Кусман Сиру• 05 сентября 2025
Уплотнение в груди
Девочки , я понимаю никто не поможет , просто выговориться . Плохо очень . Дочка пожаловалась что болит что то в груди , потрогала , а там уплотнение , такое твердое , размер с копейку за ореолом глубоко внутри . Грудь пока не растет , полового созревание вроде тоже пока нет . Дочке 11. В врачу попадем в воскресенье , когда будет машина . Успокойте , у меня паника .
Блондинка в Законе• 09 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
ну в мене взагалі досвід теж не дуже добрий, маю РМЗ, але ж це не означає, що я маю ним всіх залякувати... толковий гінеколог дитячий має побачити проблему і скерувати далі, якщо потрібно
Я не маю на меті нікого залякувати, навіть написала, якщо немає температури і зміни кольору шкіри грудей, то це дійсно можуть бути ппрояви росту (гормонального збою). На своєму досвіді переконалася, що з дітьми іноді варто перебдєть, чим навпаки. Нещодавно з донькою пройшла подібний шлях, вона трошки старша і я ніколи в житті не могли придумати, що може бути запалення дольки грудей і з цим до гнійного хірурга, навіть наш педіатр не давала нам подібних порад. До дитячого гінеколога нас не відправляли ні педіатр, ні на 103. Я описала виключно свій досвід, яким ми тут всі ділимося, а автор приймає рішення для себе.