Забрала і не сказала• 08 сентября 2025
У вас теж друзі що виїхали тепер підкреслюють
Як погано жити в Україні і як вони все зробили ок що поїхали ? Аж неприємно це чути бо я тут лишилась і постійно чую як тут не так і люди не такі а от там кули поїхали просто казав і омріяне життя !
Метелик• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
Бо айтішніки в багачі ніколи і не попадали - це міф порадниці
А айтішнік з квартирою в Україні прямо верх харчового ланцюжка
Це просто середній клас в інших країнах. В Україні це ніби нижча верхівка, але це на фоні вкрай малих доходів у інших категорій.
Всюди влазю• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
А возвеличують країну де пенсіонер виживає на 100 дол ?
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляМетелик
Звісно
І цим середнім класом вони легко залишаються і в інших країнах - лише тут плач про зміну люкс життя айтішніка на біду
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Мрію про пончик• 08 сентября 2025
Ответ дляБіле пальто
ну це прям вигадка з вигадок, мої друзі у Польщі. працюють, непогану квартиру знімають, подорожують, тобто по грошах наче норм, але не раз від них чула про поляків досіть неприємні речі, хоча у побуті їм особисто поляки дуже допомогли й допомагають, не кажучи вже перші півроку, погода їм польска теж не подобається, наче й повертатися вже не хочуть, проте, подруга весь час їздить сюди, офіційно до батьків, але вся медицина та краса вирішується тут - стоматологія, гінекологія, епіляція всяка, аналізи якісь поздавати, бо тут дешевше й спеціалісти кращі, як не дивно, й це вона не з Києва, навіть у перукарню там не ходить бо задорого, а сама собі тільки чолку обрізає, а вже їде сюди раз на півроку до свого майстра-дівчинки, що їй робить красиву зачіску
Ну це відношення до витрат грошей, і в Україні є ті хто за 5 копійок удавиться. Я в Німеччині кожні три місяці стрижуся за 50 євро. Я якість життя це не лише депіляція і зачіска
Метелик• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
Звісно
Від себе ще скажу, що не все вимірюється грошима. Нехай в Україні щось дешевше і залишається трохи більше після всіх сплат.
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляМетелик
Та звісно
Але комусь дешеві нігті в корупції і беззаконні верх якісного життя
Ответ дляОбижулька
мне при порошенко нравилась страна и как она развивалась
Я з Лисичанська і з 2014го активно допомагала ЗСУ. Я бачила тих хлопців у листопаді в кросівках, ми збирали їм на все. Кевлари, розгрузки, тактичні перчатки, окуляри, наколінники, борщі, цигарки, мильно-рильне. У 2015му почала чути від них ’не треба, в нас є’. І дійсно, було. І як фоп теж підтверджую ваші слова. Хоча сам Порох як особистість викликав у мене роздратованість що голос, що вигляд. Але я його обирала не для того щоб милуватись.
КапитанльнаЯ• 08 сентября 2025
Ні, в мене немає таких друзів. Але і повертатися не планує ніхто. Весь ресурс направляють на те, щоб пустити коріння.
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляasjaua
Дякую за адекватну оцінку
А не пів вареника на 1 плюс один і дорогу цибулю
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляВсюди влазю
Все гімно, яке ллється на Україну, я читаю лише у коментарях на сайті, в реальному житті не зустрічала таких упоротих, які гидять своїх людей, своє місто, свою країну і країну, яка надала прихисток
Удалено администрацией...
Клептоманка• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
Звісно з історіями про вахтьоро ботінки не порівняти
Є люди які жили на рівні в Україні і живуть в ЄС не гірше
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 08 сентября 2025
А шо це вже другий день за спам на тему виїхавших?
Спецзаказ якийсь?
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Спецзаказ якийсь?
Демографічна криза
1000 шахедів.
Економічна дупа
Давайте шукати ворогів у тих хто виїхав
1000 шахедів.
Економічна дупа
Давайте шукати ворогів у тих хто виїхав
Рання пташка• 08 сентября 2025
Ответ дляМетелик
В Україні так зване багате життя айті теж закінчиться. Десь була інформація, що одна із вимог для післявоєнних реформ. Це підвищити ставку до 17-18%, військовий збір плюс ЄСВ. Це зараз ніби класно в 5%, а ось коли стане як для всіх, тоді і побачимо.
Навіть зараз 48% хочуть поїхати з України.
Я и не писала что они в Украине богато живут. Живут нормально, но в Европе живут скромнее.
КапитанльнаЯ• 08 сентября 2025
Ответ дляasjaua
А те, що під час його правління було зроблено зі сферою ЖКГ вам теж подобається? Тарифоутворення, мутні малозрозумілі методики розрахунків, закони на користь монополістів і як наслідок на зараз шалені борги населення? Ну-ну.. Зараз війна і воно все звісно не на часі, але нічого доброго не буде.
Клептоманка• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Спокійно
Зараз краще
Рання пташка• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
Звісно
Ну каким средним, айти за границей это как работа обычного менеджера среднего звена. За границей, особенно в штатах, медики и юристы в разы больше получают.
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляРання пташка
А менеджер середнього звєна і є середнім класом
Клептоманка• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Ото хвора голова - вам нацисти ті що українською пишуть ? Ну так для малоросів можливо
Та не реву я• 08 сентября 2025
Никто грязь не льет, живут как есть, все говорят , что Украина до 2022 лучшая😍 и это правда
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Клептоманка• 08 сентября 2025
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 08 сентября 2025
Ответ дляКлептоманка
Удалено администрацией...
Кusalochka• 08 сентября 2025
У меня с друзьями противоположное. Но большинство уже вернулось (кроме тех, кто осознанно эмигрировал до войны)