Техпаспорт на медузу• 06 сентября в 08:22

Почему одни выходят замуж спустя месяц встречаний,а другие годами ждут?

Наодинцi• 06 сентября в 10:18
Ответ длямимАпроходила
Ага, штамп в паспорті не важливий
Співмешканка як правило сама починає себе в цьому переконувати, але потім з´ясовується, що ще як важливий. Просто з нею не було бажання у штампі. Буває, коли люди живуть без шлюбу і це не треба самій жінці. Я про ситуацію, коли саме чоловік, с яким вона мешкає не хоче одружуватись
Божа кульбабка• 06 сентября в 10:19
Ответ дляНай хоч раз
Они просто ищут того, кого полюбят и на ком через месяц готовы жениться, вот и маринуют нелюбимых возле себя
А той факт, що не всім потрібно заміжжя, ясна річ, навіть не розглядається
Шалена невинність• 06 сентября в 10:19
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так, а что у него там плохого в семейной жизни его?
Люди живут в разных комнатах, как друзья. Он не работает. Деньги у него есть. Она работает в фирме, которая принадлежит его отцу.
Плохого типо ничего, но тащит там все она.
Відповів всім• 06 сентября в 10:20
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я переїхала до чоловіка через місяць після знайомства, а одружились через 10років коли сину було 3роки..разом вже більше 20років.
Тобто 10 років він все ж шукав і не був впевнений?
Ну головне щоб вам було ок
Угадайс• 06 сентября в 10:20
Ответ дляВсміхайлик
Ну у меня несколько сожительств за спиной, могу сказать, что многое проявляется со временем.
Один был поначалу идеальный. Но когда это были уже не свидания, на протяжении которых все внимание ему единственному, а жизнь, где от него уходила погулять с друзьями, он начал ревновать, до скандалов и абьюза.
Второй поначалу тоже казался ’выигрышным лотерейным билетиком’. И вроде бы жил один, потому не рассчитывала на стирку трусов, должен уметь. Да только оказалось, что это пока один и пока только начинали жить и боялся спугнуть, он ел в ресторанах (при встречаниях со мной, ага, какой внимательный и щедрый) и стирку отдавал в прачечную. А на самом деле бытовой инвалид высшего разряда и ждал, как бы сократить расходы, скинув весь быт на женщину, при этом чтоб она еще и себя сама полностью обеспечивала. Он будет после свадьбы только. Но в такое вдруг чудо я поверить не решилась почему-то))
Третий тоже казался вполне подходящим и даже в первые полгода совместной жизни минусов не нашла. Весь быт разделяли, бюджет тоже, пусть и небольшой. Просто он был правильным и трудолюбивым, но в тот момент не везло с работой и продвижением в карьере, но старался же. Только потом поняла, что да, трудолюбивый, но по сути сидел сложа лапки на одном месте и ждал пока его заметят, ну и ныл, что другим удается лучше. Возможно, кому-то он стал великолепным мужем, но мой уровень амбиций был выше, а тащить мужчину прицепом не умею.

Вот как бы мои аргументы, почему стоит человека поглубже узнать до брака, и не только в формате встреч
У разных людей бывает по-разному. У вас так было. А у кого-то по-другому. И узнать до свадьбы тоже не всегда гарантирует что-то.
Наодинцi• 06 сентября в 10:21
Ответ дляБожа кульбабка
Чим більше про це жінка говорить, тим більше насправді вона до заміжжя прагне
Шалена невинність• 06 сентября в 10:21
Ответ дляВідповів всім
Ну головне щоб вам було ок
Та може він її вмовив через 10 років?
Мої останні стосунки закінчились через те, що я не хотіла сімʼю. А він- хотів. Не всім жінкам потрібно це.
Божа кульбабка• 06 сентября в 10:21
Ответ дляНаодинцi
Я написала про це 1 коментар за всю історію свого використання інтернету (а це більше 15 років). Не вигадуйте того, чого немає 🙂
Відповів всім• 06 сентября в 10:22
Ответ дляВсміхайлик
Нет, там просто оба не против через месяц. Они же делают статистику разводов в основном, там будет другая любовь и такое же ’не против жениться’. Ну или страх алиментов и уже нежелание бежать через месяц в загс)
Не роблять вони статистику розлучень.
Майже всі, хто вирішив іти в загс в перший місяць-два знайомства,- живуть по багато років разом
Шалена невинність• 06 сентября в 10:22
Ответ дляБожа кульбабка
Ні, ви не повинні про це навіть шепотом казати. Бо автоматом хочете )
Ясамаякрасивая)• 06 сентября в 10:23
Ответ дляВідповів всім
Ну головне щоб вам було ок
Ми взагала про це не думали..
Ацетилсалициловая кислота• 06 сентября в 10:23
Ответ дляШалена невинність
Поняла. Спасибо за ответ.
Божа кульбабка• 06 сентября в 10:24
Ответ дляНаодинцi
Потім після 30 вона чує, що треба розійтися, а її колишній спввмешканець одружується з іншою через декілька місців, хоч той казав ’навіщо це потрібно, нам поспішати не треба, краще спочатку треба перевірити а чи підходить ми один до одного, зараз не на часі’ тощо
А потім співмешканець розводиться з новою пасією через рік-другий. Чого ж не до кінця розповідаєте казочку?
Наодинцi• 06 сентября в 10:24
Ответ дляБожа кульбабка
Я чому ви тоді це взяли на свій карб?)
Божа кульбабка• 06 сентября в 10:25
Ответ дляНаодинцi
Я чому ви тоді це взяли на свій карб?)
Бо я вірю, що не лише я на цій планеті не волію вийти заміж 🤔
Шалена невинність• 06 сентября в 10:25
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ми взагала про це не думали..
А родичі на питали?
Божа кульбабка• 06 сентября в 10:27
Ответ дляВідповів всім
Не роблять вони статистику розлучень.
Це статистика 60-х років? Я повірю в це, якщо справа стосується покоління 45+, коли розлучитися було соромно, був великий соціальний тиск. Хоча 50+ все +/- вміли посилати неадекватів у довгу пішу подорож. Сучасне покоління не боїться розлучень і, якщо це не глибокі набожні селяни/їхні нащадки, за штані не тримаються
Наодинцi• 06 сентября в 10:27
Ответ дляБожа кульбабка
Проте ви стали випровдовутись скільки ви там чим користуєтесь та скільки разів та що сказали)
Божа кульбабка• 06 сентября в 10:28
Ответ дляНаодинцi
Приємно, що ви відслідковуваєте мої дії, тільки не помічаєте власних викручувань реальності на вашу ’користь’. Який зиск переконувати незнайому людину в тому, в чому вона впевнена, не знаю
Чумацький Шлях• 06 сентября в 10:30
Ответ дляВсміхайлик
Так а в браке они не станут как фитиль догорающей свечи? Или жизнь заканчивается как в сказке, когда женщина в белом платье, а что потом - не важно?))
В браке появляется новый этап в жизни и рождение детей. Пара переходит на новый уровень, а не топчется на одном месте.
Ясамаякрасивая)• 06 сентября в 10:31
Ответ дляШалена невинність
А родичі на питали?
Його мама померла в перший рік нашого сумісного життя, а мої батьки може між собою і говорили про це, але мене не питали. Одразу прийняли в нашу велику родину і полюбили його. Мої батьки були чудовими людьми..
Шалена невинність• 06 сентября в 10:32
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дуже часто токсичність батьків і не тільки батьків, зашкалює . Зрозуміла
Відповів всім• 06 сентября в 10:34
Ответ дляБожа кульбабка
Для нормальної людини шлюб- це не тримання за штани.
У чарівних по іншому, вони не в курсі що таке взаємна повага. Зазвичай такими лозунгами прикриваються ті, хто так і залишився одиноким- тоді починається «навіщо мені триматися за штани? Я щаслива сама і тд»
І головне- кожна розлучена жінка доказує, яка вона щаслива і вмовляє інших поповнити ці ряди
Шалена невинність• 06 сентября в 10:35
Ответ дляЧумацький Шлях
Мій колишній без шлюбу дитину народив з новою коханою . Вони типу заручені і все. Злості на це не маю. Розповідаю як є. Від мене теж просив дитину. Але я не хотіла
Ясамаякрасивая)• 06 сентября в 10:37
Ответ дляШалена невинність
Згодна..мої таким не страждали.
Перший чоловік моєї старшої сестри завжди вітав маму зі святом і називав Мамуся навіть після розлучення .
Мания-Величия• 06 сентября в 10:56
Если в течение года встречаеий вам не сидели предложение, значит что-то тут не так. Точка.
ПС. Встречалась трижды, все три раза получала предложения максимум через 9 месяцев. Первым двум отказала по объективным причинам, за третьего вышла замуж, вместе 24 года
Белая котичка• 06 сентября в 11:02
Ми такі, нам тупо лінь цим питання займатися, все влаштовує 10+ років, але через війну задумались, що таки треба, щоб потім не дай Боже що, не довелося в суді доводити, хто я йому така.
Lacrimo• 06 сентября в 11:17
Ми з 4,5 років 2 дружили, потім стосунки на відстані. Бо такі обставини, знайомство в інтернеті. Що будем одружуватись знали десь якраз після 2 років, пропозиція була тоді, коли домовились, коли вона була актуальна уже. Треба було довчитись в своїх містах, спішити було нікуди. Хто поруч живе, спішить, батьки не дають зустрічатись довго без шлюбу , або кортить вже жити разом... ті швидше. Нам на момент зустрічань не було де жити ( взагалі, ні фінансів, ні професії, ні кімнати вільної в батьків, тобто ми не могли б знати житло - у нього магістратура, у мене останні важкі курси). Потім так уже само вийшло, що батькам дали ще одну квартиру 3 кімнатну на розселення родини - так співпали фактори, і зʼїхались, частково жили разом між пропозицією і шлюбом ( рік). І зараз я теж такої думки , що нема куди спішити, скакати в шлюб і обовʼязки, особливо в молоді роки.
Без Баяна• 06 сентября в 11:17
Ответ дляЧумацький Шлях
Нужно просто все делать вовремя. Вот пока мужик горит, боится потерять нужно и создавать семью. Когда уже отношения как фитиль догорающей свечи уже просто расходятся и все.
Правильно, хватай пока мужик в эйфории и гормон бурлит, пока в несознанке😂
Чумацький Шлях• 06 сентября в 11:26
Ответ дляБез Баяна
Так и создаются браки) Когда мужик осознаёт, что он может спокойно жить и без нее - ему уже та свадьба 300 лет не нужна)