Харчовий тріль• 04 сентября в 11:28
Подскажите кто давал такой сироп детям
Есть ли эффект или это просто развод на деньги? Витамины покупала, но с этой фирмой не знакома. Хочу взять именно сироп с витамином с и цинком, где то читала, что именно недостаток цинка способствует частым болезням.
Ряженка• 04 сентября в 11:31
Развод. Никакие сиропы не стимулируют иммунитет. зато помогают родителям успокоиться: ну мы же что-то делаем, не сидим сложа руки
Личко Невеличке• 04 сентября в 11:33
не знаю, але даю низку добавок з iherb - дитина рідкко хворіє в порівнянні з іншими або ж значно легше і швидще переносить , хоча загалом я противник ’аби пічкати’ .... але але
до речі - не всі добавки за всі гроші світу, є низка бюджетних
Харчовий тріль
• 04 сентября в 11:40
Ответ дляЛичко Невеличке
Порекомендуйте свої мастхеви, будь ласка
Не танцую- но пою• 04 сентября в 11:47
Тільки при орві
Бузина активний компонент. Як допоміжне можна, засіб від застуди, кашлю та бронхіту, а також як протизапальний, як допоміжний!
Як пропити загодя і типу ’підвищити імунітет’- це так не працює, бо то система- сон, спорт, свіже повітря, ягоди,харчування і робота з дефіцитами