Цвіпканя• 07 сентября 2025
Скільки батьки дарують на весілля?
Яка сума має бути коли не даруєш ні машину, ні квартиру?
Аноним_• 07 сентября 2025
Вони не зобов´язані дарувати, якщо мають змогу тільки.
Вони вже зробили подарунок для цього весілля: дали життя і виростили
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляМэри Попкинс
сколько могут
нет стандарта
Я навіть не знаю. Син скоріше на наст рік буде одружуватись. Весілля буде робити сам, я йому пропоную що ми можемо зробити, він не хоче. Працює в ай ті добре заробляє.
Знаю бакси• 07 сентября 2025
Сколько можете и почему надо машину и квартиру, сами пусть работают.
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляАноним_
О ні, я так не вважаю, ми завжди винні дітям. Бо наш вибір був їх народити
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Бо багато є хто лишає квартири, чи по спадку чи заробляють. В нас немає. Є дім який ми побудували, він буде дітям потім.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября 2025
У меня минуса на картах, как я могу что-то подарить??? Ну с букетом приду
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У вас хтось одружується?
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ну то все. 100 тис у.е готуйте на подарунок
В мене немає скільки🤷🏼♀️ плюс молодший цього року їде на навчання закордон, там треба багато. Я якось розраховувала, що встигне вивчитись і тоді старший одружиться, а тут🤔
Знаю бакси• 07 сентября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Есть кто диадемы с алмазами носит, и что из этого?
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Та нічого, створила тему, щоб поговорити.
Знаю бакси• 07 сентября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Тут видите одни нищеброды собрались, никто не идет на свадьбу с суммой, достаточной на квартиру.
СпайдерВумен• 07 сентября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Тогда перепишите на него все свое имущество и подарите все семейные сбережения
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Після смерті так і буде.
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Ну я ж образно написала, бо дійсно багато дарують квартири і ткд.
Цвіпканя
• 07 сентября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
На свадьбу
Поки до весілля на можу вмерти, ще меншого треба 3 роки вчити😂
Аноним_• 07 сентября 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Иначе не пустят?
Весілля відмінять
Будуть чекати поки зберуть ці гроші батьки
Знаю бакси• 07 сентября 2025
Ответ дляЦвіпканя
Можете на сьем перейти, или ипотеку взять, пока вы там соберетесь, то им и не надо будет.
Цідило правди• 07 сентября 2025
нам дарили по 1000$. Весілля робили за свої гроші, батькам казали нічого не треба, головне приїхати (150 і 800 км), але вони все одно подарували.
Астоновитесь!• 07 сентября 2025
Сестра доньці купила квартиру.Після закінчення вузу залишилася в Києві,стало питання житла,була змога.В цьому році було весілля,робили молоді самі повністю,подарувала 2 т.Квартира одразу була оформлена на доньку,в ній і живуть.Дивитеся по змозі,я думаю теж би так подарувала.