Маю декілька думок• Изменено 07 сентября 2025
Щастя любить тишу - як стримати себе щоб не показувати яка я щаслива
Щоб не показувати що я на пікніку, чи там кудись поїхала
Друзі питають- давай зустрінимось , а я не хочу розповідати що відпочивати їду на море
Мені здається люди не люблять успіхи інших людей
Чи наприклад купила собі новий посуд- повикидала старий, зробила ремонт
Ви помічали таке?
Раздражевская• 07 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Создайте тему аля купила квартиру на 🌊
Наслаждайтесь
Создавала , девочки наоборот расспрашивали что где и сколько , многие тоже купили , кто то планирует .
Катастрофа• 07 сентября 2025
Ответ дляРаздражевская
Дайте ссылку
мимАпроходила• 07 сентября 2025
Ответ дляsvetolino
Николи нікому не треба нічого розповідати! Сьогодні вона подруга ,а завтра використає проти вас ваші розказні, ще й перекрутить. (Е подруги, але це поки ваші інтереси не перетнулися, і заздрість може прокинутись)😜 Успіхів!!! І вміння тримати язик за зубами 😩😁
О, це прямо 100%. В мене прямо подруг немає, але на роботі є колега з якою спілкуємося ближче ніж з іншими, бо в нас спільні інтереси, діти одногодки, чоловіки мають однакову професію. І ось я їхала на відпочинок ну і з нею звісно його обговорювала, вона питала де зупинимося, дивились разом фото номерів і т.д. Відпочиваємо ми значить і тут мені прилітає голосове від іншої колеги, запис де моя ’подруга’ миє мені кістки з третьою нашою співробітницею)))) і я жлоб, і готель відстій, і розташування гімно, і як відпочивати то вже в 5 зірок а не 4, і як це можна обрати повне харчування а не ходити по рєстіках, бо без рестіка то не відпочинок і купа всього. Хоча здавалось би ну яке тобі діло як хто відпочиває і де харчується
Метелик• 07 сентября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ні
Просто є подруга яка взагалі нічим не ділиться
Ніхто не знає шо вона і де
Хоча вона кудись їздить
І нікому нічого не розповідає
Тому наштовхнуло що мабуть і мені так треба робити
Ніхто не знає шо вона і де
Хоча вона кудись їздить
І нікому нічого не розповідає
Тоді вона вам не подруга
Новопоштинская• 07 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене параної не має.
Чому ж немає? Хіба людина без відповідної освіти візьметься іншим про «вавки» писати?
Пускаю бісики• 07 сентября 2025
Я попала в тредсе на ветку как у девушки убило мужа на войне, про ее страдания, и там все начали писать как у них, ответов много было. И вот я думаю, а у меня в инсте такая дольче вита, и на месте этих женщин я бы ненавидела таких как я, кто продолжает жить как ни в чем не бывало. С другой стороны, у нас вот как не обстрел так траур, обычная жизнь всегда неуместна, ну и что теперь лечь всем умереть? Такое. Мое мнение, нужно чувствовать уместность, инста закрыта, только свои
Ответ длямимАпроходила
А на роботі то зовсім погано заводити подруг!!! Тільки про погоду і природу ! Завість ! Дуже мало людей не заздрісних! Ще й підставлять!!! На роботі 2 табу: відносини, і близьке спілкування. 😩😁. Це як правило. плітки, заздрість. І неважливо це чоловіки ,чи жінки.
сладкий_ноябрь• 07 сентября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Удалено администрацией...
Новопоштинская• 07 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Аноним_Русалка• 07 сентября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Ви знаєте, у мене чоловік з 2022 воює, і ми єдині серед наших друзів проходимо це пекло. Абсолютно немає ненависті, лайкаю своїм подружкам фото з відпочинку, радію за кращу подругу що вона добре влаштувалась в Німеччині. У кожного свій шлях, свої випробування, до чого тут інші? Хоча моя подружка у якої чоловік служить в тилу теж розказує що всі мають йти на фронт і всі страждати, і засуджувала мене за те що я на концерти ходжу. Типу поки війна то того всього не можна робити, а мене це заряджає і хоч на якийсь час відволікає. Коротше люди різні
МаксХмара• 07 сентября 2025
Ответ дляsvetolino
Интересно , как можно использовать против меня то , что я купила тарелки ?
Аноним_Русалка• 07 сентября 2025
Ответ дляПускаю бісики
І взагалі, у нас такий ризик померти кожного дня, навпаки думаю що треба жити тут і зараз, поки живі
Новопоштинская• 07 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Ну дивіться, ви купили нові тарілки, або інший якісний посуд. А в когось немає зайвих пару гривень, щоб придбати овочі по сезону, це для прикладу просто. І от хто знає, яка реакція може бути у людей на ваше вихваляння, це ж непередбачувано
МаксХмара• 07 сентября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Морду что ли набьют ?
Новопоштинская• 07 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Морду что ли набьют ?
Ну ви ж розумієте, що таке людська заздрість
МаксХмара• 07 сентября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Даже не могу представить , как человек , неспособный заработать себе на овощи по сезону , может мне отомстить за купленные мной тарелки . У меня не настолько богатая фантазия .
Новопоштинская• 07 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Це добре) хай вам такі не попадаються по життю
Стрекозей• 07 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
у нас соседка,ей 79 лет.из зависти делает пакости.а завидовать нечему,мы не богатые.
МаксХмара• 07 сентября 2025
Ответ дляСтрекозей
Какие например ?
Любимка-анонимка• 07 сентября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ні
Ніхто не знає шо вона і де
Хоча вона кудись їздить
І нікому нічого не розповідає
Ніхто не знає шо вона і де
Хоча вона кудись їздить
І нікому нічого не розповідає
Розумна у вас подруга.
Стрекозей• 07 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Интересно просто .
а мне не интересно отвечать на глупые вопросы.
МаксХмара• 07 сентября 2025
Ответ дляsvetolino
Надо мыслить шире! Сегодня тарелки ,а завтра расскажете что то личное. 😩
Да прям - личное . О своей интимной жизни я никому не рассказываю . Ну , вот рассказала я на работе , как мы с братом наследство отцовское делили . И ? Вряд ли они станут разыскивать моего брата , чтобы ему поведать , что я об этом рассказала . Обсудят между собой , что я меркантильная ? Да на здоровье . Потому что да , я меркантильная . Когда меня нет рядом они меня могут даже побить .
МаксХмара• 07 сентября 2025
Ответ дляСтрекозей
Не отвечайте , я переживу .