Нічна ненажера• 04 сентября 2025
Чи бачили гарні підробки парфумів.
І пляшка ідеальна і аромат не смердить.
Тема поговорить, бо я побачила, цікаво де їх купують
Нічна ненажера
• 04 сентября 2025
У нас в місті їх продають на розпив за дурні гроши, стоять островки в ТЦ.
Сонечко• 04 сентября 2025
Вже багато років купую тестери парфумів у перевіреного продавца. Не бачу необхідності переплачувати за упаковку.
Нічна ненажера
• 04 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Я купую зару, обожнюю їхні аналоги
Який подобається
МатьЧасть• 04 сентября 2025
Ответ дляНічна ненажера
Який подобається
Ред темптейшн, аналог баккари
ОноВамнадо• 04 сентября 2025
Маю купу оригінальних парфумів, але постійно хочеться нового. Якось захотілося купити ysl libre, зажала грошей на оригінал. Купила 3 мл відливант, заплатила більше 400 грн з доставкою, а запах тримається хв 20, підробка 100% . Більше ніколи не куплятиму таке. В росмані за 5,5 євро купила підробку, яка довше тримається)
Мелочунь• 04 сентября 2025
Ответ дляОноВамнадо
У меня более 120 флаконов и либре в 5ке по стойкости и щлейфлвости.
ОноВамнадо• 04 сентября 2025
Ответ дляМелочунь
Я заради цікавості в аеропорту в д´ютіку пшикнулася, то запах цілий день тримався. Зі стійкістю в оригінала все добре
ПАЦАНКА О• 04 сентября 2025
Ответ дляОноВамнадо
новый носу парфюм всегда стойче
Нічна ненажера
• 04 сентября 2025
Ответ дляСкляна миша
В еве наткнулась на копию Кассиапеи Терензи за 399 грн
Я не про це