Весела пiсенька• 05 сентября в 09:36
Нульовий клас мизичної школи
Розкажіть, чи подобалось діткам на уроках сольфеджіо та хора.
Там дуже складно? Треба дома з дитиною займатися?
Боюсь, що не зможу нічого пояснити або нашкодити, бо в мене немає музичного слуху.
У тата слух є, але у музичній школі він також не вчився.
Весела пiсенька
• 05 сентября в 10:09
Ответ дляКриниця щастя
В музлите вообще ничего сложного, это история музыки, композиторы. Малышам оно реально не надо. Вы не в 15 школу идете?
Дякую, зрозуміла.
Ні, не в 15.
ЧорноброваЯ• 05 сентября в 11:26
В мене син перейшов в 3-й клас муз школи, грає на інструменті і там здає екзамен в кінці семестру, хор був лише 1 клас, потім по бажанню, сольфеджіо раз в тиждень обовʼязково, ходить, але екзаменів там немає. Пішов з 7 років. Ще подобається, то ходить :)
Пез Году Неделя• 05 сентября в 11:29
У меня 2 учатся.
Хор самый любимый. Многие, кто выпустился, ещё пару лет продолжают ходить на хор.
Сольфеджио тоже нравится. Конечно не так как хор, но учителя хорошие. Мы с мужем не помогаем.
Не стоит сразу отказываться. Может ребенку понравится.
Весела пiсенька
• 05 сентября в 11:30
Ответ дляПез Году Неделя
У меня 2 учатся.
Спасибо.
Весела пiсенька
• 05 сентября в 11:30
Ответ дляЧорноброваЯ
Дякую
ДА да да• 05 сентября в 12:34
Ответ дляЧорноброваЯ
А який у вас інструмент?
ДА да да• 05 сентября в 14:50
Ответ дляЧорноброваЯ
Гітара
А. У нас духовий, може того хор не треба. Рот зайнятий 😁