Злюсь до кипіння• 06 сентября в 14:39
А шо Едина школа платная?
И 49 грн. в месяц? И всем подходит?
Голубка миру• 06 сентября в 16:35
Ответ дляСапай вазони
Нічого не працює. То може у вас пробні, безкоштовні 7 днів?
Ні. Я не купувала і оновлювала. Сьогодні зранку вони відкотили все назад
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:39
Ответ дляГолубка миру
В індивідуальному порядку походу 😂 7 днів купувати не потрібно.
Ответ дляПэрисхилтонша
Не було. Мені від того не тепло,не жарко.
Буде Мрія, то всі там будуть. І ніхто нікого запитувати не буде.
От примусити платити - ви серйозно? Оце і смішно. В комуналку включати будуть чи як?
А мають бути в ’Мрії’ не всі, а тільки ті, хто погодився:
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:43
Ответ для-Ань-
Я в загальному: дали подачку 7 днів, щоб батьки зайшли, щось наклацали/створили, подовжили співпрацю.
Наші батьки заради такого щастя точно не будуть. Можливо, дехто,яким не принципово гроші, не суть питання
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:44
Ответ для-Ань-
Не буду ваші листи щастя читати.
Скажу одне - ініціатива Президента України, то вам не шуточки 😂
Час покаже ’ хто тільки захоче’😂😂😂
Ответ дляПэрисхилтонша
Тут не гроші принципово, а те, що батьки відчули себе лохами.
Спочатку вчителі просять батьків щось встановити на телефон, адже це так зручно, і безкоштовно, і обов´язково...
А потім виявляється, що треба платити і то не державний продукт, а комерційний.
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:46
Ответ для-Ань-
Хотілося б почути батьків учнів закладів освіти,які вже у Мрії. Скільки і де їх запитували.
А якщо мова тільки про додаток мобільний, то не хочуть батьки - нехай не встановлюють. А школа буде у Мрії
Ответ дляПэрисхилтонша
Так може ваш (учень/заклад) теж у ’Мрії’, а ви і не знаєте... А вас і не питали, чи згодні.
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:48
Ответ для-Ань-
Єдина школа і з самого початку була комерційним продуктом.
Відмовитися від їхніх послуг можна за секунду.
Для дітей і вчителів залишається безкоштовно. Можна і надалі так працювати. Без батьків
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:49
Ответ для-Ань-
Я точно знаю де мій учень 😂
Ответ дляПэрисхилтонша
Про Мрію ще немає в кого питати. Ще вона не налаштована нормально
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:52
Ответ для-Ань-
А по документам він уже не учень, а здобувач освіти.
Да ви що? 😂
Ответ дляПэрисхилтонша
Так і жити можна без батьків. Щоб дітей виховували виключно професіонали з педагогічною освітою.
І не видавати дітей батькам навіть під розписку (як зараз практикують в багатьох ліцеях - хочеш сам забрати свою дитину - пиши розписку).
Ответ для-Ань-
Все вірно. Вчителі себе страхують. Бо поки у дитини заняття в школі за неї несе відповідальність школа.
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:55
Ответ дляSvitlo_
Да, вони ще ті фокусник. Але , є заклад у нашому місті, який з 1 вересня вже пішли цим шляхом. Їхня біда у тому,що мрія пішла шляхом синхронізації з аіком.
От АІКОМ робили геніальні айтішники 😆 скільки років,в воно все не працює,як треба.
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:56
Ответ для-Ань-
Вас же якось виховали без електронного щоденника?😆
Ответ дляПэрисхилтонша
Не буду ваші листи щастя читати.
Час покаже ’ хто тільки захоче’😂😂😂
Там не обов´язково все читати - найголовніше виділено.
Якщо ви звернули увагу на дату, Зеленський презентував ’Мрію’ ще в вересні 2023 року.
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:58
Ответ для-Ань-
І що? Знайдіть їхній план втілення цього щастя. Там ще є період апробації, пілотні школи і от тепер все готово. Вперед до перемоги.
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 16:59
Ответ для-Ань-
Я вже писала,що мрія залежить від АІКОМ. А то не працює,як треба. Робіть висновки, чому так довго це все не у всіх
Ответ дляПэрисхилтонша
Школа в якій я працюю теж пішла на Мрію
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 17:02
Ответ дляSvitlo_
Школа в якій я працюю теж пішла на Мрію
Ви ,як вчитель, працюєте в журналі?
Пэрисхилтонша• 06 сентября в 17:06
Ответ дляSvitlo_
Я не вчитель. Але ми ще минулої весни почали втілювати Мрію
Втілювати почали багато хто. А от почати працювати - питання.
У нас повний бардак в системі. Тому я реально здивована у кого все вийшло. Значить вони молодці
Ответ дляSvitlo_
*Під час повітряної тривоги нема занять.
*Коли мама/батько сам забирає сина/дочку - то не повинен звітувати перед надавачами освітніх послуг.
*Писати розписку доцільно тільки в тому випадку, якщо батьки хочуть, щоб під час тривоги дитина сама покидала заклад освіти і йшла в місце, яке батьки вважають більш безпечним. В школах нема бомбосховищ, а тільки найпростіше укриття.
*Якщо що - педагоги зберуться в купку, напишуть і підпишуть акт, щоб прикрити свої дупки.
*Коли ви видете дитину до перукаря, ви ж не пишете розписку-прохання забрати свою дитину з перукарні.
Ответ дляПэрисхилтонша
В Аікомі в нас ніби все норм. З Мрією ніби теж. Вчителі заходять без проблем. Чи заповнювали вже журнали - не цікавилась
Ответ для-Ань-
Так і перукарню не будуть тягати перевірки. А от як з дитиною щось станеться, в період занять - школу тягати будуть
Голубка миру• 06 сентября в 17:16
Ответ дляПэрисхилтонша
У вас почуття гумору феєричне просто👍🏻 розібрались вже вище, де громада оплатила, там відновили доступ
Ответ дляSvitlo_
Ви так пишете, тому що ви вчитель (?).
Були б ви перукарем, ви б писали: ’Треба було з батьків розписку брати, а то дитина порізалась після перукарні, а мене тепер тягають.’ І нема поряд купи колег-перукарів, які можуть скласти акт, що дитина була жива-здорова коли покидала перукарню разом з своєю мамою.
Якщо вас захочуть потягати - вас потягають. А якщо ви педагог, то ще й обколять.