ElizAb• 05 сентября 2025

Какие ваши любимый духи?

Задам вопрос по другому)))
Посоветуйте духи не сильно дорогие но и что бы были приятные со шлейфом ❤️
Юпитерная• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Ви серйозно це пишете? у мене від одного пшика голова боліти починає через 5 хвилин. У мого чоловіка теж, доречі.
Так, мені не хватає стійкості. Для мене це троянда шипрова
Я натуралка• 06 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Це жостка жесть, а не парфуми мені син подарував. Це просто найудушливіші парфуми, які я коли-небудь мала. Мені всі Томи Форди нормальні. А цей просто капець...
Юпитерная• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ натуралка
Захочете продати пишіть і ціну, бо в мене залишок 10 мл, бережу дуже
SnowMaiden• 06 сентября 2025
Chanel 19, Calandre
ЭмчЭндЭм• 06 сентября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
От вам смішно
Якось у школі, старші класи, новорічна вечірка, нова сукня, приготувала все звечора, одягаюся і…..
От кіт падло😂😂😂 зіпсував мені той вечір
В мене теж був такий кіт
Калинові вуста• 06 сентября 2025
Сейчас обожаю Килиан девочку в версии фреш.
Бабо-лебідка• 06 сентября 2025
В поисках чего то нового , хотела купить чем раньше пользовалась , пришла в магазин и поняла, что больше не нравятся . Хотя Шанель зеленые еще приятны , идол тоже нравятся ( но многие ими пользуются ) , недавно купила eternity от Кевин Кляйн , уносят меня в детство , ностальгический аромат