Забрала і не сказала• 08 сентября в 08:20

У вас теж друзі що виїхали тепер підкреслюють

Як погано жити в Україні і як вони все зробили ок що поїхали ? Аж неприємно це чути бо я тут лишилась і постійно чую як тут не так і люди не такі а от там кули поїхали просто казав і омріяне життя !
Метелик• 08 сентября в 11:22
Ответ дляПолуничка
Бо айтішніки в багачі ніколи і не попадали - це міф порадниці
А айтішнік з квартирою в Україні прямо верх харчового ланцюжка
Це просто середній клас в інших країнах. В Україні це ніби нижча верхівка, але це на фоні вкрай малих доходів у інших категорій.
Всюди влазю• 08 сентября в 11:24
Ответ дляПолуничка
А возвеличують країну де пенсіонер виживає на 100 дол ?
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября в 11:26
Ответ дляМетелик
Звісно
І цим середнім класом вони легко залишаються і в інших країнах - лише тут плач про зміну люкс життя айтішніка на біду
Полуничка• 08 сентября в 11:26
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Мрію про пончик• 08 сентября в 11:27
Ответ дляБіле пальто
ну це прям вигадка з вигадок, мої друзі у Польщі. працюють, непогану квартиру знімають, подорожують, тобто по грошах наче норм, але не раз від них чула про поляків досіть неприємні речі, хоча у побуті їм особисто поляки дуже допомогли й допомагають, не кажучи вже перші півроку, погода їм польска теж не подобається, наче й повертатися вже не хочуть, проте, подруга весь час їздить сюди, офіційно до батьків, але вся медицина та краса вирішується тут - стоматологія, гінекологія, епіляція всяка, аналізи якісь поздавати, бо тут дешевше й спеціалісти кращі, як не дивно, й це вона не з Києва, навіть у перукарню там не ходить бо задорого, а сама собі тільки чолку обрізає, а вже їде сюди раз на півроку до свого майстра-дівчинки, що їй робить красиву зачіску
Ну це відношення до витрат грошей, і в Україні є ті хто за 5 копійок удавиться. Я в Німеччині кожні три місяці стрижуся за 50 євро. Я якість життя це не лише депіляція і зачіска
Метелик• 08 сентября в 11:28
Ответ дляПолуничка
Звісно
Від себе ще скажу, що не все вимірюється грошима. Нехай в Україні щось дешевше і залишається трохи більше після всіх сплат.
Полуничка• 08 сентября в 11:28
Ответ дляМетелик
Та звісно
Але комусь дешеві нігті в корупції і беззаконні верх якісного життя
asjaua• 08 сентября в 11:28
Ответ дляОбижулька
мне при порошенко нравилась страна и как она развивалась
Я з Лисичанська і з 2014го активно допомагала ЗСУ. Я бачила тих хлопців у листопаді в кросівках, ми збирали їм на все. Кевлари, розгрузки, тактичні перчатки, окуляри, наколінники, борщі, цигарки, мильно-рильне. У 2015му почала чути від них ’не треба, в нас є’. І дійсно, було. І як фоп теж підтверджую ваші слова. Хоча сам Порох як особистість викликав у мене роздратованість що голос, що вигляд. Але я його обирала не для того щоб милуватись.
КапитанльнаЯ• 08 сентября в 11:29
Ні, в мене немає таких друзів. Але і повертатися не планує ніхто. Весь ресурс направляють на те, щоб пустити коріння.
Полуничка• 08 сентября в 11:30
Ответ дляasjaua
Дякую за адекватну оцінку
А не пів вареника на 1 плюс один і дорогу цибулю
Полуничка• 08 сентября в 11:31
Ответ дляВсюди влазю
Все гімно, яке ллється на Україну, я читаю лише у коментарях на сайті, в реальному житті не зустрічала таких упоротих, які гидять своїх людей, своє місто, свою країну і країну, яка надала прихисток
Удалено администрацией...
Клептоманка• 08 сентября в 11:32
Ответ дляПолуничка
Звісно з історіями про вахтьоро ботінки не порівняти
Є люди які жили на рівні в Україні і живуть в ЄС не гірше
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 08 сентября в 11:34
А шо це вже другий день за спам на тему виїхавших?
Спецзаказ якийсь?
Полуничка• 08 сентября в 11:34
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Молчавочка• 08 сентября в 11:35
да, есть. Меньшинство, но находятся
Полуничка• 08 сентября в 11:36
Ответ дляМая твая не панимать
Спецзаказ якийсь?
Демографічна криза
1000 шахедів.
Економічна дупа
Давайте шукати ворогів у тих хто виїхав
Рання пташка• 08 сентября в 11:36
Ответ дляМетелик
В Україні так зване багате життя айті теж закінчиться. Десь була інформація, що одна із вимог для післявоєнних реформ. Це підвищити ставку до 17-18%, військовий збір плюс ЄСВ. Це зараз ніби класно в 5%, а ось коли стане як для всіх, тоді і побачимо.
Навіть зараз 48% хочуть поїхати з України.
Я и не писала что они в Украине богато живут. Живут нормально, но в Европе живут скромнее.
КапитанльнаЯ• 08 сентября в 11:36
Ответ дляasjaua
А те, що під час його правління було зроблено зі сферою ЖКГ вам теж подобається? Тарифоутворення, мутні малозрозумілі методики розрахунків, закони на користь монополістів і як наслідок на зараз шалені борги населення? Ну-ну.. Зараз війна і воно все звісно не на часі, але нічого доброго не буде.
Клептоманка• 08 сентября в 11:36
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября в 11:37
Ответ дляКапитанльнаЯ
Спокійно
Зараз краще
Рання пташка• 08 сентября в 11:37
Ответ дляПолуничка
Звісно
Ну каким средним, айти за границей это как работа обычного менеджера среднего звена. За границей, особенно в штатах, медики и юристы в разы больше получают.
Полуничка• 08 сентября в 11:37
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября в 11:38
Ответ дляРання пташка
А менеджер середнього звєна і є середнім класом
Клептоманка• 08 сентября в 11:38
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября в 11:39
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...

Ото хвора голова - вам нацисти ті що українською пишуть ? Ну так для малоросів можливо
Та не реву я• 08 сентября в 11:39
Никто грязь не льет, живут как есть, все говорят , что Украина до 2022 лучшая😍 и это правда
Полуничка• 08 сентября в 11:40
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Клептоманка• 08 сентября в 11:42
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября в 11:44
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Кusalochka• 08 сентября в 11:45
У меня с друзьями противоположное. Но большинство уже вернулось (кроме тех, кто осознанно эмигрировал до войны)