Замулена ріка• 07 сентября в 16:44

Чи можна пити вітамін D цілий рік, чи треба робити перерви?

сладкий_ноябрь• 07 сентября в 16:45
Можна, якщо є така необхідність
Незламна Україна• 07 сентября в 16:45
На ваш выбор.
Добротная• 07 сентября в 16:45
Здайте аналіз. Що ми можемо знати про ваш рівень?
ЧупакабраЗеБест• 07 сентября в 16:45
не боитесь ятрогенного остеопороза?
Бабуся мороз• 07 сентября в 16:45
Треба іноді здавати аналізи і контролювати роботу жовчного, щоб жиророзчинні вітаміни засвоювалися
Дівчина заглядєніє• 07 сентября в 16:45
Зависит от вашего уровня вит. D. Я как только отменяю - ухожу в дефицит, потому пью круглый год.

А если просто с целью профилактики - с сентября по апрель.
Броніки для Моніки• 07 сентября в 16:49
Я периодически пью этот витамин, в инструкции указано что можно пить месяц, а дальше только по назначению врача и периодически сдавать анализы.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 16:50
Ответ дляНезламна Україна
На ваш выбор.
Не можливо отримати передоз вживаючи профілактичну дозу
Незламна Україна• 07 сентября в 16:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Круглый год?)) Кто вам сказал такую ерунду?)
Обстановщица• 07 сентября в 16:52
В широтах України можна пити постійно. В профілактичному дозуванні до 2000 одиниць.
Кружите меня,кружите• 07 сентября в 16:53
Ответ длясладкий_ноябрь
Можна, якщо є така необхідність
Жінко, та ви спеціаліст у всіх галузях 😂
Черговий по кухні• 07 сентября в 16:54
Ответ дляДівчина заглядєніє

нужно
Обстановщица• 07 сентября в 16:55
Ми не стільки буваємо на відкритому сонці, щоб вітамін Д вироблявся організмом.
Що забезпечити добову норму, треба подбати на сонці не менше години.
Вітаміни косметика• 07 сентября в 16:56
так можна аледозування повинно бути підібрано і влітку яб усежтаки не пила. І хоч раз на рік аналізи. Навіщо вам постййного його пити?
і вищче комент плюсую- від цього ще залежить.е
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 16:56
Ответ дляНезламна Україна
Саме так
Щоденно, якщо це профілактична доза.
Якщо це доза з метою лікування дефіциту, то тут контроль повинен бути і при виходу в норму дозу зменшувати до профілактичної.
+ з віком синтез вітамінів Д в шкірі знижується, ну і нормальні люди користуються SPF, тому те що влітку хтось на сонці, то все одно не отримує норму
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 16:56
Ответ дляКружите меня,кружите
А ви мабуть мій власний фанат, який ходить за мною з теми в тему і пише одне й те ж саме :)
Техноложка• 07 сентября в 16:57
Ответ дляКружите меня,кружите
Скорее знаток тиктока.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 16:57
Ответ дляВітаміни косметика
Краще два рази на рік
Після літа і вкінці зими
Обстановщица• 07 сентября в 16:58
Хто там ліпить тітку. Вникніть а тему. З харчових продуктів отримати вітамін Д дуже складно в потрібному обсязі.
Вітаміни косметика• 07 сентября в 16:58
Ответ длясладкий_ноябрь
Краще два рази на рік
Після літа і вкінці зими
ви вважаєте автор буде два рази на рік здавати? - якщо хоче пити постійно Д3 і дозування навіть не вказав. Дай бог би щоб хоч раз. Гадаю автор не з таких хто в лікарню ходе - контрорлює усе
А Я Самая Самая• 07 сентября в 16:58
Ответ дляКружите меня,кружите
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 17:03
Ответ дляВітаміни косметика
Ну я так роблю зазвичай.
Собі і дітям
Влітку діти не пʼють вітамін Д, а я пʼю круглий рік. Літо-осінь профілактичну, зима-весна лікувальну. Якщо не пʼю, падає
Але я постійно користуюся захисними кремами і не засмагаю
Дівчина заглядєніє• 07 сентября в 17:03
Ответ дляЧерговий по кухні
нужно
Что нужно?
Вітаміни косметика• 07 сентября в 17:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну я так роблю зазвичай.
Собі і дітям
я знаю людей які живуть на морі - і зранку до ночі на морі і рівень вітаміну Д низький тут багато факторів.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 17:17
Ответ дляВітаміни косметика
Так і є
Він не синтезується шкірою
А люди вважають, що якщо на сонці, то значить в них не буде нехватки
Мудробаба• 07 сентября в 17:20
То ж тут залежить від вашого показника в аналізах. У мене 15, то хоч би за рік його підняти. Але буду перездавати аналіз через 3 місяці вживання.
Соседушка• 07 сентября в 17:44
У меня вит Д 45, т.е.норма. но моя эндокринолог говорит пить его постоянно в профилактической дозе, возможно, это связано с гипотериозом.
So_so• 07 сентября в 18:02
Ответ дляНезламна Україна
На ваш выбор.
Я кое-что из этого пережила в результате приема витаминов д в небольших дозах. Гипервитаминоз он не только в росте уровня витамина Д в организме, но и как он усваивается, оказалось, что у меня всё в кальций идет и откладывается везде.