Десь так, але...• 06 сентября в 08:37
Канал психології
Чи щось подібне. Порадьте, що послухати.
Почитати.
Аби перестати гризти себе за все. І хоч троху не реагувати на оточуючих
Почитати.
Рекламама• 06 сентября в 08:45
Ви хочете саме послухати щось? Не розглядаєте варіант звернутися на пряму до спеціаліста?
На циголках• 06 сентября в 09:01
Я слухаю Юрій Омельченко, Ольга Демчук, Дмитро Компанієць ( особливо його початкові відео були прикольні), Любов Прудеус... ще є, не пригадаю ніяк
Десь так, але...
• 06 сентября в 18:41
Ответ дляЧесно брешу
Альберт Сафин на ютуб
Теж сподобався
Десь так, але...
• 06 сентября в 18:41
Ответ дляНа циголках
Дякую
Десь так, але...
• 06 сентября в 22:23
Ответ дляРекламама
В моєму випадку- до психіатра.
РокерША• 13 сентября в 19:14
«Министерство успеха». Инна Литвиненко - единственный психолог, который лично мне помог. У нее много бесплатной и ценной информации на ютубе
Десь так, але...
• 13 сентября в 19:16
Ответ дляРокерША