Царевна_несушка• 07 сентября 2025
Романтик.... тут все прожженные материалисты или кто-то любит такое?
когда мужчина дарит мягкую игрушку или камень с пляжа?:)
или это перебор если ему за 40
Рубаю олівлє• 07 сентября 2025
Азхаааа. У меня тоже был такой романтик .полевые цветы и ТД.....а оказался жлоб высокого уровня , развелись
Юпитерная• 07 сентября 2025
Камінь ? І як він подав цей чудовий презент??
Мінет нехай йому робить вітер, романтично ж))
Царевна_несушка
• 07 сентября 2025
Ответ дляОднозначная
Люблю таких, их нет сейчас
серьезно? почему?
Тушьмушьнюшь• 07 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Мне тоже сразу эта фраза пришла на ум.
Однозначная• 07 сентября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
серьезно? почему?
Напоминает молодость и хочется любви. А её нет в таком возрасте
Царевна_несушка
• 07 сентября 2025
Ответ дляОднозначная
есть!
Кубик Рубика• 07 сентября 2025
Мужчина с УО? В 40 лет только этим можно как-то оправдать такие ’подарки’
Клин_Кляйн• 07 сентября 2025
Колись я приїхала до колишнього в гості в інше місто, з батьками знайомив. Я була ще студенткою, він не міг їхати, бо влаштувався недавно на роботу і не мав відпустки. Хоч і отримував вже зарплату, він не дав ні копійки на квитки, а батько його мені подарував камнів з пляжу. І тільки мама його зробила бутерброди на дорогу і дала гроші на квиток.
Кубик Рубика• 07 сентября 2025
Ответ дляSeehund
Интересно, куда этот булыжник с пляжа применить даме?) Поставить, как сувенир в красном углу?)
Кинуть ему в окно, когда посылать его будет)))
Мааарковная• 07 сентября 2025
Смотря какой камень. Если вот такой и в качестве елемента ландшафтного дизайна нашего дома, то почему нет
Кубик Рубика• 07 сентября 2025
Ответ дляSeehund
Такой себе вариант, тянет на мелкое хулиганство.)
Так она же ’от любви’
Клин_Кляйн• 07 сентября 2025
Він ще мені вірш писав на новий рік дарував 🤣
В цілому, така людина не здатна на вчинки. У нього дівчина була, роками жили разом, але він не мав в собі сміливості взяти все в свої руки, зробити пропозицію, одружитися, взяти відповідальність за родину. Він навіть розійтися нормально не зміг, зробив все, в тому числі зради, щоб вона пішла сама і була врешті винна
Царевна_несушка
• 07 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
этот мужчина тоже встречался с девушкой 10 лет но не женился а детей тогда не хотел
Клин_Кляйн• 07 сентября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Так) ви ж самі все бачите)) мені було 16-18 років, я вже бачила, що він не одружиться ні на кому. Після тієї дівчини була ще далеко не одна, але не одружувався. Можливо зараз щось змінилося, я не знаю, але малоймовірно
Царевна_несушка
• 07 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
ну он сейчас хочется женится. думаю в возрастом они меняются когда уже накрывает и приходит осознание,. Но не уверена на 100%
Рубаю олівлє• 07 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Оооооо...про стихи я забыла добавить Было такое ..
Метровий сантиметр• 07 сентября 2025
Я люблю романтиків. Коли мене будять вранці дивитися на схід сонця. Коли бачать красу навколишнього світу і хочуть її показати і партнеру.
Але це, звісно, не означає, що людина має бути нездарою, альфонсом чи придурком.
Не гавкаю- но охраняю• 07 сентября 2025
До чого тут романтика і подарунки аля місяць і зорі?
Зʼїздити на природу на машині з екофло і палаткою, насмажити шашлики. Ось це романтика. Зробити зранку кави.
А камені дарувати мені не треба
годовасик• 07 сентября 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А камені дарувати мені не треба
От 100%. Романтика-це коли чоловік організовує і продумує дрібниці для відпочинку на природі, а не тягне тебе кудись, посидіти голою дупою і рахувати зірки. Турбота і відповідальність від чоловіка-ось це романтично, а просто дарування камінців світанків і зорь то якась незрілість , тим паче для чоловіків після 40
Дама с собачкой• 07 сентября 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Не-а
Клин_Кляйн• 07 сентября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Може це той самий 🤣🤣🤣
Хоча ні, той на болота втік