Цвіпканя• 07 сентября в 14:43
Скільки батьки дарують на весілля?
Яка сума має бути коли не даруєш ні машину, ні квартиру?
Аноним_• 07 сентября в 14:45
Вони не зобов´язані дарувати, якщо мають змогу тільки.
Вони вже зробили подарунок для цього весілля: дали життя і виростили
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:45
Ответ дляМэри Попкинс
сколько могут
нет стандарта
Я навіть не знаю. Син скоріше на наст рік буде одружуватись. Весілля буде робити сам, я йому пропоную що ми можемо зробити, він не хоче. Працює в ай ті добре заробляє.
Знаю бакси• 07 сентября в 14:45
Сколько можете и почему надо машину и квартиру, сами пусть работают.
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:46
Ответ дляАноним_
О ні, я так не вважаю, ми завжди винні дітям. Бо наш вибір був їх народити
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:47
Ответ дляЗнаю бакси
Бо багато є хто лишає квартири, чи по спадку чи заробляють. В нас немає. Є дім який ми побудували, він буде дітям потім.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября в 14:48
У меня минуса на картах, как я могу что-то подарить??? Ну с букетом приду
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:48
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У вас хтось одружується?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября в 14:49
Ответ дляЦвіпканя
У вас хтось одружується?
Донька доросла, може
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:50
Ответ дляSvitlo_
Ну то все. 100 тис у.е готуйте на подарунок
В мене немає скільки🤷🏼♀️ плюс молодший цього року їде на навчання закордон, там треба багато. Я якось розраховувала, що встигне вивчитись і тоді старший одружиться, а тут🤔
Знаю бакси• 07 сентября в 14:51
Ответ дляЦвіпканя
Есть кто диадемы с алмазами носит, и что из этого?
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:52
Ответ дляЗнаю бакси
Та нічого, створила тему, щоб поговорити.
Знаю бакси• 07 сентября в 14:53
Ответ дляЦвіпканя
Тут видите одни нищеброды собрались, никто не идет на свадьбу с суммой, достаточной на квартиру.
СпайдерВумен• 07 сентября в 14:54
Ответ дляЦвіпканя
Тогда перепишите на него все свое имущество и подарите все семейные сбережения
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:55
Ответ дляСпайдерВумен
Після смерті так і буде.
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:56
Ответ дляЗнаю бакси
Ну я ж образно написала, бо дійсно багато дарують квартири і ткд.
Знаю бакси• 07 сентября в 14:57
Ответ дляТролю як можу
Не меньше 1000-2000 y.e
Иначе не пустят?
Цвіпканя
• 07 сентября в 14:57
Ответ дляСпайдерВумен
На свадьбу
Поки до весілля на можу вмерти, ще меншого треба 3 роки вчити😂
Аноним_• 07 сентября в 14:58
Ответ дляЗнаю бакси
Иначе не пустят?
Весілля відмінять
Будуть чекати поки зберуть ці гроші батьки
Знаю бакси• 07 сентября в 15:00
Ответ дляЦвіпканя
Можете на сьем перейти, или ипотеку взять, пока вы там соберетесь, то им и не надо будет.
Цідило правди• 07 сентября в 15:02
нам дарили по 1000$. Весілля робили за свої гроші, батькам казали нічого не треба, головне приїхати (150 і 800 км), але вони все одно подарували.
Астоновитесь!• 07 сентября в 15:03
Сестра доньці купила квартиру.Після закінчення вузу залишилася в Києві,стало питання житла,була змога.В цьому році було весілля,робили молоді самі повністю,подарувала 2 т.Квартира одразу була оформлена на доньку,в ній і живуть.Дивитеся по змозі,я думаю теж би так подарувала.