Ку-кусик• 06 сентября в 11:29

Залетіла в хату синиця. Дурні звістки?

Наложила калачі на кухні і в вітальні. Гарна паскуда ж була. Але, кажуть, якщо птахи влітають в помешкання - це до дурних звісток. Як думаєте, правда?
Фрекен бок• 06 сентября в 11:33
Синица - это хорошо, к радости и веселью.
Тётя Хрюша• 06 сентября в 11:33
А какули - к деньгам. Выбирайте что вам больше нравится)))), во что верить будете
чаревна• 06 сентября в 11:33
Яка милаха, разве может стиничка желто голубая принести, что то плохое?!
БезникаяЯ• 06 сентября в 11:35
Синицю асоціюють з Україною.
БезникаяЯ• 06 сентября в 11:37
То може ви давно не прибирали в вашій хаті?
Некомильфо• 06 сентября в 11:37
Час ставити москітні сітки ))) А міг бути і кажан, тоді ще питання хто б калачі наклав. )
Лика-прилипка• 06 сентября в 11:38
21 век...
linda87• 06 сентября в 11:38
Зовсім ні. В одному мережевому магазині голуби весь час лізуть у приміщення. Процвітають, розширяються.
В іншому горобці всю весну літали і цвірінькали над продуктами - взагалі краще всіх.
Якщо птахи живуть чи харчуються поряд з будинком, рано чи пізно опиняться в приміщенні.
Спішу - перекидаюсь• 06 сентября в 11:39
Синичка - к хорошим новостям
Цветов Мне срочно• 06 сентября в 11:40
К беременности
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:41
Дівчаточка, всім дякую за позитив) 🩷🌸🤗
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:41
Ответ дляЦветов Мне срочно
К беременности
Это Вы когда придумали?)))
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:41
Ответ дляФрекен бок
Очень на это надеюсь 😁🥰
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:42
Ответ дляlinda87
Геніально! А може, ця пташуля принесе нам мир? Жовто-синя ж 🇺🇦🥰
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:43
Ответ дляБезникаяЯ
Не рівняйте всіх з собою 😃👍
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:44
Ответ дляТётя Хрюша
Ой спасибо) во все сразу, что Вы написали 🤍
Ищу Аленя• 06 сентября в 11:46
Ответ дляНекомильфо
О да, до нас залетів кажан, добре що чоловік в мене без лишніх слів все зробив, виніс і відпустили тваринку.
Кажан вчепився на моє яскраве 👗, то я була готова йому його подарувати, кажу чоловіку, якщо він не відчеплюється від плаття, винось з ним.
БезникаяЯ• 06 сентября в 11:47
Ответ дляКу-кусик
Не рівняйте всіх з собою 😃👍
то ви свої сранки зкинули в мене чисто)
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:48
Ответ дляБезникаяЯ
то ви свої сранки зкинули в мене чисто)
То й добре) Насолоджуйтесь своєю чистотою) і в тему більше не заходьте) дякую 👍
автор Ку-кусик • 06 сентября в 11:50
Ответ дляИщу Аленя
Ой не знаю) я б в пустилася в бій з тим лихим кажанюкою 🦇 . Це як, посягнути на плаття))) та ще й яскраве. Це вже реально свинство 🐽
Ищу Аленя• 06 сентября в 11:52
Ответ дляКу-кусик
А ще й дороге було
Чоловік довго всім розказував що я подарила плаття кажану. Ще й перепитував, ти серйозно так швидко готова була з ним розпрощатися?
Доречі нічого поганого не сталося, ніяких поганих звісток чи ситуацій.
Посудомойка• 06 сентября в 11:55
Ответ дляКу-кусик
Это Вы когда придумали?)))
зазвичай якщо пташка бється в вікно то це до смерті в родині. автор потім відпишиться що у вас. вагітність чи які інші зміни
автор Ку-кусик • 06 сентября в 12:03
Ответ дляИщу Аленя
А ще й дороге було
Оце ж і здивувалася дивом про Вас))) бо нам, дівчатам, з платтям розпрощатися то щось нереальне. А як дороге - то взагалі як хто ножаку в серце встромив😂
Дякую, що заспокоїли 🥰🌸🤗
автор Ку-кусик • 06 сентября в 12:04
Ответ дляПосудомойка
Добре. Якщо не забуду. То в вікно ж не билася - в квартиру залетіла
Ищу Аленя• 06 сентября в 12:08
Ответ дляКу-кусик
Все буде добре!
Да будет так• 06 сентября в 12:29
Ответ дляБезникаяЯ
Синицю асоціюють з Україною.
Ага, вот если снегирь залетит - быть беде
Да будет так• 06 сентября в 12:31
Ответ дляКу-кусик
Может, Вселенная предупреждает о вероятном залёте?
автор Ку-кусик • 06 сентября в 13:00
Ответ дляДа будет так
Поживем и увидим 😂
myshka_84• 06 сентября в 14:04
Птахи залітають до селі,два рази точно збулося-до вагітності
Цветов Мне срочно• 08 сентября в 05:12
Ответ дляКу-кусик
Это Вы когда придумали?)))
Не ровняйте меня с собой.