булоТАЙминуло• 07 сентября в 13:45

Стосовно батьків які дарують квартири. Хочу поділитися стосовно своєї знайомої.

Їй 30 років. Отримала в подарунок від батьків вже 2 квартири. Третю від покійної бабусі. Живе з чоловіком за його рахунок у Києві ( маєтки теж у столиці)
Щоб ви розуміли, вона майже ніколи не заробляла САМА. Уявімо, що статків немає. Людина не забезпечить собі гарну базу для життя. Хоча виглядає жінка дуже гарно, дорого, планує купити собі ще й у Львові квартиру під здачу.
А тепер думайте самі, чи варто давати дітям вже готову базу? Щоб отак просто ходити по кафе і жити за кошт чоловіка? Де тут особистість?
Злюка-закусюка• 07 сентября в 13:46
Завидуйте молча
Цибулька зла• 07 сентября в 13:46
Так вона три квартири здає в оренду. Якось виживе, гадаю.
Жинси на дитину• 07 сентября в 13:46
🤣
Байрактара• 07 сентября в 13:47
Ваша особистість заздрити іншим та жити злиднею
автор булоТАЙминуло • 07 сентября в 13:47
Ответ дляЗлюка-закусюка
Завидуйте молча
В Україні майже ніхто не купує дітям. Це одиниці.
Я_з_Франека• 07 сентября в 13:47
Дівчині пощастило. А Вам заздрість душить
Злюка-закусюка• 07 сентября в 13:48
Ответ длябулоТАЙминуло
Уговорили. Мы своим детям будем покупать не в Украине, купим в Австрии
Я_з_Франека• 07 сентября в 13:48
Ответ длябулоТАЙминуло
В Україні всі хто може купує дітям і починають над цим працювати ще з народження дитини
автор булоТАЙминуло • 07 сентября в 13:48
Ответ дляЯ_з_Франека
Де? У Києві, Львові - практично всі тільки орендують. Не купують батьки нічого.
Я_з_Франека• 07 сентября в 13:49
Ответ дляЗлюка-закусюка
Знайомі купили в Албанії квартири, на березі моря
Я_з_Франека• 07 сентября в 13:49
Ответ длябулоТАЙминуло
У Києві і у Львові всі купують дітям квартири
Где тут 0?• 07 сентября в 13:50
Шкодую, що в свій час не зробила, як ваша знайома. Я дура вклала всі гроші в бізнес, який з часом закрила, бо не приносив прибутків, а треба було купити пару квартир, здавати в оренду і пити собі спокійненько каву по кафе.
автор булоТАЙминуло • 07 сентября в 13:50
Ответ дляЯ_з_Франека
Чому ви так думаєте?
Прибираю щодня• 07 сентября в 13:50
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну то у вашому колі орендують. Гадаю ви були б тільки раді, якщо б вам купили квартиру
Язвочка• 07 сентября в 13:55
Ответ длябулоТАЙминуло
Мені мама подарувала квартиру в Києві. Заздріть
Деловитая• 07 сентября в 13:56
Ой ну я такая же , на мне 3 квартиры оформлены , в одной из них живем с мужем ( мне родители ее подарили) , вторая квартира от бабушки , я ее сдаю , третья квартира родителей , они на меня ее оформили и в ней живут . Не работаю , живу за счет мужа .
Деловитая• 07 сентября в 13:57
Забыла написать город . Одесса
Забобонний фрукт• 07 сентября в 13:59
Если б на ее месте были вы, вы б так не рассуждали))
Кондуктор маршрутки• 07 сентября в 14:00
Ответ дляДеловитая
Не нудно вам?
лаМпочка• 07 сентября в 14:01
Кому нужен этот бред и помои на голову в сегодняшней жизни?
Кошка Мурка• 07 сентября в 14:02
давайте пойдем от обратного - кем надо работать и за сколько девушке, если средняя зп условно 30 тыс?
Ms. Откровенность• 07 сентября в 14:02
То ли дело трубить в атб смену кассиром. Или вести бухгалтерию трем фопам. Или в аптеке лекарства выгружать. Вот это становление, развитие, самовыражение! У нас же все сплошь самореализуются на работе, просто за деньгами для выживания никто не ходит.
ПуГоФФка• 07 сентября в 14:03
А сколько квартир купили Вы? И в чем заключается Ваша особистість? В том, что пашете за три копейки и завидуете другим?
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 14:04
От чому ви вважаєте, що їй потрібні ваші поради?
Навіщо їй працювати, якщо в неї є пасивний дохід? Вона звісно може, якщо захоче. Але ж не хоче, бо їй і так добре
Кукусикиииииии• 07 сентября в 14:10
Ответ дляЯ_з_Франека
Откуда у вас знания о всех?
Например мне не купили. Я сама купила.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября в 14:16
Так а в чем страдания автора? Что чужие родители купили квартиры не ей?
Ms. Dolly• 07 сентября в 14:16
Це нічого не значить, автор)
Мені теж батьки купили квартиру в мої 24, це не відміняє того, що я побудувала кар’єру в міжнародній компанії, бо для мене важлива самореалізація.
А ваша знайома і без квартир сиділа б на шиї у чергового чоловіка/співмешканця , просто в орендованій за його рахунок квартирі от і все
Деловитая• 07 сентября в 14:19
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не нудно вам?
Нет не нудно. Нудно было на работе . Сейчас кайфую ))
Svitlo_• 07 сентября в 14:22
Якщо є можливість давати донькам - то так. Я б була рада, якби моя донька ніколи не працювала, і жила за рахунок чоловіка і здачі нерухомості.
Божий одуванчик• 07 сентября в 14:23
Эта девушка в депрессии и вечно плачется о том, что нет реализации в карьере или в чем конкретно проблема?