ВсеЧетко• 04 сентября в 10:57

Ці підлітки, немає сил

Накупила своєму одягу, а він як уперся в чорну футболку і одні джинси.
Я йому пояснюю, що треба змінювати одяг, ходити в різному, щоб люди це помічали
Разом вибирали, сині джинси, сірі джинси, чорні джинси, спортивки.
Сьогодні вмовляла спокійно - заміни хоч одну річ, ну всі ж бачать, що ти ходиш в одному і тому ж, наче з бідної сім´ї, дівчата ж звертають особливо на це увагу.
Дістав так, що посварилися і я сказала, що ходи, як бомжара.
Зараз напишете - відчепися від дитини?
Ну блін...
дамаБезСобачки• 04 сентября в 15:58
А мій губить речі. На пляжі шорти купальні забув, коли перевдягався. У таборі футболку нову саму найкращу. Сьогодні виявилося, що форми на фіз-ру немає з кросівками. На попередньому уроці забув, в коли кинувся шукати - ніде немає. Все нове і недешеве(((
Цветочница• 04 сентября в 16:01
Ответ дляВсеЧетко
У нас був ще один однокласник, так у нього залишились комплекси на все життя. В нього були багаті батьки, красивий новий одяг, але від хлопця смерділо страшенно, ну пітливий був. Так його прозивали Скунс, клеїли йому на спину бумажки - Скунс, вонючка.
Так він образився до кінця життя, нікого з однокласників ніколи не додав в жодній соцмережі, не приходив на зустрічі і не вітався. Уявіть його образу. Це ’не пофіг а що скажуть люди’ , так точно. Якби було пофіг, то приходив би на зустрічі і сам би поржав із себе
Кому потрібні ті зустрічі з, по суті, чужими людьми? В кожного своє життя, своє коло спілкування.
Дую на вітер• 04 сентября в 16:20
Шкода дитину. Мама нереалізована
Дую на вітер• 04 сентября в 16:20
Ответ длядамаБезСобачки
То не купуйте недешеве
Дую на вітер• 04 сентября в 16:21
Ответ дляПроработник
А я вас розумію автор.
Того року накупила старшому одчгу, костюмів.
Все класне, модне, фірмове.
Купила зе костюм турецький дешевий, щоб вдома ходив. Так він той костюм рік в школу і проносив. Не вилазив. Як не просила.
Він каже костюм цей йому зручний. Так речі з бірками і пролежали
А ви коли купували, вас дитина про це просила?
Гореотума• 04 сентября в 16:24
мамо, вы совсем ку-ку или из села глухого? какие люди? кому оно там надо, кто в чем ходит? Стив Джобс, например, не? не слышали? бедный такой, ходил в одной водолазке и джинсах всю жизнь, капец что про него люди говорили
годовасик• 04 сентября в 16:25
Купите ему айфон 16 , а лучше два, чтоб все видели что не с бедной семьи и успокойтесь
Тоска в носках• 04 сентября в 16:26
Ответ дляЦікавий писочок
Моя одну футболку і одні штани таскає вже тиждень, я сказала що , якщо прийду вона в ньому спалю все
В мене те саме. Приходить, правда, пере і сушить щоб завтра вдягти те саме, але хоч чисте. Може це який тікток тренд а ми не в курсі?
Одна_на_всей_планете• 04 сентября в 16:43
Купіть дитині кілька чорних футболок на зміну.
Я, наприклад, люблю однотипний одяг і з фінансовим становищем це не пов´язано.
Основа мого ’офісного’ гардеробу цього року - 5 однотонних однакових білих футболок, 2 чорні, бежеві штани - 2 шт, білі - 2 шт, 3 чорні піджаки. І справді можу 4 робочі дні ходити в білих футболках, зі сторони не відрізниш, чи це свіжа, чи щодня одна. Абсолютно не переймаюся, колеги нічого не питають.
Нагайна• 04 сентября в 16:49
Ответ дляДадосвидания
Закинули в пралку і все. Тож в мокрому не піде. Будьте розумнішою, ви йому нічого не докажете
Моя просто не пойдёт. Или высушит феном
Нагайна• 04 сентября в 16:49
Ответ дляДадосвидания
Знаєте таке слово, як гігієна?
Это про нижнее бельё что-то
Нагайна• 04 сентября в 16:54
Ответ дляСвоего не предлагать
Купила бы 10 одинаковых футболок и 3 пары джинс, вздохнула бы с облегчением.
Моей так одноклассник сказал, что она в одном ходит, так накупила цветных вещей. Чужое мнение им очень важно, но не родительское!
Нагайна• 04 сентября в 16:55
Ответ дляВсеЧетко
А я ні, я два дні підряд одне і те саме не одягаю, чоловік також
Куда складываете?
Сяду на шию, дорого!• 04 сентября в 16:57
От проблему нашли. Я своему накупила одинаковых спортивных костюмов - все черное, и футболок одинаковых. Нравится - да пожалуйста. Лишь бы в чистом ходил. И да - отстаньте от ребенка, все это временно.
Кидстаффовна• 04 сентября в 17:04
Автор, от дарма ви так нервуєте.

Я репетитор, працюю з підлітками. Так от до мене ходила пів року одна дівчина з дуже мажорної родини в одному светрі, двох парах різного кольору колготок вдітих одні на одні, при чому верхні діряві, ну спідничка, кеди і всю зиму без куртки! :)))
Гірчинка• 04 сентября в 17:28
Ответ дляДадосвидания
а вы знаете толк в жизни!
интайм_не_предлагать• 04 сентября в 17:31
У сина повна шафа одягу, все літо проходив в 2 шортах в 4 футболках, прала кожного дня. Тепер вліз в одні джинси і не вилазить з них, куплю ще такі самі. Хто там що думає - мені все одно. Просто якщо прати кожного дня, воно не дуже встигає висихати))
АдеКВАтная• 04 сентября в 17:35
Ответ дляСнегопадка
ві думали про чужі яйця?
А чого ж вони чужі? З 5-го по 9-тий клас їх чекали, то вже як члени родини
Последний вагон• 04 сентября в 19:50
Ответ дляФокус-Покус
Ви вчите дитину залежати від думки інших?
Так, вона вчить
Вподобайден• 04 сентября в 20:11
Автор, извините, но каждый привлекает внимание по своему.
Главное в одежде чистота и опрятность.
Вишнёвая Леди• 04 сентября в 21:04
Ответ дляВсеЧетко
Це ж як клеймо буде. Пам´ятаю у нас однокласник був, у нього один светр на весну, осінь і зиму з 5 по 11 клас. Всі думали, що він його не пре і сім´я бідна
Вы, как мой муж, он тоже считал, что я школьный свитер стираю раз в четверть.
Ранковий базар• 04 сентября в 21:25
а чому треба змінювати одяг? купіть одинакових 10 чорних футболок і 4 джинс і стірайте по кругу
Прагматик флегма• 04 сентября в 21:39
у моїй молодості щоденно змінювати одяг було правилом очь чому:-як приходила в тому самому, питали чому вдома не ночувала ))))
тож у школі ще можна в одному ходити
Твердая валюта• 04 сентября в 21:46
Ответ дляВсеЧетко
От ви зараз всі пишете - а що скажуть люди, а самі ж звертаєте увагу в чому одягнена людина, яка зачіска, який манікюр, чи є він взагалі. Не дарма кажуть ’зустрічають по одежі’
Цукерберг, основатель фейсбука, очень богатый чел
Ходит в основном в однотонных футболках и не парится что люди скажут
А у нас, чем бедней, тем больше выпендрежа
ТониСопрано• 04 сентября в 21:54
Ответ дляВсеЧетко
Ну мій також став успішним, але як згадаю той светр....вже не можу інакше на нього дивитись
Вам бы к психологу сходить... Этот тотальный контроль подростка в одежде - не есть хорошо
-Ань-• 04 сентября в 22:06
Ответ дляВсеЧетко
Сірі
Добре хоч джинси сірі.
А якби постійно носив чорні джинси і чорну футболку - люди б подумали, що в вашій сім´ї завжди є свіжий покійник.
дамаБезСобачки• 04 сентября в 22:15
Ответ дляДую на вітер
То не купуйте недешеве
Звісно вже не буду
Хлопаю ресницами• 04 сентября в 22:32
Вы сама закомплексованая , так и ребенка пресуете жить для других .
Залізна пані• 04 сентября в 23:37
Вы правда обращаете внимание на то в чем ходят чужие дети, что так паритесь? Кому оно надо в чем он там ходит?
dahashutka19• 05 сентября в 00:10
Так, відчепіться від дитини.
Мій такий же . Тому в цьому році ми взяли декілька пар однакових чорних штанів та чорних футболок . А , ще йому щось стрельнуло взяти чисто булі футболки.