Все питаю зарання• 08 сентября в 00:04
Я страшко, і не знаю що буде далі
Мені 28 років, ніколи я не була красуньою, мені здається що навіть до середньої зовнішності я не дотягую. Весь час боротьба з зайвою вагою, проблемною шкірою, проблемними зубами. Вранці прокидаюсь і думаю, як такою можна бути в такі роки, я ж завжди виглядала старше свого віку. Косметика допомагає трохи згладити недоліки, але як же я по доброму заздрю жінкам які красуні без макіяжу
Лукава_Кiшка• 08 сентября в 13:31
Думаю, что вы вполне приятная внешне, только с самооценкой беда.
Есть куча красавиц с пониженной самооценкой.
Может фото покажите?
Барабасиха• 08 сентября в 13:35
Ответ дляАль де Барановна
Ключевое не уверенная. Поэтому и одна. Над самооценкой можно поработать. Нужно. Одна это ещё не так страшно, страшно, что к неуверенным часто абьюзеры притягиваются. А сколько Вам лет?
Мне 39..
Комиссия50%• 08 сентября в 15:04
Зайва вага, проблемна шкіра і зуби - це все вирішується. Так, треба гроші для третього пункту особливо, але і їх при наявності мотивації заробляють. Вага і шкіра можливо пов´язані між собою. Налогодити харчування, який у вас спорт в житті є? Якщо ніякого, то бігати, хоча б ходити. Йога, знайдіть на гнучкість вправи в інтернеті, їх повно, щоб почувати своє тіло . І немає 100 відсоткових красунь, немає еталону. Кожна красива по-своєму, любіть себе, поки ви це не усвідомите, діла не буде . Але остання фраза це виправдовує зайву вагу і неохайний вигляд. Не порівнюйте себе з сусідкою, подругою, ви неповторна.
Щира українка• 08 сентября в 15:43
Ответ дляЛукава_Кiшка
Может фото покажите?
Так у негарних теж занижена самооцінка, як інакше, коли тобі все життя тикають, що ти страхолюдина, у мене за все життя дивом закохався лише один хлопець (у якого теж дівчат ніколи не було) і зробив пропозицію, вибирати не було з кого, вийшла заміж так, без кохання, час показав, що зробила правильний вибір, хай тебе кохають, а самій кохати не обов´язково.
Дайте подуться• 08 сентября в 17:20
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Красота ничего не даёт, важнее внутренне самоощущение и харизма, умеете быть приятной в общении.
Мне кажется у меня хорошая была внешность (лицо, губки, сиси, ножки) но из-за комплексов толку никакого это не дало. После начального знакомства моя зажатость отпугивала норм парней. А с возрастом ещё и вес пришел…
Аналогічно
Мені навіть часто казали, що я гарна жінка, але зайва вага, масивні ноги зробили свою справу ще вюності , і я все життя з купою комплексім
Самотньою майже ніколи не була, завжди був вибір, і я обирала не найкращих. Скажімо так
Кнопус• 08 сентября в 20:45
Ответ дляВсе питаю зарання
Хз, мені казали що Мерйем Узерлі але це було дуже давно. Але Мерйем красива і струнка, тому на когось іншого
я на тори спелинг) та ще красотка, так сказать. ничего, живу. Похудела и это огромный плюс к привлекательности. Ну это то что не требует особо затрат, потому что всякие филлеры ботоксы денег стоят
Всім шампаньського• 08 сентября в 20:52
Ответ дляВсе питаю зарання
Це тема про те, що круто коли в жінки красива природня зовнішність, коли помила голову і вже красуня. А тут щоб якось більш менш бути треба кучу маніпульцій: догляди, косметика. І то не факт що це допоможе
А где вы таких видели интересно , что помыла голову и уже красотка
Тумба-юмба• 08 сентября в 22:05
Ответ дляКолупалочка
100%, як на мене, то ти красива настільки, наскільки себе такою відчуваєш, у мене старша донька дуже красива, але чогось купа комплексів, хоча я завжди казала, що вона красуня, молодша така собі, ніс - картопля, коротше нема на що дивитися кажу об´єктивно, окрім молодості нічого ще й характер дурний, але поводиться як королева, бо всі в дупу дули завжди
я себе завжди вважала некрасивою на фоні подруг, бо з ними усі знайомилися чомусь, а мене ігнорували, стала себе почувати красивою десь після 30 вже, 2 шлюбів та 2 дітей, тепер мені 50+ вважаю, що для свого віку я ого! реально почуваюся ну не зіркою, але все гуд, комплексів не маю, вічно якісь чоловіки підходять, щось намагаються познайомитися, але я заміжня, тож не звертаю уваги зазвичай, подобається подобатися собі у дзеркалі
Скажите пожалуйста с Вами начали только тогда знакомиться,когда стали сами себе нравиться,когда почувствовали себя красавицей?До этого с Вами не знакомились,когда считали себя некрасивой?
И как дела у Ваших дочек?Та что красивая,но комплексы с ней меньше знакомятся чем с той,что считает себя королевой?Или у красивой дочки больше поклонников,чем у некрасивой дочки?
Со мной не знакомятся,не замечают меня тоже мужчины.Я себя считаю некрасивой,при этом я не страшная внешне ,но и не красавица.И комплексов много.Сама себе не нравлюсь.В этом причина,что я одна?
Даже никогда не думала,что это может влиять на личную жизнь т.е не будут знакомиться,если сама себе не нравишься.)
Все питаю зарання
• 08 сентября в 22:30
Ответ дляВсім шампаньського
Та є знайомі такі. Що просто помила волосся, уклала і вже норм виглядає
Кидаю курити• 09 сентября в 00:01
Ответ дляВсе питаю зарання
меньше инста смотрите и фильтров.
Кидаю курити• 09 сентября в 00:03
Ответ дляВсе питаю зарання
Можливо якщо в міру робити, то й не буде робити гірше
кстати сходила на коррекцию бровей, пинцет , покраска-вышла инста-дурой. жду, как смоется.
Твердая валюта• 09 сентября в 15:34
Ответ дляГонУрова дівка
Каких там красоток. Как и были так и остались. Первая - не очень, а вторая - вообще страшко. Их можно писать как пример не сделанных, а страшненьких, которые чего-то добились.
Страшненькая которая чего то добилась это сара джессика паркер. А эти дамы прекрасно выглядят богаты знамениты и востребованны
ГонУрова дівка• 10 сентября в 07:58
Ответ дляТвердая валюта
То что они богаты знамениты и востребованы как и паркер , не исключает, что они страшненькие.