Продавчиня кіз• Изменено 06 сентября 2025

Розвінчування

Доброго ранку. Питання в чому, хто проходив таку процедуру. Як це відбувається. Якщо є шлюб, то потрібно спочатку розлучитися, а тоді розвінчуватися? Чи можна без розлучення розвінчатися? Підкажіть будь ласка, в кого був такий досвід! Чому вирішили розвінчатися? То потрібно звертатися туди де було вінчання, чи можна в будь яку церкву?
Буду вдячна за відповіді.
Элька-Карамелька• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну причини різні. Є серйозні підстави. Наприклад якщо чоловік загинув і ти вдова. І зустріла нову людину
Є дозвіл на повторний шлюб,ніякого ’розвінчування’ не існує
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Тоді якщо ти зустрів іншу людину. Чоловік з тобою не живе. Але ви вінчалися колись, то просто взяти дозвіл на другий шлюб?
Так чоловік загинув чи просто не живе з вами? А як не розлучившись офіційно з першим ви хочете вінчатися з другим?
автор Продавчиня кіз • 06 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Странно, Вы такая воцерковленная, верующая, а задать элементарный вопрос батюшке не можете... Вы же церковь регулярно посещаете, а не только на Рождество и Пасху, спросили бы после службы.
По перше про такі речі особисто мені так просто не запитаєш. І для мене це складне питання. Навіть тут анонімно, одне засуджування.
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
В моєму понятті це клятва перед Богом.Та про цю клятву чоловік відразу і забув, колишній.
Так і ви дали клятву перед Богом. Що з вашою клятвою Богу робити?
Яичница с беконом• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Дякую за відповідь. Так і зроблю. Про такі теми тут краще не запитувати мабуть
А скільки разів Ви готові вінчатися та розвінчуватися?
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Так
А він що буде робити зі своєю клятвою перед Богом?
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Я не шукаю виправдань. Просто не всі серйозно підходять до відповідальності
Це ви про себе і свого обранця?
Хлопаю ресницами• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Значит любовь к первому мужу прошла интересненько умер и все, говорят когда венчаешься с кем то что бы быть на том свете с этим человеком, а вы так человек умер нафиг он нужен, вечаюсь с другим потом с третим, на том свете уже с третим хочу быть?
Честно сама после первого брака развенчалась, но это все ерунда, при этом я кума священника и пела долго в церкве православной, Вы понимаете это для людей делаю бумагу дали печать развенчали, но по сути то это только бумага, таинство венчания молитвы как можно бумагой расторгнуть??? Я со вторым мужем не венчаюсь считаю это ерунду бегать с каждым мужем венчаться!
Золота орда• 06 сентября 2025
Є дозвіл на повторний шлюб, а не розвінчування.
Хлопаю ресницами• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Добре якщо шлюб фізично вже себе вичерпав. Тоді як?
Второй брак тоже может быть таким и вы с каждым венчаться будете поживите с кем то лет 10 а то и больше в к старости поймете
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Чому блудна. У вас є докази?
Просто так звинувачувати.
В храмі була на днях
Так - є. Ви збираєтесь вінчатися при живому чоловікові.
Хлопаю ресницами• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну и вы забыли, если не понимаете венчание молитва а развенчание бумага
Кудлата хмаринка• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Бо ви троляка
Хлопаю ресницами• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Для мене важливо щоб поруч була хороша людина.
У вас хороша людина и первый муж был если побежали венчаться и сейчас уже невтерпеж
ЯниЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Нащо було вінчатися?
Хлопаю ресницами• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Вы тут правы, я тоже считаю если с первым мужем не получилось это уже наш минус и если мы клялись и прошли этот обряд то уже как есть, разведись и все, а бегать с каждым венчаться глупо
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ви запитати на можете, а священнику потрібно буде розповісти все в деталях про попередній шлюб і нові відносини
-Ань-• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Так вже майже на склоні. Тому і запитую. Але тут всі такі ’доброзичливі’ порадниці, що аж вххх
Ви просто не той форум вибрали для вашого питання.
Вам краще знайти сайт для віруючих або групу в вайбері / телеграмі.

З однодумцями завжди доброзичливіше спілкування.
ЯниЯ• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Просто одружуватися цивільно, не ходити вінчатися вдруге
Хлопаю ресницами• 06 сентября 2025
Ответ дляЗолота орда
У нас у православных есть развенчивание, но это просто бумага, которую дает даже не человек которым вас венчал, у меня эта бумага есть, но это лишь бумага
Безлім на все• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Не полінуйтеся, знайдіть і послухайте
На_оба_рот• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Странно, странно... Вы не доверяете своему духовнику?
Барбітта• 06 сентября 2025
Який сенс вінчання якщо ви вінок не зберегли???
Ви вже дівчиною ніколи не станете. Під час вінчання ставлять барвінкові вінки, які вінки на вас поставлять???
Кудлата хмаринка• 06 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Вона слова такого не знає
Барбітта• 06 сентября 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Я б також не довіряла в наш час, тому що вони теж корупціонери, гроші кинув на стіл і ти вже на коні в раю😂
Треба просто логічно що цієї справи підійти. Вінчають дівчину і хлопця, на їх голови кладуть вінки барвінкові і корони. Який барвінковий вінок на жінці після абортів наприклад? Це хула на духа, глумленння з таїнства вінчання.
Сегодня сержусь• 06 сентября 2025
Типу відсвятіть, батюшка, назад
Барбітта• 06 сентября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Типу відсвятіть, батюшка, назад
Уже тільки відспіває усіх. Розумний зрозуміє, дурак піде просити...
І вони щоб не перечили дадуть дозвіл, але це просто будуть читати молитви щоб Бог простив гріхи, але як Бог простить, якщо сплошна хула на духа...
Криниця щастя• 06 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Нема такої процедури і ніяких причин та підстав
Lacrimo• 06 сентября 2025
Я не знаю як в православному, в греко- католиків ( у мене троюрідна сестра) розвінчувалась, бо вдруге хотіла вінчатись. Але, там була дуже вагома причина ( просто так по бажанню можуть не погодити). У неї перший чоловік сказився : гуляв, зраджував, а саме гірше - звʼязався з наркотою ( почав продавати), розлучились , ходив буянив двері вибивав. Якщо просто нормальні але розлучились - то можуть не дати. Якщо чоловіку дуже треба - то можна ще раз , це ж ніде не записують по факту. У нас на папірці в православній, в греко- католиків якби не сказали - знову повінчали б. Це для тих, хто не вірюючий і робить такі процедури просто аби було.
Криниця щастя• 06 сентября 2025
Ответ дляМій не такий
Розвінчування є!
Нема і не було