Куратор дебошей• 06 сентября в 00:23

Хтось розходився з чоловіком через ожиріння?

Дівчата, поділіться чи було в когось подібне, хочу почитати...настрій фігня(
В стосунках 8 років, я від початку була в спорті й все життя в спорті, дисципліна й тд., тобто він це знав й йому подобалось. Але, вже три роки, як він почав розжиратись. Просто, бо йому скучно, постійно їсть й постійно порція збільшується, солодке, випічка, просто відрами, цілий день щось жує, я готую корисне, він його зїдає, а потім - ще зверху добавка всякої гадості, вага вже дійшла до 115+...Став лінивий, почав хропіти, неприємно пахнути потом, неповороткий, нічого не хоче, про інтим взагалі мовчу, біда повна( А найобразливіше - почав мені дорікати, що "от ти повернута на тому, щоб правильно жити, розслабся, шо ти не хочеш просто жити в задоволення, давай випʼємо ввечері" й тд.
Ніякі розмови, допомога, уговори не працюють, перепробувала все, вже якщо чесно й не хочеться нічого, бо завжди одне "ти до мене придираєшся"(
Хочу піти. Багато думаю про це. Мені реально важко з ним стало, постійно я винна, а він - нічого не хоче. У вас було подібне? Вам стало краще, знайшли партнера на одній хвилі з собою?
Белоснежко• 06 сентября в 00:27
В общем-то вы имеете полное право развестись: это когда-то было изначально первопричиной, но потом как снежный ком облепилось другими проблемами, разочарованием и недовольством.
Не знаю, кто вам морды лепит, жизнь одна и тратить ее на терпеж и попытки слепить семью - глупо.
Ні грама• 06 сентября в 00:27
Ты же клятву давала в загсе,быть с пареньком в радости и горе- жирным или худым
автор Куратор дебошей • 06 сентября в 00:29
Ответ дляБелоснежко
Дякую)
Svet-3694• 06 сентября в 00:30
Ответ дляНі грама
У людей разные взгляды на жизнь и разные дороги .
автор Куратор дебошей • 06 сентября в 00:30
Ответ дляНі грама
Про вагу там не було
Любимка-анонимка• 06 сентября в 00:30
Охохо, представляю такую тему от мужика, какие были бы комменты🍿
Чеширская кошечка• 06 сентября в 00:31
Ну, судя по тому, что Вы написали, Вы его не любите, так что... разводитесь...
культУра• 06 сентября в 00:32
115? Так это же не жирный далеко. Или он очень низкого роста? У меня муж 182, вес 105, вообще и близко не жирный, обычный как все. Его мама начала за вес говорить что здоровье из-за этого мол плохое, то он сел на диету, а мне наоборот худые не нравятся, хотя у самой вес 42.
автор Куратор дебошей • 06 сентября в 00:32
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ну це може бути в обидві сторони...
Якщо жінка так себе поводить, розʼїдається ( крім вагітності) то це думаю теж бісить чоловіка...
Саджу все зарання• 06 сентября в 00:33
А какой у вас двоих возраст? И дети есть?
Неновая почта• 06 сентября в 00:34
Я не разводилась, но такие циклы у моего мужчины были.
Я его несколько раз видела и 80кг, и 130 кг...
Я не знаю, как он так умеет, то набрать вес, то скинуть его...
Меня конечно сердил его набор веса, но я всеравно его любила и люблю.
Но правда - в сексе он хорош в любом весе, вот как-то вес на его половую конституцию вообще не влиял никак.
дожену і ощасливлю• 06 сентября в 00:34
Автор, ну що вам сказати. Ви кохаєте цього мужчину? Чому ви разом?
Любимка-анонимка• 06 сентября в 00:35
Ответ дляКуратор дебошей
Ну це може бути в обидві сторони...
Так тут каждая вторая, наверное, разъелась, вот почитайте размышления с другой стороны, так сказать
Танго утрьох• 06 сентября в 00:36
Ответ дляКуратор дебошей
Ну це може бути в обидві сторони...
Вагітність це 10-21 кг десь і мінус десять в пологовому
дожену і ощасливлю• 06 сентября в 00:36
Автор, ви не в Україні, я так розумію? Бо якщо в Україні, то ясно чому чоловік почав заїдати стрес. Тут навіть думок інших нема.
Ms. Похвала• 06 сентября в 00:36
Ответ дляЧеширская кошечка
скоріше то він її не любить
Саджу все зарання• 06 сентября в 00:36
Автор, я на вашей стороне. Я б вообще перестала бы готовить ему. Своего мужа тоже цепляю насчет пресса, мышц, питания. Это действует.
Мне 46 лет, если что.
автор Куратор дебошей • 06 сентября в 00:37
Ответ дляСаджу все зарання
До чого тут вік і діти?
дожену і ощасливлю• 06 сентября в 00:37
Ответ дляТанго утрьох
Ну хто вам таке сказав? В кожного ж по-різному. Моя колега була 52 кг, вагітна 104 кг, гормональні збої, робили все можливе, щоб дитину зберегти. З пологового вийшла 96 кг. Депресія. Довга, затяжна. Чоловік підтримав. І саме це важливо.
Штора с кисточкой• 06 сентября в 00:38
Аж жрать захотелось
Пойду сожру что нибудь
автор Куратор дебошей • 06 сентября в 00:39
Ответ длядожену і ощасливлю
Чого раптом? В нього стресу ніякого, працює собі спокійно, чи ви хочете сказати в жінок стресу нема?
Ответ дляMs. Похвала
скоріше то він її не любить
Можливо вже й не любить, я це не виключаю
дожену і ощасливлю• 06 сентября в 00:40
Ответ дляКуратор дебошей
Який його вік? 60+? Нардеп броньований?
Неновая почта• 06 сентября в 00:40
Ответ дляКуратор дебошей
Есть стрес, мой точно на фоне, начался ковид, набрал за 2 месяца + 35 кг.
Потом спало - пришел в норму. Война - опять набрал около 40 кг, потом опять пришел в норму... точно стрес влияет и сильно.
Саджу все зарання• 06 сентября в 00:40
Ответ дляКуратор дебошей
До чого тут вік і діти?
Если Вам 39 лет и ребенок 3 года, то это сложнее Вам бросить мужа. Может лучше ещё попробовать настроить его на спорт и правильное питание.
Если Вам 27 и детей нет, то можно смело поменять мужа.
Каяспер• 06 сентября в 00:40
Да, мне стало легче. Это чемодан без ручки, тягар
автор Куратор дебошей • 06 сентября в 00:40
Ответ длядожену і ощасливлю
Який його вік? 60+? Нардеп броньований?
95+
дожену і ощасливлю• 06 сентября в 00:40
Ответ дляКуратор дебошей
Він виїзний з країни?
автор Куратор дебошей • 06 сентября в 00:42
Ответ дляКаяспер
Дякую, хоч хтось по суті відповів)
А він потім не схуд, ще більше розтовстів чи ви не знаєте?
Ответ длядожену і ощасливлю
Він виїзний з країни?
Як це впливає на вагу?