того ходить так сама. Знайшла батькову футболку 10річної давнини і носить її не знімаючи разом з чорними штанами (добре їх двоє однакових) і адідаску зверху, яку я колись в секонді купляла років 15 тому. Ніякі вмовляння не діють. 13 років. Я забила)
Деловитая• 04 сентября в 14:47
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Зачем одеваться для людей?
Купите несколько одинаково черных комплектов одежды и пусть переодевается в чистое
ну як ви собі уявляєте три однакові футболки , троє однакових джиснів, три однакові куртки і тп??
Деловитая• 04 сентября в 14:52
Ответ дляВсеЧетко
Закидала, дістає з балкону полусухе і одягає
в мене теж такий. 15 років
Ms. Сама прямота• 04 сентября в 14:56
Купите ему еще пару черных футболок и черные худи, раз ему нравится. И будет ходить в разном.
А вообще, вы реально считаете, что люди замечают меняете вы одежду или нет?
Одежда должна быть чистой, а все остальное уже как кому нравится. У меня был знакомый директор компании, который покупал штук 10 одинаковых рубашек и столько же одинаковых футболок.
Ля-ля-ля• 04 сентября в 15:03
Мій футболки не заперечує, видаю кожного дня свіжу, а от митися треба дрином заганяти. Теж нерви вже закінчуються.
Ля-ля-ля• 04 сентября в 15:07
Ответ дляЦікавий писочок
Моя одну футболку і одні штани таскає вже тиждень, я сказала що , якщо прийду вона в ньому спалю все
Замочіть у тазік брудне, точно не зможе одягти повторно.
Малинка Алинка• 04 сентября в 15:16
спробуйте кидати у прання речі. і не прати відразу ;)
і щоб вони не висихали відразу :)
як варіант.
читаючи такі пости радію, що мій один раз вдяг і кидає в пральню все . фух
і щоб вони не висихали відразу :)
як варіант.
Поддакиваю иногДА• 04 сентября в 15:44
Ответ дляДеловитая
Да
Потужна махіна• 04 сентября в 15:55
Ответ дляНамазюкана нішою
відстаньте від нього. Коли закохається, то буде одягатися і митися))
ви знаєте шо є аромантики та асексуали
вони не хочуть відношень, як би мамам цього не хотілось